Maksat muhabbet olsun ...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
29792297_1725412537585107_8090816286191269221_ne03ab8ffd0407285.jpg
Yazılıma daldık seni unuttuk sevgili osmanke ,iyi geceler :ok

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,649
59
Çayda demli olmuş ellerine sağlık hoşbulduk emmi bu gece yok galiba sesi soluğu çıkmıyor 😟

Bu gece bende erken kaçacam yarın ramazan başlıyor karaköyden alacaklarım var sabah erken kalkıp gidecem,ki erken geleyim dinleneyim akşama teravih namazı var 🤲 :bye

5469706_f3bb029cfded697e425e5.gif

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Çayda demli olmuş ellerine sağlık hoşbulduk emmi bu gece yok galiba sesi soluğu çıkmıyor 😟

Bu gece bende erken kaçacam yarın ramazan başlıyor karaköyden alacaklarım var sabah erken kalkıp gidecem,ki erken geleyim dinleneyim akşama teravih namazı var 🤲 :bye

5469706_f3bb029cfded697e425e5.gif
Bu gün bizim için çok hareketli geçti sevgili osmanke,bizim büyük baldız diz kapağından ameliyat olmuştu,sen düş yolda ,artık gerisini yazmayayım,bir ara saat 22 gibi Yeşilyurt hastanesine gittik apar-topar ,acile gitmişler ses seda çıkmayınca herkes telaş.Meğer telefonun şarjı bitmiş ,hastaneden dönmüşler,kimseyi de aramamışlar tabii millet telaş "bir şey mi oldu acaba"diye.
Tabii bastım kalayı tabiri caizse,"hadi şarj bitti,eve geldiniz neden şarja takıp aramadınız birimizi" diye :)

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,649
59
Bu gün bizim için çok hareketli geçti sevgili osmanke,bizim büyük baldız diz kapağından ameliyat olmuştu,sen düş yolda ,artık gerisini yazmayayım,bir ara saat 22 gibi Yeşilyurt hastanesine gittik apar-topar ,acile gitmişler ses seda çıkmayınca herkes telaş.Meğer telefonun şarjı bitmiş ,hastaneden dönmüşler,kimseyi de aramamışlar tabii millet telaş "bir şey mi oldu acaba"diye.
Tabii bastım kalayı tabiri caizse,"hadi şarj bitti,eve geldiniz neden şarja takıp aramadınız birimizi" diye :)
Çok geçmiş olsun dostum rabbim acil şifalar versin inşallah kötü birşey yoktur inşallah 😟

52783863_1784048128408718_3982023566357954560_n2800f6b6c6e6e927.jpg

bu gece sahur saatine kadar muhabbetteyiz inşallah :ok :clap
337156170_927318011640459_6102547692894530949_n.jpg

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, katıldığı bir televizyon programında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. En düşük emekli maaşında bir artış yapıldığını belirten Erdoğan, “En düşük emekli maaşını 7 bin 500 liraya yükseltiyoruz.” açıklamasında bulundu.
eh artıkın bozdur,bozdur yersiniz masallah :haha1 :hihi

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
Geçmiş olsun.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Rabbim daha kötüsün den korusun inşallah kendine,de dikkat et bu havalar insanı aldatır acil şifalar dilerim 🤲 :ok
Teşekkür ederim ,bu gün hanım bol bol terletti, meşhur "kocakarı" tedavisi ,aslında oturduğum yerde hala terliyorum .Yarın daha çok belli olur,bu arada bol bol şifalı ot çayı içiyorum "nane-limon kabuğu" şarkısı gibi :)
Aslında araba ile gidiyoruz diye üstüme çok şey giymedim ,tabii gece hastanede dolandım durdum,hafif terledim ,sonra da evine gittik ,anlamadım önce,eve gelince titreme derken ertesi gün baş ağrısı v.s ve küt yatağa :)

A Çevrimdışı

Alperentoy

Süper Üye
12 Nis 2019
647
Teşekkür ederim ,bu gün hanım bol bol terletti, meşhur "kocakarı" tedavisi ,aslında oturduğum yerde hala terliyorum .Yarın daha çok belli olur,bu arada bol bol şifalı ot çayı içiyorum "nane-limon kabuğu" şarkısı gibi :)
Aslında araba ile gidiyoruz diye üstüme çok şey giymedim ,tabii gece hastanede dolandım durdum,hafif terledim ,sonra da evine gittik ,anlamadım önce,eve gelince titreme derken ertesi gün baş ağrısı v.s ve küt yatağa :)
Geçmiş olsun öncelikle.
Üstad İzmir havasında üşütme öyle bir gecede olup ortaya çıkmaz. Belli mevsim geçişinde giydiklerine pek dikkat etmemiş görünüyorsun, uzun zaman birikintisi ile senin zayıf, üzgün anını yakalamış ortaya çıkmış. Dolandığın hastane de (gelen hastalardan salgın yuvası) çalışanlar eminim senin kadar bile giyinmiyorlardır. Hiç baldızına yüklenme bence hafızanı yokla. Bak kardeşi de gerekeni yapıyor diyorsun.
Ne mutlu şifayı kapmışsın, sağlıklı bir mevsimi garantiledin.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Geçmiş olsun öncelikle.
Üstad İzmir havasında üşütme öyle bir gecede olup ortaya çıkmaz. Belli mevsim geçişinde giydiklerine pek dikkat etmemiş görünüyorsun, uzun zaman birikintisi ile senin zayıf, üzgün anını yakalamış ortaya çıkmış. Dolandığın hastane de (gelen hastalardan salgın yuvası) çalışanlar eminim senin kadar bile giyinmiyorlardır. Hiç baldızına yüklenme bence hafızanı yokla. Bak kardeşi de gerekeni yapıyor diyorsun.
Ne mutlu şifayı kapmışsın, sağlıklı bir mevsimi garantiledin.
Teşekkür ederim :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt