Maksat muhabbet olsun ...

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,021
60
Kyoto 9600 CI cihazı bende epey kullandım. Görüntü kalitesi falan şimdiki cihazlara 10 çeker :)
Necati ustam gerçekten çok süper cihazdı ama ne yazıkki ömrü uzun sürmedi çanaktan dolayı zorlamıştım kitledim cihazı sonra fabrikası kartal tarafındaydı oraya gittim cihazi kilitten çıkardılar tekrar kullandım ama ne yazıkki yazılımları yapamadılar sonra hd cihazlar çıkınca onlara yöneldik ben o cihaz için bayağı bi üzüldüm böylesine bir cihazın geliştirelememesi sanırım ana firma ile anlaşamadılar,ki bu nedenle sonlandırdılar üretimi sonra dreambox,gigablu,wu gibi cihazlar çıkınca herşey altüst oldu bu cihazlar evet hepsi değerli cihazlar ama piyasa değerleri çok yüksek maalesef :ok :bye

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
slowfood bi önceki sayfada youtube,den bir video attım umarım işine yarar bir bakıver
Çok teşekkür ederim. 😍

Üstadım cihaz digiturk kolay kurulum ekranında olduğu için menü erişimi yok. Bahsettiği modellerde eğer cihaz açık ise söylediği işlemler gerçekleşebiliyor. Hatta mode tuşunu aktif hale getirmek için bu yöntemleri araştırdım. Ancak sanıyorum güncelleme olduğu için çözüm güncelleme öncesi yazılım.

Hatta video altı yorumlara baktım, dt9102hd ile ilgili hiçbir yoruma cevap verilmemiş. 😱

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,021
60
Ceyhun Kabil tarafından sabitlendi

@CeyhunKabil
1 yıl önce (düzenlendi)
NOT: Merhaba Dostlarım Bugün Digitürk Cihazlara Güncelleme Atı Bu Kartısız İzleme İşlemi Yapmdan Asla Ve Asla Cihazı Güncellemeyin Bu Videodaki İşlemleri Etikkten Sonra Rahatca Güncelleyebilirsiniz Çünkü Digitürk Yeni Sürümünde Bu İşlemi Kapattı Güncel Sürümde Gizli Menüye Girdiğinizde Irdeto Açamıyorsunuz Oyüzden Güncellemeden Yapın Bu Kartsız İzleme İşlerimi Sonra Güncelleyin Dahada Problem Olmaz Eyerki Güncelsse Sizinki Onu Satıp Veya Takas Edip Günccel Olmayanı Almanızı Öneririm İyi Seyirler

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Ceyhun Kabil tarafından sabitlendi

@CeyhunKabil
1 yıl önce (düzenlendi)
NOT: Merhaba Dostlarım Bugün Digitürk Cihazlara Güncelleme Atı Bu Kartısız İzleme İşlemi Yapmdan Asla Ve Asla Cihazı Güncellemeyin Bu Videodaki İşlemleri Etikkten Sonra Rahatca Güncelleyebilirsiniz Çünkü Digitürk Yeni Sürümünde Bu İşlemi Kapattı Güncel Sürümde Gizli Menüye Girdiğinizde Irdeto Açamıyorsunuz Oyüzden Güncellemeden Yapın Bu Kartsız İzleme İşlerimi Sonra Güncelleyin Dahada Problem Olmaz Eyerki Güncelsse Sizinki Onu Satıp Veya Takas Edip Günccel Olmayanı Almanızı Öneririm İyi Seyirler
Şu anda cihazda kolay kurulum ötesine geçilmiyor üstat. Dolayısıyla anlattığı yöntemi bilmeme rağmen uygulayamıyorum. Anladığım kadarıyla cihaz güncelleme aldı. Yani ya com portu ile yazılıma müdahale etmeye çalışacağız ya da cihaz çöp. ;)

Geri
Üst Alt