Maksat muhabbet olsun ...

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,650
59
344263331_749921033498337_344079643100614917_n7f250881b6d6b009.jpg

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,650
59
abicim kızma ama sen de her yere resim doldurmuşun klavyen bozukmu yoksa klavyenmi yok :)
Ben sana istediğin kadar göndereyim klavye tobocco bizde sorun olmaz ama sen rahatsız olduysan kendi sayfanda yaz olurmu bundan sonra resimleri sen paylaşırsın olmazmı başka sıkıntı varsa bir zahmet paylaşıver :hmm :bilmiyom

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,650
59
yatakla dövüş halindeyim bir türlü uykum gelmedi. Halbuki dün sabah işten çıkmıştım ve uykusuzum.
Üstadım. Emmi' miz rahatsızlandı gelemiyor. Ben de birkaç akşam erken ayrıldım. Maalesef öyle oldu kusura bakmayın. Ee nabıyonuz bea diyeyim. :haha
sota bazen insanın kafasına birşey takılıyor sabaha kadar dön o tarafa dön bu tarafa bazende hiç birşey olmasada uyuyamıyor insan hani diyorlar ya hiç birşey olmasada mutlaka birşey olmuştur o misal :haha :bye
slowfood emmi,nin yazısından anladım rabbim şifalar versin inşallah biran önce sağlığına kavuşur umarım sen iyisindir inşallah eee beni sorarsanız hep aynı beyaa:haha:bye

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
sota bazen insanın kafasına birşey takılıyor sabaha kadar dön o tarafa dön bu tarafa bazende hiç birşey olmasada uyuyamıyor insan hani diyorlar ya hiç birşey olmasada mutlaka birşey olmuştur o misal :haha :bye
slowfood emmi,nin yazısından anladım rabbim şifalar versin inşallah biran önce sağlığına kavuşur umarım sen iyisindir inşallah eee beni sorarsanız hep aynı beyaa:haha:bye
Herhalde sonunda daldı. Ne yapalım üstadım bildiğiniz gibi. Koşuşturup duruyoruz. Arada işler güçler sahneleri denk geliyor onları seyrediyorum. Fena değil çocuklar. :haha

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,650
59
Herhalde sonunda daldı. Ne yapalım üstadım bildiğiniz gibi. Koşuşturup duruyoruz. Arada işler güçler sahneleri denk geliyor onları seyrediyorum. Fena değil çocuklar. :haha
aaa ben o sahneleri hiç seyretmiyorum beyaa biz kendi sahnemizde kendimiz yazıp kendimiz oynuyoruz beyaaa :haha :haha1:ok

tobacco Çevrimdışı

tobacco 

Aktif Üye
5 Ara 2020
269
35
Ben sana istediğin kadar göndereyim klavye tobocco bizde sorun olmaz ama sen rahatsız olduysan kendi sayfanda yaz olurmu bundan sonra resimleri sen paylaşırsın olmazmı başka sıkıntı varsa bir zahmet paylaşıver :hmm :bilmiyom
tobocco cevab verirmi bilmem ama ben tobacco olarak benim sayfam yok ne tobocco ne tobacco :haha
osman dayı kızılacak bişi yok bak süper resimsiz de oluyomuş
ellerinden öpüyorum

alo amca iyimiş yengem dedi tatlı yemeyecekmiş artık :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt