Maksat muhabbet olsun ...

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,672
59

teraspy teraspy dostum sana birşey diyecem sakıncası yoksa bu ibrahimykr konusunda ben bu işten birşey anlamadım burada o kadar atıp,tuttu şimdi buradaki ismini sildirip adem ustanın forumuna gitti ben anlamadım bu işe ben işkillendim doğrusu bu işte bir gariplik seziyorum oraya gelir,gelmezde burada yaptığı gibi hemen hediye dağıtımına başladı tabii buna itiraz edenler var birsürü laf sokanlar var ben birşey demedim halen beklemedeyim konu bakalım nereye varacak diye ama buradaki meseleden belki senin haberin varsa bilgi alayım dedim hadi burada adem ustayla,ilterişle dalaştın şota başkandan yana oldun peki şimdi ne olduda şota başkan,la arası açıldıda burayı bırakıp gitti​

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64

teraspy teraspy dostum sana birşey diyecem sakıncası yoksa bu ibrahimykr konusunda ben bu işten birşey anlamadım burada o kadar atıp,tuttu şimdi buradaki ismini sildirip adem ustanın forumuna gitti ben anlamadım bu işe ben işkillendim doğrusu bu işte bir gariplik seziyorum oraya gelir,gelmezde burada yaptığı gibi hemen hediye dağıtımına başladı tabii buna itiraz edenler var birsürü laf sokanlar var ben birşey demedim halen beklemedeyim konu bakalım nereye varacak diye ama buradaki meseleden belki senin haberin varsa bilgi alayım dedim hadi burada adem ustayla,ilterişle dalaştın şota başkandan yana oldun peki şimdi ne olduda şota başkan,la arası açıldıda burayı bırakıp gitti​

İnan gelişmelerden bilgim yok ,ama tek bildiğim kişilere hakaretvari yazışmalarının olduğu ve bir parti mensuplarına hediye vermek istemesi.Kişinin ne yapıp ettiği beni ilgilendirmez doğrusu ama ben birilerine hakaret etsem hakaret ettiğim o birilerine asla yanaşmam doğrusu ,etik değil bana göre ,forum mecraları "siyaset ortamı" değil ki ,"dün dündür bu gün bu gündür" denilsin :)
Sen de yılların forumcususun,sen yaparmısın böyle bir şeyi,ben asla yapmam,yapmadım da bu güne ve yaşa kadar :ok

Geri
Üst Alt