Maksat muhabbet olsun ...

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,882
Başkanım kime yetiyor,ki boyuna reklam yapıyorlar şöyle güzel böyle güzel bu kadar iyi çekiyor dünyanın en pahalı hizmet veren operatörleri bizde ama hizmete gelince yaya kalıyoruz deprem olur iletişim kesilir başka birşey olur iletişim kesilir bu nasıl bir hizmettir,ki hem en pahalı hizmeti alıcaz ama yinede tam kullanamıyoruz :bilmiyom :ciks
Baz istasyonlarına yedek güç kaynağı zorunluluğu getirilmeli.
Depremde elektrik kesilince iletim felç oldu.

ytigi Çevrimdışı

ytigi 

VIP
4 Nis 2019
467
37
Screenshot_20240118_005131_Instagramaabfc57ce6eece0d.jpg
Screenshot_20240118_005125_Instagrama934ebdbd52bb70c.jpg
Screenshot_20240118_005121_Instagramc0eb9fb774bef992.jpg
Screenshot_20240118_005117_Instagramd80aaf67d63a78af.jpg
Screenshot_20240118_005112_Instagram591a7e433d2b8f96.jpg
Screenshot_20240118_005107_Instagram500c9dd7d44c9517.jpg

Geliyor gözünü sevdiğim zombi virüsü ortalık walking dead dönmesinde

Benim beyin zaten büyük geliyordu da gözler olmadı

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,020
60
Baz istasyonlarına yedek güç kaynağı zorunluluğu getirilmeli.
Depremde elektrik kesilince iletim felç oldu.
O senin dediğin açık arazi veya kalabalık olmayan yerlerde olabilir ama şehir içi olan yerlerde baz istasyonlarını millet istemiyor kanser yapıyor diye birde şimdi yeni yapılan binalarda çatılara kat malikleri koydurmuyor anlaşmazlıklar oluyor aralarında onun için operatörler ana alterlerde direklere koyuyorlar onlarda birkaçı bir arada neredeyse yedek güç koyacak yer yok maalesef buna kökten bir çözüm bulunması lazım :bilmiyom :ciks

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,346
65
O senin dediğin açık arazi veya kalabalık olmayan yerlerde olabilir ama şehir içi olan yerlerde baz istasyonlarını millet istemiyor kanser yapıyor diye birde şimdi yeni yapılan binalarda çatılara kat malikleri koydurmuyor anlaşmazlıklar oluyor aralarında onun için operatörler ana alterlerde direklere koyuyorlar onlarda birkaçı bir arada neredeyse yedek güç koyacak yer yok maalesef buna kökten bir çözüm bulunması lazım :bilmiyom :ciks
Katılıyorum, direk devrilince hepsi gidiyor maalesef.Bizde de öyle ,tek direkte bulunuyorlar :fiskos

ytigi Çevrimdışı

ytigi 

VIP
4 Nis 2019
467
37
Aslında en garantisi dron baz istasyonlarıda ben depremde hızlıca çıkarıp kullandıklarını görmedim hiç operatörlerin

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,020
60
Aslında en garantisi dron baz istasyonlarıda ben depremde hızlıca çıkarıp kullandıklarını görmedim hiç operatörlerin
Evet dronlar anlık iş yapabilir ancak bu gibi durumlarda ama önemli olan kalıcı ve sürekli olması bence durumlar için daha doğrusu devamlı olması için bu işe belediyelerin operatörler için belirli yerler tahsis edip sürekli kesintisiz akış sağlayabilecek merkezler yapıp operatörlerin insanları sürekli rahatsız etmeleri ve bunlara kira ödemek yerine sadece belediyelere ödeme yapmaları en güzel çözüm olur önceden bizim mahalle,de en az 5,6 evin çatısında baz istasyonu vardı sonra bu evler kensel dönüşüme girmek istediler ama yaptıkları anlaşmalar gereği bunlara siz kensel dönüşüme girerseniz şu kadar tazminat ödersiniz ve akabinde bi 2 yıllık daha sözleşme yaptırdılar daha yeni serbest kaldılar birde bunların baz istasyonunu sökme için belli süreci varmış ondan sonra müteahitle anlaşabilecekler görünen oki insanlar anlaşma yapıyor ama kolay,kolay bu durumdan kurtulamıyor. :bilmiyom :bye:ok:ok

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,346
65
Evet dronlar anlık iş yapabilir ancak bu gibi durumlarda ama önemli olan kalıcı ve sürekli olması bence durumlar için daha doğrusu devamlı olması için bu işe belediyelerin operatörler için belirli yerler tahsis edip sürekli kesintisiz akış sağlayabilecek merkezler yapıp operatörlerin insanları sürekli rahatsız etmeleri ve bunlara kira ödemek yerine sadece belediyelere ödeme yapmaları en güzel çözüm olur önceden bizim mahalle,de en az 5,6 evin çatısında baz istasyonu vardı sonra bu evler kensel dönüşüme girmek istediler ama yaptıkları anlaşmalar gereği bunlara siz kensel dönüşüme girerseniz şu kadar tazminat ödersiniz ve akabinde bi 2 yıllık daha sözleşme yaptırdılar daha yeni serbest kaldılar birde bunların baz istasyonunu sökme için belli süreci varmış ondan sonra müteahitle anlaşabilecekler görünen oki insanlar anlaşma yapıyor ama kolay,kolay bu durumdan kurtulamıyor. :bilmiyom :bye:ok:ok
Yapılan sözleşmeyi okumuyorlar ki :) basıyorlar imzayı,para gelecek ya :)

Geri
Üst Alt