Maksat muhabbet olsun ...

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,650
59
Çok garip konuşmalar oluyor hem buranın üyesi hemde oradaki üyeliği olanlar arasında benim garibime gitti doğrusu işin garibi adem usta ve ilteriş nasıl kabul ettiler foruma yazışmalardan sonra geçmiş,e sünger çekelim affetmek erdem,dir gibi sözler bana uymuyor doğrusu neredeyse birbirlerine küfür vaziyetleri oldu mahkemelik olacaklardı ne olduda her iki taraf,da kabullendi şaşırdım doğrusu

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Çok garip konuşmalar oluyor hem buranın üyesi hemde oradaki üyeliği olanlar arasında benim garibime gitti doğrusu işin garibi adem usta ve ilteriş nasıl kabul ettiler foruma yazışmalardan sonra geçmiş,e sünger çekelim affetmek erdem,dir gibi sözler bana uymuyor doğrusu neredeyse birbirlerine küfür vaziyetleri oldu mahkemelik olacaklardı ne olduda her iki taraf,da kabullendi şaşırdım doğrusu
Valla ben asla yapmam ve kabul de etmem"omurga" meselesi,dik duracaksın sevgili osmanke,rakip forumdan geliyor diye de asla kapımı açmam ,ben kovulduğum forumdan rakip foruma da asla gitmem,"beni kovdular sana geldim " de , demem , kimsenin partisi beni ilgilendirmez,kim kime oy veriyorsa beni ilgilendirmez,benim 1 oyum var gider veririm,ne seni ne de başkasını eleştirmem.Bu gün OMEGA OMEGA ile bunu konuştuk zaten.63 yaşındayım hiç eğilmedim bu güne kadar ki ,bu yüzden seviliyorum zaten :ok

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,650
59
İnan gelişmelerden bilgim yok ,ama tek bildiğim kişilere hakaretvari yazışmalarının olduğu ve bir parti mensuplarına hediye vermek istemesi.Kişinin ne yapıp ettiği beni ilgilendirmez doğrusu ama ben birilerine hakaret etsem hakaret ettiğim o birilerine asla yanaşmam doğrusu ,etik değil bana göre ,forum mecraları "siyaset ortamı" değil ki ,"dün dündür bu gün bu gündür" denilsin :)
Sen de yılların forumcususun,sen yaparmısın böyle bir şeyi,ben asla yapmam,yapmadım da bu güne ve yaşa kadar :ok
Benim forumum,da böyle birisiyle dalaşma olsa doğrusu hiç acımam hemen forumdan atarım bir daha,da ikinci bir forum olsa kesinlikle almam aldırmam engel koyarım dedğim gibi garipsedim şimdi burada seninle nasıl samimi isek orada,da aynı ama oradaki sözlerinden sonra sormak istemedim özelini,de kapalı tutuyor birde açıktan sorsam bayan üyeler var ibrahimde okuyacak onun için sormadım

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Benim forumum,da böyle birisiyle dalaşma olsa doğrusu hiç acımam hemen forumdan atarım bir daha,da ikinci bir forum olsa kesinlikle almam aldırmam engel koyarım dedğim gibi garipsedim şimdi burada seninle nasıl samimi isek orada,da aynı ama oradaki sözlerinden sonra sormak istemedim özelini,de kapalı tutuyor birde açıktan sorsam bayan üyeler var ibrahimde okuyacak onun için sormadım
Senin forumun var mı :alala adresi neydi üye olayım(diyeceğim de olurmuyum bilemem)
Ben bu güne kadar hep dürüstlükten yana oldum ,sana bile "ben karışmam siyaset beni ilgilendirmez" dedim hatırlarsan, ki ilgilendirmez zaten."Kardeşimi bile değiştiremedim" derken yalan değildi :)
Yapılan iş dürüstçe olmadı kanaatindeyim,nereden bakarsan bak her tarafı yanlışlıkla dolu ,neyse işte uzatmayayım ,yüz yüze konuşsak başka olur da burada yazılanların ekran görüntüsü alınıp farklı yerde yayınlanması da var neme lazımmmmm :)

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,650
59
benim anladığım parti meselesi değil bu forumla alakalı işin aslı adem usta,ilteriş ve şota başkanla başladı ibrahim bu konuya müdahil oldu ortalığı karıştırdı benim anladığım kadarıyla adem usta kuytu,da bekliyor herhangi bir hatasında şutlayacak forumdan ama işin garibi yazılanların silinmesini,de talep edip konuyu kapatmak istiyorlar her neyse kendi aralarında halletsinler artık ben karışmam ooo saat 04 olmuş ben kaçar hayırlı pazarlar olsun.
benim forumun adresi:

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
benim anladığım parti meselesi değil bu forumla alakalı işin aslı adem usta,ilteriş ve şota başkanla başladı ibrahim bu konuya müdahil oldu ortalığı karıştırdı benim anladığım kadarıyla adem usta kuytu,da bekliyor herhangi bir hatasında şutlayacak forumdan ama işin garibi yazılanların silinmesini,de talep edip konuyu kapatmak istiyorlar her neyse kendi aralarında halletsinler artık ben karışmam ooo saat 04 olmuş ben kaçar hayırlı pazarlar olsun.
İbonun burada yaptığı parti meselesiydi :)
İyi geceler sevgili osmanke :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
benim forumun adresi:
Forum adresini kaydettim :oku :hihi

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Hakikatten dostum bu pasaportları niye bekletiyorlar,ki bizim,de burada hacca gidecekler var halen gelmemiş pasaportlar :bilmiyom

*Odatv Alinti*

Siz de benim gibi Aralık 2022 pasaport başvurusu mağduruysanız işte size ÇALIŞAN ÇÖZÜM ÖNERİSİ;

Twitter’dan çalışma saatleri içerisinde bir tweet atıyorsunuz.

Şu tarihte yaptığım pasaport başvurusu hala işleme alınmamıştır. Acil yardımlarınızı rica ederim.” şeklinde.. Şu hesapları da etiketliyorsunuz. @TCNufusDestek @TCNufus

Bu kadar!

Daha sonra size yine Twitter’dan bir DM geliyor. @TCNufusDestek’ten.. TC Kimlik numaralarınızı istiyorlar. Sonrasında işleme aldık diyorlar ve telefonunuza aynı günün akşamı pasaportunuz teslimat için yola çıkmıştır SMS’i geliyor.

Pasaportlarımız geldiği için mutlu olduk elbette. Umarım başka birçok pasaport mağdurunun da sorununa hızlıca çözüm olur.

Ama hazırsanız soruyorum?

Devlet bürokrasisi neden Twitter üzerinden çalışıyor? Neden devletin resmi numarasından aradığımızda bir çözüm alamıyoruz?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
yat.gif

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt