Maksat muhabbet olsun ...

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,689
59
Sigara için bir şey demiyorum bak :) Burada güzel yağdı ,bir arkadaşımın çanağı ayarlanacakmış sanırım lnb değişecek, balkonda çanak ama "gelemem ıslanmak istemiyorum istersen bir tamirci çağır" demiştim ,bana acelemiz yok sen gel yap kek hazır dedi :kiskis Henüz gitmedim ,yarın bakalım hava iyi olursa giderim :ok
A bak işin içine kek girdimiydi olay hemen değişiyor kek önemli yani :haha1 :deli1:haha1:ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
A bak işin içine kek girdimiydi olay hemen değişiyor kek önemli yani :haha1 :deli1:haha1:ok
Aaa, ben bayılırım inan :kiskis , yenge de çok güzel yapıyor, hanım da çok sever ,bir de benim yengem acaip nohut yemeği yapar,yani kimilerinin eli bazı yemeklere çok yatkındır,arkadaşın hanımı da süper yapar gerçekten,bir de çay , ohhhhhh :hihi

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Umut Barış Umut Barış ;

Öncesi buradaydı :

...(devam) bir yana geçenlerde çarşıya gittim ürünlere bakarken çocuk geldi ve "amca yardımcı olayım ne bakmıştın" dedi, ben de "bunlar uydu alıcısı mı" dedim(box idi) ,ben öyle sorunca çocuk hemen "amca bunlar android cihaz, iptv için sana gelmez bunlar" dedi iyi mi :) Sonra bir muhabbet , bana "ya ben de kime anlatıyorum ,boşta kaldığında beklerim abi mutlaka erkenden gel dükkana "dedi :kiskis
Ben de "ya amca'dan abi'ye terfi ettim ,mutlaka gelirim" dedim :haha1

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,689
59
Aaa, ben bayılırım inan :kiskis , yenge de çok güzel yapıyor, hanım da çok sever ,bir de benim yengem acaip nohut yemeği yapar,yani kimilerinin eli bazı yemeklere çok yatkındır,arkadaşın hanımı da süper yapar gerçekten,bir de çay , ohhhhhh :hihi
Keki kim sevmez bilmiyorum elbette bende severim hele akşam çayında oldumu bir başka olur hanım çok iyi yapamaz ama sağolsun gelinim birde üstte oturan 50 yıllık mahalle komşumuzun kızı çok iyi yaparlar hele gelin ıslak kek,de çok iyi parmaklarını yersin e tabii herkes kek sevince anca hepimize birer parça düşüyor tadımlık oluyor anlıyacağın anlıyorlar bana yetmediğini gelin baba sen şimdi bunları ye ben gene yaparım diyor ama eee ne yapsın hem çocukla uğraş hem bizimle kolay değil sağolsun o kadar yapıyor,ya allah razı olsun. 🙌 :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Keki kim sevmez bilmiyorum elbette bende severim hele akşam çayında oldumu bir başka olur hanım çok iyi yapamaz ama sağolsun gelinim birde üstte oturan 50 yıllık mahalle komşumuzun kızı çok iyi yaparlar hele gelin ıslak kek,de çok iyi parmaklarını yersin e tabii herkes kek sevince anca hepimize birer parça düşüyor tadımlık oluyor anlıyacağın anlıyorlar bana yetmediğini gelin baba sen şimdi bunları ye ben gene yaparım diyor ama eee ne yapsın hem çocukla uğraş hem bizimle kolay değil sağolsun o kadar yapıyor,ya allah razı olsun. 🙌 :ok
Adresi ver hemen, gece yola çıkıyoruz :haha1

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,689
59
Adresi ver hemen, gece yola çıkıyoruz :haha1
Lafımı olur bütün kekler sana feda olsun dostum ama bu hastalıktan sıkıldı gelin torunla birlikte anasına gitti biraz hava alalım evde tıkılıp kaldık dedi pazartesiden sonra gelir torunu,da özledim hani dedesinin küçük kuzusu hastalıkdan sevemedim onu onada geçmesin diye bana fotoğraf atıyorlar ordan senin gibi usta olacak yanına çırak aramana gerek yok diyorlar şarjlıyı vermişler vidaları sıkmaya başlamış benden görüyor,ya hemen algılamış nasıl yapılacağını :haha1 :bye :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Lafımı olur bütün kekler sana feda olsun dostum ama bu hastalıktan sıkıldı gelin torunla birlikte anasına gitti biraz hava alalım evde tıkılıp kaldık dedi pazartesiden sonra gelir torunu,da özledim hani dedesinin küçük kuzusu hastalıkdan sevemedim onu onada geçmesin diye bana fotoğraf atıyorlar ordan senin gibi usta olacak yanına çırak aramana gerek yok diyorlar şarjlıyı vermişler vidaları sıkmaya başlamış benden görüyor,ya hemen algılamış nasıl yapılacağını :haha1 :bye :ok
Teşekkür ederim sevgili osmanke :ok ,valla çocuklar şimdi felaket maşallah,anında kapıyorlar ,bizim de yeğenin var 2 yaşında daha ,bazen hareketlerine şok oluyoruz ,ya bunu nereden öğrendi diyoruz .Biz hanımla bunlara "uzay çocuğu" diyoruz, felaketler maşallah :) Bizim oğlan evlenmediğinden torun yok henüz böyle giderse evlenmeye de niyeti yok gibi :bilmiyom

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,689
59
İnşallah darısı sizin başınıza bence yaşı geçmeden evlensin ne demiş atalarımız erken kalkan yol alır inşallah hayırlı bir kısmet çıkar karşısına,da sizlerde torun,torba sahibi olursunuz tamam evlatlarımızı seviyoruz ama torun sevgisi bambaşka o minik,minik hareketleri konuşamasa bile hareketlerle anlatmaya çalışması varya insanın içi eriyor onu içine sokası geliyor insanın herşeyin küçüğü güzel işte birde kız torun biliyorsun kızlar biraz böyle cilveli olurlar kendilerini zorla sevdirirler maşallah bambaşka birşey rabbim herkese evlat ve torun sevgisi tattırsın inşallah. :ok

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,689
59
Ben kaçar dostum yarın cuma 2 haftadır gitmiyorum bu hafta gideyim biliyorsun 3 hafta cumaya gitmeyenin cenaze namazı kılınmıyor erkeklere cuma namazı farz birde hastane işi var kayınpederin ilç raporu çıkartacam hayırlısı ile akşama kadar biraz yorulacağım neyse sabah ola hayrola herkese hayırlı cumalar hayırlı geceler.:bye:ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
İnşallah darısı sizin başınıza bence yaşı geçmeden evlensin ne demiş atalarımız erken kalkan yol alır inşallah hayırlı bir kısmet çıkar karşısına,da sizlerde torun,torba sahibi olursunuz tamam evlatlarımızı seviyoruz ama torun sevgisi bambaşka o minik,minik hareketleri konuşamasa bile hareketlerle anlatmaya çalışması varya insanın içi eriyor onu içine sokası geliyor insanın herşeyin küçüğü güzel işte birde kız torun biliyorsun kızlar biraz böyle cilveli olurlar kendilerini zorla sevdirirler maşallah bambaşka birşey rabbim herkese evlat ve torun sevgisi tattırsın inşallah. :ok
Amin inşallah, kendisi bilir tabii ama biz istiyoruruz :) Kızların maşallahı var yeğenden biliyorum ,bakalım bize geleceklermiş okullar kapanınca :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Ben kaçar dostum yarın cuma 2 haftadır gitmiyorum bu hafta gideyim biliyorsun 3 hafta cumaya gitmeyenin cenaze namazı kılınmıyor erkeklere cuma namazı farz birde hastane işi var kayınpederin ilç raporu çıkartacam hayırlısı ile akşama kadar biraz yorulacağım neyse sabah ola hayrola herkese hayırlı cumalar hayırlı geceler.:bye:ok
Ben de çıkacağım şimdi ,iyi geceler:ok

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,689
59
Selamunaleyküm ben geldim forum dostları herkese hayırlı muhabbetler

04351d4cbcc8de57695db3194007ede5d1622a314c2407d1.jpg

Geri
Üst Alt