Maksat muhabbet olsun ...

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Arkadaşlar tamamen merakımdan soruyorum. Bazı profillerde "süper üye" yazıyor (gerçi bu başlıkta herkeste bi'şeyler yazıyor :sirit) , bunun tam olarak olayı nedir? Yani neye göre verilir ya da bir anlamı mı falan mı var?

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Arkadaşlar tamamen merakımdan soruyorum. Bazı profillerde "süper üye" yazıyor (gerçi bu başlıkta herkeste bi'şeyler yazıyor :sirit) , bunun tam olarak olayı nedir? Yani neye göre verilir ya da bir anlamı mı falan mı var?

Bende merak ettim onu forumla ilgili konuların olduğu başlıkta okudum atılan mesaj ve alınan beğeniye göre oranı var ona göre üyelik seviyesi atlıyor

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
Arkadaşlar malum havalar ısınmaya başladı , yazlık günlük ayakkabı alacağımda , Kemal Tanca ayakkabı hakkında bilgisi olan veya giyen oldu mu aranızda , nasıldır kalitesi felan ?
Sağlam derler ama bizde alıp kullanan yok maalesef :)
Bende merak ettim onu forumla ilgili konuların olduğu başlıkta okudum atılan mesaj ve alınan beğeniye göre oranı var ona göre üyelik seviyesi atlıyor
Buna paylaşımı da ekliyebiliriz sanırım :)

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,144
Sağlam derler ama bizde alıp kullanan yok maalesef :)

Aynen sağlam diyorlar abi n11 de güzel bir indirim var ayakkabılar da , tam da ayakkabı almayı düşünüyordum fırsatı kaçırmayayım diyorum ? iç , dış deri ayakkabının , internette bazı yerlerde olumlu yorum da var olumsuz da var karar veremedim. Almaya daha yakınım ama Greyder de kafamı karıştırmıyor değil ?

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109

Yanda ikon falan olunca ben onu mesaj sayısıyla otomatik verilen rütbeden farklı gibi düşünmüştüm. Ekleme: Derken açıklayıcı mesajlar geldi. Tahmin ettiğim gibiymiş.

Buna paylaşımı da ekliyebiliriz sanırım :)

Alttaki link her şeyi açıklığa kavuşturdu. ?

Bütün soru işaretlerimi gideren link. Teşekkürler.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
Yanda ikon falan olunca ben onu mesaj sayısıyla otomatik verilen rütbeden farklı gibi düşünmüştüm. Ekleme: Derken açıklayıcı mesajlar geldi. Tahmin ettiğim gibiymiş.

Alttaki link her şeyi açıklığa kavuşturdu. ?

Bütün soru işaretlerimi gideren link. Teşekkürler.

Link mi varmış ,lahavleeee ,sonra bende bakayım ,öğrendiğim iyi oldu :kiskis

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Konu yüzünden kendimi onbaşı gibi hissetmeye başladım

Yeni üye : acemi er
Aktif üye :er baş
Bronz üye : onbaşı :haha1

Binbaşılar albaylar kurmay albaylar geçit yapıyor forumda

Cavuşlar nerde iştima var

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Hanım evde Vakfıkebir ekmeği yaptığında, tamam artık nirvanaya ulaştı demiştim...

IMG_20200422_010600.jpg

Bu gün ramazan pidesi yapınca, yanıldığımı anladım... :sopa

IMG_20200425_192107.jpg

IMG_20200425_192131.jpg

Geri
Üst Alt