Maksat muhabbet olsun ...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,353
65
Valla kaldırdım mesajı. İçim sıkıldı mübarek cuma gecesi. :(

Bu arada tastikli değildir o. Tastikli olsa duramayız. :haha1 Bugün bende kullandım aynı kelimeyi, önce baktım nasıl yazılıyor diye. (Tasdik) Unutuyorum.

O vasiyet işini ayarlayacağım yalnız. Normal koşullarda şu anda sağlık raporu zorunluluğu yok. O yüzden tamamen el yazısıyla yazdığım taktirde geçerli oluyor.

Tastik tasdik fark etmez ,ikisi de Farsça nasılsa :) , sana yok bana da yok ama ben aldım ,sordum ve aldım "akli dengesi yerindedir" diye neme lazım :kiskis Haaa, yayınlar mı yayınlamaz mı bilemem ,ona bıraktım ,bu arada arabayı satıp oğluma vereceğim parasını ,hanıma " bizi gezdirir artık" dedim :haha1

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,353
65
Daha o zamanlar cahal,dık cihazı kurmaya karaköyden usta geldi o bile şaşırdı ilk defa görmüş cihazı ya abi bu nasıl bir cihaz böyle bütün dünyayı seyedecen dedi hakkaten ustada iyi ayarladı o zaman 48 doğudan 30 batıya kadar tüm uyduları alıyordu o zamanlar ben hiç kart falanda alıp takmadım nereye çevirsem uydulardaki kanalların yüzde 80,ini açıyordu :ok
İlk defa görüp motorlu çanak kurmak :)

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,021
60
Valla kaldırdım mesajı. İçim sıkıldı mübarek cuma gecesi. :(

Bu arada tastikli değildir o. Tastikli olsa duramayız. :haha1 Bugün bende kullandım aynı kelimeyi, önce baktım nasıl yazılıyor diye. (Tasdik) Unutuyorum.

O vasiyet işini ayarlayacağım yalnız. Normal koşullarda şu anda sağlık raporu zorunluluğu yok. O yüzden tamamen el yazısıyla yazdığım taktirde geçerli oluyor.
Yahu arkadaşlar bırakın bu vasiyet işlerini ölene kadar benim öldükten sonra kim ne yaparsa yapsın ha borç falan bırakmam sonra demesinler bak miras bıraktı ama birde dünya kadar borç var zaten ben hiç bir zaman veresiye yaşamadım hep al gülüm ver gülüm :ok :haha1:ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,353
65
Ben ilk motorlu çanağı arkadaşa kurmuştum ,o yıllar bana İzmir için 0(sıfır) noktasının 26 derecedeki arab uydusunun olduğunu Rus bir arkadaşım yazmıştı,ve "önce onu bul,çanağı ve LNB yi düzgün ayarla sonra adım adım git" demişti , hem de Rusça :hihi
Bir de azimut açısını gösteren foto yollamıştı ,ne günlerdi be :)))))))

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,353
65
Gençler ve Genç kalanlar :)
Bir arkadaşımla telefonda görüşüyordum bana" abim sen bunu yapabilirmisin,san öğreteyim" dedi.Çünkü benim neler yapabileceğimi bilmiyordu normal olarak :)Bana anydesk istek no yolladı,yaptıklarımı görünce "abim buluşalım bana öğret bunları" dedi iyi mi, bende ona "benle hep dalga geçiyordun" dedim :haha1

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,353
65
Bir arkadaşımla telefonda görüşüyordum bana" abim sen bunu yapabilirmisin,san öğreteyim" dedi.Çünkü benim neler yapabileceğimi bilmiyordu normal olarak :)Bana anydesk istek no yolladı,yaptıklarımı görünce "abim buluşalım bana öğret bunları" dedi iyi mi, bende ona "benle hep dalga geçiyordun" dedim :haha1
Bu arada "sana dosya sistemini yolluyayım" dedim, "ben anlamam" dedi :haha1

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,353
65
Bu gün hastaneden çıktım (tutar beni hastahane) bir yere girdim,konu açıldı ,kendimi tanıttım(tanıtmak zorunda kaldım) genç inanamadı,geldi elimi öptü özür dileyerek :) Sonra baya konuştuk ,unutmazsam yazarım bir ara :hihi

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Onların bir de sizden öğrendikten sonra "Sen bunu biliyor muydun?" versiyonları var Sayın Emmi. :haha1 Ben onlara bayılıyorum.

Geri
Üst Alt