Maksat muhabbet olsun ...

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
İkinci buluşmaya şöyle geliyormuşsun; :kop :kiskis

husmen-aga.jpg
Zuhahahahahaha aman abim olmasın diye önlemlere başladık, Alt kata merdivenle inip inip çıkıyorum :kop

T Çevrimdışı

tyfngkt 

Aktif Üye
1 Eyl 2018
59
33
Sağlam insanı bile delirtmeyi ve uykularını kaçırmayı başaracak yapımlardan oluşan gerilim dolu 70 filmi sizin için listeledik. Bu filmleri, IMDb puanlarına göre sıraladık. Sizleri daha fazla meraklandırmadan, en başarılı yapımların yer aldığı listemize başlıyoruz.

İşte karşınızda en iyi psikolojik filmler;

baysui Çevrimdışı

baysui 

Aktif Üye
19 Şub 2019
293
37
cezaevi karantinasından herkese selamlar .. 14 gün içerideyiz ...çarşamba başladık ...telefon yok tabi... herkese sağlıklı günler diliyorum ..

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Günün anlamı.. Çoğu insanın suratına tükürürdün eminim..Rahmetle..

Sevdiğim bir oyuncudan..

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64

Ohooo ,iş bitti,börekler gitti ,adem geldi ,< çocuklar etrafa bakın bakayım ,kalan olmuş mu :kiskis >
O değil de teraspy teraspy emmi bu yasta hem tatli hem börek hem seker hem tansiyon acisindan zararli himmmm sana Cek bakayim çatalini:ciks
< Aha,iyiki dün bitirdik hepsini > Şimdi şöyle izah edeyim ,tepsiler ortaya gelince zaten bende "ne oluyor burada" diyordum :hihi
Zuhahahahahaha aman abim olmasın diye önlemlere başladık, Alt kata merdivenle inip inip çıkıyorum :kop
Adem, dikkat et,karakola haber vermişler ,"yan evin üst kata merdivenle çıkan biri var" diye,haber vermedin deme sonra :kiskis
Sağlam insanı bile delirtmeyi ve uykularını kaçırmayı başaracak yapımlardan oluşan gerilim dolu 70 filmi sizin için listeledik. Bu filmleri, IMDb puanlarına göre sıraladık. Sizleri daha fazla meraklandırmadan, en başarılı yapımların yer aldığı listemize başlıyoruz.

İşte karşınızda en iyi psikolojik filmler; Psikoloji Filmleri: En iyi 70 Psikolojik Gerilim Filmleri Listesi | Paratic
Dur linke tıklayayım , herhalde şaka yapıyor dedim kendi kendime ,meğer gerçekmiş ,çıktıktan sonra çerezleri bile sildim ,neme lazım :kiskis
cezaevi karantinasından herkese selamlar .. 14 gün içerideyiz ...çarşamba başladık ...telefon yok tabi... herkese sağlıklı günler diliyorum ..
baysui baysui , umarım hepiniz sağlıkla çıkarsınız karantinadan :ok

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Arkadaşlar malum havalar ısınmaya başladı , yazlık günlük ayakkabı alacağımda , Kemal Tanca ayakkabı hakkında bilgisi olan veya giyen oldu mu aranızda , nasıldır kalitesi felan ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri