Maksat muhabbet olsun ...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Biraz önce mesuta "ses ver akort yapacağım" yazdım,aklıma geldi :)
Bir ara çok lüks bir yere düğüne gittik ,gittik yazdım çünkü İstanbuldan can dostum selman gelmişti ,onu da götürdüm.3 kişiyiz ,klavyede ben,gitarda selman ve defte güngör(alaturacı).Amfileri açtık ki akort yapacağız ,salonda ya 15 kişi var, ya da 20, selmana "la" veriyorum ,gitar için ,derken mi verdim (klavyeden istenilen tuşlara uzun basıyorum ki ,gitarda ses ayarlansın) ,o sırada bir bayan geldi ve "çalacaksanız adam gibi çalın ,bu müzikle oynanmıyor" dedi :haha1
Tabii biz şok ,ama kafamı kaldırıp karşıya bakınca ,bayanların oynadığını veya oynamaya çalıştığını gördüm ,ve bastım kahkahayı :)
Bize fırça atan bayana "yenge daha başlamadık ki,akort yapıyoruz " dedim ,neyse düğün bitti ,o bayan yanımıza geldi ve "ay çok özür diliyorum,biz sizi çalıyorsunuz sanmıştık ,ellerinize sağlık ,süper oldu" dedi :)
Hanıma anlattım bana "alo teneke çalsanız biz oynarız" demişti :haha1

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
Hayatta en nefret ettiğim şey cümle cımbızlamadır, akşamdan beri ne yazmaya çalıştığını anlamaya çalışıyorum ama uzatma artık istersen ya da uzat sen bilirsin arkadaşın bir sıkıntısı var sanırım Sota Sota ve A Adem Helvacı ustalarım ben anlayamadım belki siz anlarsınız.
Kardeş son muhabbet etmeye çalıştım :cay koyup Belki ben anlatamadım
kusura bakma muhabbet yeri ora değilmiş zaten konu dağınıklığı oldu.
yeni öğrendim muhabbet yerini
teraspy teraspy amcanın buraymış

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt