K Çevrimdışı

kahraman666

Yeni Üye
29 Ara 2019
38
49
toshiba 43l3763dat uygunmu bu yazılım tv çöktü
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

full yazılımı lazım arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Upload sitemizin kurulması ile yazılım linkleri yenilenmiştir. Yazılım gelirse yeni linkten takip edebilirsiniz.
zaten bende hatırlatma yaparım :)

F Çevrimdışı

Farukc4n

Yeni Üye
5 Ocak 2020
1
23
iyi günler elimde olan 48 FB 7300 cihazım için yükleme yapmak istiyorum ama hangisini indireceğimi anlayamadım yardımcı olur musunuz ?

E Çevrimdışı

Emrexhn

Yeni Üye
24 Eki 2019
23
29
Arkadaşlar bu yazılımı yüklediğimde netflix i kullanabilir miyim sorunsuz yükleyen arkadaşlar bilgi verebilir mi?

E Çevrimdışı

Emrexhn

Yeni Üye
24 Eki 2019
23
29
direk netflix gelmez, modlama ile açılabilir

öncelikle mesajınız için teşekkür ediyorum.

şuan tv de v.2.24.1.0 yazılımı yüklü, ayrıca tv fb kodlu. -- (110.39 MB)-- bu sürümü yükleyebilir miyim?

ayrıca şuan ki sürümde modlama yapıp netflixi yazılımda aktif ettim. ancak menü de filan netflix çıkmadı. daha sonra kumandaya yazılım ile fav2 ye netflix ataması yaptım oda olmadı.. bu yazılım ile en azından menüler içinde görünme ihtimali olabilir mi netflix'in?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

şuan tv de v.2.24.1.0 yazılımı yüklü, ayrıca tv fb kodlu. -- (110.39 MB)-- bu sürümü yükleyebilir miyim?

ayrıca şuan ki sürümde modlama yapıp netflixi yazılımda aktif ettim. ancak menü de filan netflix çıkmadı. daha sonra kumandaya yazılım ile fav2 ye netflix ataması yaptım oda olmadı.. bu yazılım ile en azından menüler içinde görünme ihtimali olabilir mi netflix'in?
Yüklenebilir sıkıntı yok,
Bı de o yazılımda bakarsın olmadı D NetCaliber M mesutank destek alınız

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810

Dosyalarını gönder bi bakayım tabi hemen bakamam belirteyim.

E Çevrimdışı

Emrexhn

Yeni Üye
24 Eki 2019
23
29
Yüklenebilir sıkıntı yok,
Bı de o yazılımda bakarsın olmadı D NetCaliber M mesutank destek alınız
Dosyalarını gönder bi bakayım tabi hemen bakamam belirteyim.

ilk denediğimde olmamıştı ancak bi kaç saat sonra denediğimde netflix fav2 tuşundan stabil bi şekilde açıldı, çalışıyor :) şuan istediğimi elde etmiş oldum cidden bu foruma içerik sağlayan herkese çok teşekkür ediyorum :) son olarak yazılım olarak mb110 carbonu yinede yükleme mi tavsiye eder misiniz? tasarım olarak bi fark yok sanırım.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
ilk denediğimde olmamıştı ancak bi kaç saat sonra denediğimde netflix fav2 tuşundan stabil bi şekilde açıldı, çalışıyor :) şuan istediğimi elde etmiş oldum cidden bu foruma içerik sağlayan herkese çok teşekkür ediyorum :) son olarak yazılım olarak mb110 carbonu yinede yükleme mi tavsiye eder misiniz? tasarım olarak bi fark yok sanırım.
Bence sıkıntı yoksa elleme yazılımı :ok
Kumandayı sanırm hw'den ayarladın :ok

E Çevrimdışı

Emrexhn

Yeni Üye
24 Eki 2019
23
29
Bence sıkıntı yoksa elleme yazılımı :ok
Kumandayı sanırm hw'den ayarladın :ok

evet yine bu forumda olan bi içerikten yararlandım. Netflix menü sekmesinde görünmedi, son şans olarak bu şekilde denedim ve ilk denememde olmamıştı garip bi şekilde bi kaç saat sonra oldu.Yazılımı değiştirmiyorum o zaman teşekkürler tekrardan

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt