Maksat muhabbet olsun ...

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,652
59
Teşekkür ederim dostum sen olmayınca eskisi gibi muhabbet olmuyor pek hayırlı geceler sabah namazı için kalkmam lazım sonra uyanamıyorum namazı kaçırıyoruz iyi haftasonları olsun inşallah sevgi ve saygılarımla iyi geceler,
ha bu arada oradaki benim yazma yetkimi kaldırmışlar bilgine.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Ancak şunu belirteyim kendi adıma:İkinci bir forum açılması bana göre olmamış,tavsiye -********* ,ha tavsiye ,ha ********* :)
Mutlaka geçerli bir nedenler vardır,böyle olması için .Ya birileri birilerine kızmış-küsmüş veya ne bileyim işte aklıma da bir şey gelmiyor farklı olarak :)
Neyse ...

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,592
Bu arada 4 ay ölümlerle günümüz geçti,arayan soran herkese teşekkür ediyorum.hemen hemen hepsi (biri hariç) kalp krizi.Zor geçti zor,hatta hanımla "sıra bize mi geliyor" bile dedik :)
Hepsine ayrı ayrı üzüldük ailecek,ama biri var ki hala unutamadık,sanırım asla da unutamayacağız,benim açıkça dert ortağım,akıl hocam(öyle diyebilirim) sevgili Yaşar Şen abim.
Neyse onunla ilgili anılarımı unutmazsam yazarım.(yazmayı demek istedim :) )
Geçmiş olsun.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,592
Ancak şunu belirteyim kendi adıma:İkinci bir forum açılması bana göre olmamış,tavsiye -********* ,ha tavsiye ,ha ********* :)
Mutlaka geçerli bir nedenler vardır,böyle olması için .Ya birileri birilerine kızmış-küsmüş veya ne bileyim işte aklıma da bir şey gelmiyor farklı olarak :)
Neyse ...
:bilmiyom

İlteriş Yılmaz Çevrimdışı

İlteriş Yılmaz 

Süper Üye
18 Eyl 2020
698
Bu arada 4 ay ölümlerle günümüz geçti,arayan soran herkese teşekkür ediyorum.hemen hemen hepsi (biri hariç) kalp krizi.Zor geçti zor,hatta hanımla "sıra bize mi geliyor" bile dedik :)
Hepsine ayrı ayrı üzüldük ailecek,ama biri var ki hala unutamadık,sanırım asla da unutamayacağız,benim açıkça dert ortağım,akıl hocam(öyle diyebilirim) sevgili Yaşar Şen abim.
Emmi çok geçmiş olsun. Şimdi iyisin inşallah?

İlteriş Yılmaz Çevrimdışı

İlteriş Yılmaz 

Süper Üye
18 Eyl 2020
698
Haydaaaa,iyi de neden ki,anlamadım valla,şaşırdım gece vakti mübarek .Yokluğumda ortalık mı karıştı yoksa, lahavleeeee :)
Yahu kimseye kızmak, küsmek gibi bir mesele yok. Burası da bizim orası da. 😄

Bizim bazı hayallerimiz vardı, bunu daha önce de birçok kez dile getirdik. Hatta ben bu süreçte farklı girişimler yaptım. Ama nihayetinde istediğim bir bilişim şirketi kurmaktı. İnceleriz ise bu amaca hizmet edecek bir adım oldu. Hayatın her alanında incelemelere yer veren, bilinçli tüketici toplumu oluşmasına katkı sağlayabilecek bir topluluk. Tabi devamında yazılım ve tasarım süreçleri de devreye girecek Allâhın izniyle.
Zaten youtube hesaplarımız vardı, oradan bilgi veriyorduk. Bunu bir de hayalimize uygun bir platform ile birleştirelim dedik *********.com'u kurduk. Ardından takipçilerimizin yoğun isteği üzerine forum kısmını da aktif etme kararı aldık. Aslında tavsiyeforumu var diye uzun süre direttik ancak İnceleriz'in ayrı bir kitlesi de oluştuğu için onların isteğini görmezden gelemedik. Olay bundan ibaret. 😄

R Çevrimdışı

rasbay 

Yeni Üye
7 Haz 2020
47
48

Hoşgeldin emmi. Hem başınız sağolsun, hem de geçmiş olsun.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Alo abi hayat sana hep aksiyon ve telaş dolu geçiyor. Gençliğinde de böyleymişsin anlattıklarına göre. Başsağlığı ve geçmiş olsun dileklerimle. :cay

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Emmi
Çok geçmiş olsun Başınız sağ olsun Emmi.

Hoş geldin Emmi sordum ara ara iyi dediler. İyise mesele yok dedim arayı fazla açma Emmi dikkat et kendine hasta olma.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt