teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
evet yine bu forumda olan bi içerikten yararlandım. Netflix menü sekmesinde görünmedi, son şans olarak bu şekilde denedim ve ilk denememde olmamıştı garip bi şekilde bi kaç saat sonra oldu.Yazılımı değiştirmiyorum o zaman teşekkürler tekrardan
Güzel cevabın için ben teşekkür ederim,değiştirme henüz yazılımı,fazla bir getirisi olmayacaktır :ok
Bu arada her "açlacak" kutucuğu seçmemeni tavsiye ederim,yoksa tv brick denilen döngüye girip,sıkıntı yaşayabilirsin :ok

Vedatank Çevrimdışı

Vedatank 

Aktif Üye
15 Ocak 2020
380
66
Güzel cevabın için ben teşekkür ederim,değiştirme henüz yazılımı,fazla bir getirisi olmayacaktır :ok
Bu arada her "açlacak" kutucuğu seçmemeni tavsiye ederim,yoksa tv brick denilen döngüye girip,sıkıntı yaşayabilirsin :ok
Sayın teraspy yeni bir konu açılmış logo ile açılma diye denedinizmi acaba

E Çevrimdışı

Emrexhn

Yeni Üye
24 Eki 2019
23
29

brick döngüsü nedir tam bilmiyorum ama donanımın yazılıma darboğaz yapması oluyor sanırım. Böyle sorun olacağını düşündüğümden smartta aktif olan ne varsa iptal ettim browser ve netflix haric. Kendim 55ud9360 Kullanıyorum normalde bu tv de atıl durumdaydı bu yüzden kurcalamaktan pek çekinmedim neyse ki sorunda olmadı :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
brick döngüsü nedir tam bilmiyorum ama donanımın yazılıma darboğaz yapması oluyor sanırım. Böyle sorun olacağını düşündüğümden smartta aktif olan ne varsa iptal ettim browser ve netflix haric. Kendim 55ud9360 Kullanıyorum normalde bu tv de atıl durumdaydı bu yüzden kurcalamaktan pek çekinmedim neyse ki sorunda olmadı :)
Kısır döngü bizim deyimimizle :)
İşin aslı ecnebiler böyle yazdığından gençlerinde bunu bileceğini sandım açıkçası ,"brick" demekle :) ,tv açılılmaya çalışır ama açılamaz ,logo dahi gelmez bazı durumda ,açılıp-başa sarar diyeyim kabaca :)

F Çevrimdışı

ferdi1978

Yeni Üye
24 Ağu 2018
35
46
mb110 icin gunceleme lazim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

titanyum olan ise seg regal hilevel gibi vestel yan ürünlerinde geçerlidir titanyum olan yazilim yada sen son günceleme handgisidir

F Çevrimdışı

ferdi1978

Yeni Üye
24 Ağu 2018
35
46
Merhaba Fikoloji ustam yazılımı buldum yükledim ama sorunum çozülür sandım malesef düzelmedi ne yapmam lazım yotubeye girince bu mesaj çıkıyor

1370e696b6e8a57a2.jpg

IMG_1593.jpg

IMG_1591.jpg

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Merhaba Fikoloji ustam yazılımı buldum yükledim ama sorunum çozülür sandım malesef düzelmedi ne yapmam lazım yotubeye girince bu mesaj çıkıyor

1370e696b6e8a57a2.jpg

IMG_1593.jpg

IMG_1591.jpg
İnternet kaynaklı bir sorun olabilir tv ye full yazılım atıp tekrar deneyin ama bu işlem öncesi modemi reset atınız modemi reset attıktan sonra sorun çözülür bence.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

1370e696b6e8a57a2.jpg

IMG_1593.jpg

IMG_1591.jpg
Cihazın ayarlardan saat ve tarih ayarını kontrol ediniz, ayarlar diğer ayarlar hbbtv mevcutsa kapalı konuma alınız, modem saati doğru değil ise düzeltiniz

F Çevrimdışı

ferdi1978

Yeni Üye
24 Ağu 2018
35
46
Cihazın ayarlardan saat ve tarih ayarını kontrol ediniz, ayarlar diğer ayarlar hbbtv mevcutsa kapalı konuma alınız, modem saati doğru değil ise düzeltiniz
Tamam hocam bi deniyeyim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

ferdi1978

Yeni Üye
24 Ağu 2018
35
46
Merhaba fikoloji hocam televiziyonumun saat ve tarih ayarladım noktada kalıyor neden olabilir bi yardımınzı rıca etsem

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt