N Çevrimdışı

newmoonstar

Yeni Üye
27 Mar 2020
5
45
Anakartinizin ne oldugunu biliyor musunuz?bilmiyorsaniz menü tusuna bastiktan sonra sirayla 4725 tuslayarak acilan servis menü görüntüsünüde paylasabilirsiniz. Mb120 kartlar icin netflix li güncelleme yazilimi mevcut..digerleri icin **teknik olarak destekliyorsa modlama yapmak yeterli.

1585340724880.jpg

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
bende de mb110 var ve netflix normal yazilimda var,sizde niye yok?profil dosyalarinizi alip inceleyin, sorun cikarsa yardimci olurum.

N Çevrimdışı

newmoonstar

Yeni Üye
27 Mar 2020
5
45
bende de mb110 var ve netflix normal yazilimda var,sizde niye yok?profil dosyalarinizi alip inceleyin, sorun cikarsa yardimci olurum.
Ben profilleri aldım. Gerekli değişiklikleri yaptım yani false olanları true yaptım. Sonra USB bellek içine profile klasörü açıp içine yalnızca sw yi ekledim ve tekrardan USB operations yaptım. Sonuç olarak yaptığım şey bu başka bir şey yok.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Sonuc ne oldu yazmamissiniz,netflix gelmediyse önce fisini cekip yeniden baslatin eger yine olmadiysa factory reset yapip ilk kurulum yapmayi deneyin.

N Çevrimdışı

newmoonstar

Yeni Üye
27 Mar 2020
5
45
Sonuc ne oldu yazmamissiniz,netflix gelmediyse önce fisini cekip yeniden baslatin eger yine olmadiysa factory reset yapip ilk kurulum yapmayi deneyin.
Değerli kardeşim, cihazın fişini çekip takınca geldi. İlgin için çok teşekkür ediyorum. Allah'a emanet sağlıcakla kalın...
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Değerli kardeşim, cihazın fişini çekip takınca geldi. İlgin için çok teşekkür ediyorum. Allah'a emanet sağlıcakla kalın...
Bir husus daha var şu anda... TV yayın sesi var ancak görüntü yok...

Bir husus daha var şu anda... TV yayın sesi var ancak görüntü yok...
Aç kapa oda düzeldi...???

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

adleronur

Yeni Üye
28 Mar 2020
3
34
Çok teşekkür ederim, hocam.
Sadece benim zaten netflix yoktu. Netflix kullanabilmek için yükleme yaptım. Ancak Netflix gelmedi.
Nasıl yükleyebilirim? Yardımcı olabilir misiniz?

A Çevrimdışı

adleronur

Yeni Üye
28 Mar 2020
3
34
Üstad tekrar merhaba, arkadaşım da netflix için yazılım güncellemesi yapmak ister sizce resimdeki sanırım mb90 tv ye göre yazılım var mı? Başarılı olur mu? Saygılar

S Çevrimdışı

Slymn86

Yeni Üye
15 Mar 2020
1
37
Titanyum dediğimiz, seg vb TV için olan güncelleme içinde "FB_TV" ifadesi bulunan dosya mı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt