F Çevrimdışı

ferdi1978

Yeni Üye
24 Ağu 2018
35
46
bu cihaz ihraç ürünü mü ?
değişim oldu mu?
kurulumunu servis mi yaptı ?
hiç bir veriye ulaşamıyorum
Bulgaristandan aldım bulgaristanda yaşıyorum o yüzden ihrac ürünü diye mesaj alaabilirsiniz hocam,değişim hiç olmadı,geçenlerde ilk gunceleme yazılımı kurmuştum oylece sat ayarlanacak sanmıştım,kurulumununu servis mi fabrikamı yaptı hiç haberim yok hocam

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bulgaristandan aldım bulgaristanda yaşıyorum o yüzden ihrac ürünü diye mesaj alaabilirsiniz hocam,değişim hiç olmadı,geçenlerde ilk gunceleme yazılımı kurmuştum oylece sat ayarlanacak sanmıştım,kurulumununu servis mi fabrikamı yaptı hiç haberim yok hocam
Şimdi oldu ?
İhraç diye erişim verilmiyor.
yokoono yokoono sende full yazılım var mı ?

D Çevrimdışı

doğuş 

Yeni Üye
1 May 2019
26
22
F fikoloji bi ara vestel MB110 için v.2.35.36.0 yayınlamıştınız bende yüklü şuan bi sıkıntı yok gibi (master volume hariç ) forum içindede aradım bulamadım. bi sorun olduda ondanmı kaldırdınız?

N Çevrimdışı

newmoonstar

Yeni Üye
27 Mar 2020
5
45
linkteki konulari inceleyin
Önce tv nizden profil almak icin link
netflixi acmak icin link
tollbox programinda sw profili acdiginizda ,config basligi altinda; menuitemsport ve smartmenü seceneklerinde ki netflix true yapmaniz gerekiyor.
Şu an mevcut olan yazılım üzerinden mi yapılması gerekiyor yoksa güncel bir yazılım yüklendikten sonra mı gerekiyor?

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
güncel bir yazılım yüklendikten sonra mı gerekiyor?
Anakartinizin ne oldugunu biliyor musunuz?bilmiyorsaniz menü tusuna bastiktan sonra sirayla 4725 tuslayarak acilan servis menü görüntüsünüde paylasabilirsiniz. Mb120 kartlar icin netflix li güncelleme yazilimi mevcut..digerleri icin **teknik olarak destekliyorsa modlama yapmak yeterli.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt