Maksat muhabbet olsun ...

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,645
59
iyi-geceler-mesajlar-info_326e5d5454512b066c.jpg
:haha1 :cak :ok

tobacco Çevrimdışı

tobacco 

Aktif Üye
5 Ara 2020
269
35
huylu huyundan vazgeçmezmiş :yumruk:nanik yarın senin forumuna üye olayım ve bolbol resim atayım bakalım ne olacak görürüz hadi bye :haha

huylu huyundan vazgeçmezmiş :yumruk:nanik yarın senin forumuna üye olayım ve bolbol resim atayım bakalım ne olacak görürüz hadi bye :haha
kesin banlarsınz beni :haha

Son düzenleme:
osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,645
59

kesin banlarsınz beni :haha

Her sen desene forumu satın aldım ondan diyon dur ben coskuna diyeyim o zaman forumu satmisinda bizim haberimiz yok tobacco kızıyor diyeyim :hihi :haha1:bye:ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Emmim gelmiş nasıl oldun Emmi iyisindir inşallah
Teşekkür ederim yıldırım ,turp gibiyim maşallah, bu arada eve optima kan şekeri ölçü aleti ile çubuklarını aldım hemen test de yaptım eczacı çok yardımcı oldu,hemen "amca ben kurayım istersen deneme de yaparız görürsün" dedi ,sabah kalktığımda da bir deneme daha yaptım ,en azından evde bulunsun bu alet dedim :)
Bu arada bu ölçüm çubukları sgk dan alınıyormuş ,hanım kontrole gittiğinde soracak doktora bakalım,ayrıca maaş kartı ile ödediğimden %10 indirimli de alındı :ok
WhatsApp-Image-2023-06-09-at-00.11.18.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt