Maksat muhabbet olsun ...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Bu gün Çiğliye gittim,arkadaşımı ziyarete, çarşı caminin altındaki elektronikçiye de uğrayıp "sungate" uydu alıcının fiyatını sordum,derken muhabbete başladım :)
Sonra bizim forumda T Twisted35 olduğunu öğrendim iyi mi :)
Acele işim vardı ,çok duramadım ,"abi çay ısmarlıyayım" dedi ama maalesef zamanım yoktu.Tv tamiri,yazılım atma,uydu alıcısı satışı ve çanak anten montaj işi yapıyormuş,çay alacağım var sevgili T Twisted35 .

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Selam Tavsiye forumu ailesi görüşmeyeli nasıl gidiyor iş güç zaman bulamadım. Yoğunluk vardı
1 hafta yıllık izin aldım. Baba evinin banyo,wc komple kırdım. Pis ve Temiz su tesisatı komple yeniledim. klozet,lavobo vb kullanım yerlerini değiştirdim.

dün fayans ustasını çağırdım fayans ve seramikleri döşedi. Bende rahata kavuştuk çok şükür.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
1 hafta yıllık izin aldım. Baba evinin banyo,wc komple kırdım. Pis ve Temiz su tesisatı komple yeniledim. klozet,lavobo vb kullanım yerlerini değiştirdim.

dün fayans ustasını çağırdım fayans ve seramikleri döşedi. Bende rahata kavuştuk çok şükür.
Dedim ama Sota Sota Başkan işi garantiye alır diye ihale sana kalmış Başkan geçmiş olsun.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt