Maksat muhabbet olsun ...

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Hanım evde Vakfıkebir ekmeği yaptığında, tamam artık nirvanaya ulaştı demiştim...

IMG_20200422_010600.jpg

Bu gün ramazan pidesi yapınca, yanıldığımı anladım... :sopa

IMG_20200425_192107.jpg

IMG_20200425_192131.jpg
afiyet olsun yengemin eline sağlık

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,224
adamlardaki ticari zeka süper yaw!
müşteri aramaya da filan hiç gerek yoktur

ülen eşşek uçtu deseler millet inanıyor:haha

hani meşhur laftır; Hoca uçmaz ama Cemaat onu uçurur diye!

ne adamlar hangi görevlere gelebiliyor şu memleket de!
bu kadar ucuz yani

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Bakamayacağım çocuğu yapma. > Bunda haklısın , ama ülkemizin eğitim seviyesi belli :(

Altından kalkamayacağım yükün altına girme. > Böyle diyorsun ama konunun asılı millete pahalı kaliteli klima al kredi çek diyorsun :)

Fakir ailede doğdum çalışarak köşe oldum. > Nedense çalışarak zengin olmuş bir kişi görmedim .Arkadaşın babası demir ustası , kendi bile diyor çalışarasak zengin olunsaydı babam banker olurdu ki haklı da babası gece gündüz hastalık demeden çalışıyor. Ameliyat oldu 1 hafta sonra doğru işine gitti adamcağız.

Çalışmak, okumak zor geliyor sanırım. > kimseye zor geldiği yok ki memleketin gençlerin çoğunun maşallah hepsi üniversiteli işsiz.

Eşim üniversiteyi bitirdiği gün önüne binbir kapı açıldı. > Üniversite ile serginin ne alakası var?El emeği ,resim vs. beceri ise zaten diplomaya kimse bakmıyor.

Sergi açamadığı yerler buyrun demeye başladı.

Kahve köşelerinde, doya boya saçma sapan programlarda vakit kaybetme çalış. >Buna bende karşıyım.

Bir insan 30 yıl asgari ücret alıyorsa sorun sistemde değil onda. > evet sende haklısın :clap2:clap2:haha

1980 li yıllarda millet pişpirik oynarken ben gece tifdruk, flekso öğrenmeye gidiyorum. > Helal olsun matbaa bilgim yok ama çalışan arkadaş vardı matbaa teknojisinin sürekli geliştiği eskisi gibi şu program biliyorum bunu yaparım diyenin kıymeti kalmadı diyordu.

Sende çalış, yap maaşın 35.000 TL olsun. > Kazandığım üniversitede 2010 da okumaya başladığımdan beridir yemekhane , teknik servis , kantin gibi yerlerde çalıştım sonra bilgi işleme geçtim 3 sene taşeron çalıştım şimdi kadroya geçtik şükür halimize zenginde değilim çok şükür fakirde ama kaç tane genç benim gibi farkedilip elinden tutuluyor?

Kim engelliyor. > Valla kimse engellemiyor ama ülkenin sunduğu imkanlar ortada.

Bırakın artık bu arabesk lafları. > Arabesk sevmem çok şükür kafam da düşünce yapımda modern çağdaştır :)

Fakir ama 8 çocuklu. ??? >Allah henüz bana evlat sahibi olmayı nasip etmedi kısmet ama 8 çocuk düşünmüyorum 1 tane olsun vatana millete hayırlı olsun.

Fakirlik kader değil bilinçli bir tercihtir. > sanmıyorum kimse fakir olmak istemez heralde :)

Bunu 6 ay düşünmekten yanıtla. > Yooo 6 sn de düşündüm yazdım :)
Sayende, yok saymamış kadar oldum... :hihi :ok

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Bugün saat 03:45 te tam çıktım forumdan çıkarken gözüme takıldı ,aaaa,imzam yok olmuş iyimi.
Benim imzamı kim sildi ise derhal yerine koysun bakayım ,karışmam ona göre.
Bir de foto atayım,neme lazım :kiskis
foruma77.png
Yeni gördüm bu mesajını abi, eğer en başta görseydim diğer mesajlarını okumazdım, neticede imzasızmış, yani hükmü yok... :haha1

Geri
Üst Alt