MB130 V3 serisi Yeni Yazılım

mb130 hangi versiyon yazılım başarılı ?

• Kullanılan toplam oy
    414
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
K Çevrimdışı

keeet1

Yeni Üye
23 Haz 2019
17
43
seri no paylaşırmısın

IMG_20200125_172127.jpg

B Çevrimdışı

Basri 

Aktif Üye
11 Eki 2018
121
Teşekürler üstad
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

birşy soracm eğer kusura bakmazsanız ben 3.62.35 nolu yazılıma geri dönmek istiyorum biraz aradım fakat böyle bir konuya denk gelmedim acaba bu sürüme geri dönebilirmiyim eğer mümkünse bir arkadaş bilal'e anlatır gibi anlatabilirmi şimdiden çok teşekkür ederim. şimdiki yazılım: 3.62.43

Son düzenleme:
smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Teşekürler üstad
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

birşy soracm eğer kusura bakmazsanız ben 3.62.35 nolu yazılıma geri dönmek istiyorum biraz aradım fakat böyle bir konuya denk gelmedim acaba bu sürüme geri dönebilirmiyim eğer mümkünse bir arkadaş bilal'e anlatır gibi anlatabilirmi şimdiden çok teşekkür ederim. şimdiki yazılım: 3.62.43
1. Sayfadaki yazilimlardan 3.62.35 olan yazilimlardan televizyonunuzun markasina gore iki secenek var karbon ve titanyum hangisini begeniyorsaniz indirin winrar programi ile rarli dosyayi acin icindeki dosyayi masaustune alin ve fat32 ile formatlanmis bir flash diske kopyalayin. Flash diskin icinde baska dosya olmasin. Flash diski bilgisayatdan sokün telebizyonunuzun size gore sol yaninda bulunan usb girisleinin en ustundekine takin televizyonunuzu acin sirasiyla menü 1-5-0-5 tuslayin yazilimi yukseltmek istiyor musunuz sorusuna evet deyin sonra televizyon kapanip tekrar acilana kadar hic bir mudahalede bulunmayin 4-5 dakika surebilir acilmasi. Sabirla bekleyin. Kolay gelsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt