Maksat muhabbet olsun ...

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,345
65
burda alo abi ile osman abi dışında kimse katılmamış zevkle okuduğum bir konu burası geçen baktığımda 18 kişi buradaydı ama yazan 2 kişi ben olsam yazmam burada teraspy teraspy abi kitle gitsin ☺️
Lahavleveee, emredersin ama bari yarını beklesek :haha1 Aslında şaka bir yana doğru da yazmışsın ,gerçi şimdi ytigi de geldi ,baksana danışmadan bekleniyormuşum :)
Sevgili osmanke zaten hastalıklarla uğraşıyor,inşallah iyi atlatırlar çoluk çocuk,biz de artık maskesiz çıkmıyoruz uzun zamandır gerçi ama belli olmaz tabii.

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,345
65
yat.gif

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,020
60
Yok bize 5G fazla.!

suan yoldayım şehirin dışına çıktım arkadaş 4.5G tek çizgi :saskin
Foruma girerken bile tek çizginin bile bant genişliği yetmiyor.
Başkanım kime yetiyor,ki boyuna reklam yapıyorlar şöyle güzel böyle güzel bu kadar iyi çekiyor dünyanın en pahalı hizmet veren operatörleri bizde ama hizmete gelince yaya kalıyoruz deprem olur iletişim kesilir başka birşey olur iletişim kesilir bu nasıl bir hizmettir,ki hem en pahalı hizmeti alıcaz ama yinede tam kullanamıyoruz :bilmiyom :ciks

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,345
65
Başkanım kime yetiyor,ki boyuna reklam yapıyorlar şöyle güzel böyle güzel bu kadar iyi çekiyor dünyanın en pahalı hizmet veren operatörleri bizde ama hizmete gelince yaya kalıyoruz deprem olur iletişim kesilir başka birşey olur iletişim kesilir bu nasıl bir hizmettir,ki hem en pahalı hizmeti alıcaz ama yinede tam kullanamıyoruz :bilmiyom :ciks
Oooo, sevgili osmanke geçmiş olsun, hpşgeldin tekrar ,nasıl oldunuz ailecek, merak içindeyiz :ok

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,020
60
Oooo, sevgili osmanke geçmiş olsun, hpşgeldin tekrar ,nasıl oldunuz ailecek, merak içindeyiz :ok
Teşekkür ederim teraspy dostum bu gece kendimi biraz daha iyi hissetiğim için geldim aslında hastalık devam ediyor ama biraz yavaşladı sanki önceki durumlar biraz azaldı bende başağrısı,öksürük ve halsizlik var ufaklık daha iyi hanımda bugün biraz daha iyi görünüyor ama tam olarak atlatabilmiş değiliz vitaminler dışında ilaç kullanmıyoruz antibiotik anladığım kadarıyla daha çok ishal,e neden oluyor birazda bulantı yapıyor ama maalesef vücutta,ki iltihabı çok zor atıyorum,ki şöyle bu iltihap ayaklarıma vurdu parmak uçlarımda şismeler iltihap birikimi oldu simsiyah kaşınmalar var inşallah bunu,da atlatacağız hayırlısı ile. :bilmiyom :ok:ok:bye

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,345
65
Teşekkür ederim teraspy dostum bu gece kendimi biraz daha iyi hissetiğim için geldim aslında hastalık devam ediyor ama biraz yavaşladı sanki önceki durumlar biraz azaldı bende başağrısı,öksürük ve halsizlik var ufaklık daha iyi hanımda bugün biraz daha iyi görünüyor ama tam olarak atlatabilmiş değiliz vitaminler dışında ilaç kullanmıyoruz antibiotik anladığım kadarıyla daha çok ishal,e neden oluyor birazda bulantı yapıyor ama maalesef vücutta,ki iltihabı çok zor atıyorum,ki şöyle bu iltihap ayaklarıma vurdu parmak uçlarımda şismeler iltihap birikimi oldu simsiyah kaşınmalar var inşallah bunu,da atlatacağız hayırlısı ile. :bilmiyom :ok:ok:bye
Çok sevindik inan, en kısa zamanda eski durumunuza dönersiniz ,aslında ne kadar dikkat etsek de ya okuldan veya kalabalıktan mutlaka bulaşıyor, gerçi maskesiz çıkmıyoruz hiç 1- 1.5 aydır ama dikkatli olmakta fayda var tabii.Ben de ilaç kullanmam hiç, genelde aspirin alırım :)

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,020
60
Çok sevindik inan, en kısa zamanda eski durumunuza dönersiniz ,aslında ne kadar dikkat etsek de ya okuldan veya kalabalıktan mutlaka bulaşıyor, gerçi maskesiz çıkmıyoruz hiç 1- 1.5 aydır ama dikkatli olmakta fayda var tabii.Ben de ilaç kullanmam hiç, genelde aspirin alırım :)
Sağol dostum allah razı olsun evet maskesiz çıkmamaya özen gösterin lütfen dediğin gibi ne kadar dikkat etsek,de bazen bizdeki gibi çocuklardan geliyor yine bulaşıyor işte istediğin kadar tembihle yine bildiklerini okuyorlar maalesef kendileri,de hasta oluyor ama onlar genç oldukları için çabuk atlatabiliyor biz okadar çabuk atlatamıyoruz :bilmiyom :ciks

Geri
Üst Alt