Maksat muhabbet olsun ...

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Emmi hikayeler birikmiştir sende forumda görünce sevindim. tekrar baktım yanlış mı gördüm diye inşallah yine kaybolmazsın.
Özledik sohbetini merakta kaldık hastayım demiştin en son.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Yahu kimseye kızmak, küsmek gibi bir mesele yok. Burası da bizim orası da. 😄

Bizim bazı hayallerimiz vardı, bunu daha önce de birçok kez dile getirdik. Hatta ben bu süreçte farklı girişimler yaptım. Ama nihayetinde istediğim bir bilişim şirketi kurmaktı. İnceleriz ise bu amaca hizmet edecek bir adım oldu. Hayatın her alanında incelemelere yer veren, bilinçli tüketici toplumu oluşmasına katkı sağlayabilecek bir topluluk. Tabi devamında yazılım ve tasarım süreçleri de devreye girecek Allâhın izniyle.
Zaten youtube hesaplarımız vardı, oradan bilgi veriyorduk. Bunu bir de hayalimize uygun bir platform ile birleştirelim dedik *********.com'u kurduk. Ardından takipçilerimizin yoğun isteği üzerine forum kısmını da aktif etme kararı aldık. Aslında tavsiyeforumu var diye uzun süre direttik ancak İnceleriz'in ayrı bir kitlesi de oluştuğu için onların isteğini görmezden gelemedik. Olay bundan ibaret. 😄
Yola çıktım,geliyorum sevgili ilteriş :hihi

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Öncelikle başınız sağ olsun,sizlere de geçmiş olsun ustam.Nerelerdesin diye merak ediyordum,foruma girmeyince.Özlettin kendini.Sonra forumdan iyi olduğunu öğrendim,sevindim.Kendinize iyi bakın,selamlar,saygılar. :ok :bye
Teşekkür ederim sevgili akrep2018 :ok ailecek bizde sıkıntı yok ama bir kaç ay önce ailecek kovid olduk ,hanımla oğlum çok ağır atlattılar ,bu arada biz ailecek 2 aşı olduk sadece.

Geri
Üst Alt