Maksat muhabbet olsun ...

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,021
60
Hayırlı geceler tüm dostlara
37e97e3cea90e4744d16b47b3f471d7caf1010159802a271.jpg

uyuyorum-sonra-takiplesiriz-iyi-geceler-60973-1a4338147766b4582.jpg

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,482
Dostum biraz uzun yazmam lazım konuyu anlayabilmen için ama kısadan yazayım yaklaşık on gün önce yeni aldığımız yaklaşık 6 ay önce hoover marka çamaşır makinasının arkadaki temiz su bağlantısı patladı bir önceki gün sebeke arızasıyla sular kesikti ve gece suları tazzikli olarak vermişler ve sabaha karşı 04,06 saatleri arası hortumu patlatıyor tabii gece olduğu için sesinide hiç duymadık sabah namazından çıkan tanıdıklar arıyor ulaşamıyorlar bana tlf sessizde olduğu için büyük oğlanın servisçisi bizim mahallede oturuyor o görüyor binanın saçaklarından sular süzülüyor diye arıyor oğlanı oda hanımı arayıp haber veriyor hanımda o uyku semesi anlayamıyor heyacanla odadan çıkarken suya basmasıyla birlikte yere düşüyor ve belini kapının kasasına vuruyor ve maalesef L1,de kırık oluyor çocuk hemen arabayla hastaneye acile götürdü orada tespit edildi korse verdiler şimdilik böyle idare ediyor ama ayın 8 ine randevu aldık beyin cerrahisine tekrar emar çekilip duruma bakılacak bazı tanıdık bildik dr lara sorduk kimisi ameliyat şart diyor kimisi korse ile devam etsin oyerine kaynar en son çare ameliyat diyorlar olayın 2,ci gecesi bu sefer,de gelin sabaha karşı toruna mama yapmaya diye kalkıyor oda mutfakta düşüp baygınlık geçiriyor düşerkende yere kafasının arka tarafını ya masaya yada mutfak tezgahına vuruyor oğlan sesleniyor,sesleniyor cevap alamayınca hemen kalkıyor yeni,yeni kendine geliyor noldu diye soruyor ama cevap veremiyor kısa bir süre hafıza kaybı oluyor tabii hemen hastaneye götürüyor giderken bize seslendi çocuğa bakın diye öğlenden sonra geldiler ama emar,a girmesi lazımmış fobisi olduğu için girememiş doktor beyinde herhangi bir hasar varmı görmek istemiş 3 defa denediler olmadı 3 gün sonra uyutularak girdi emar,a sonuç henüz belli değil doktor,u izindeymiş gelince bakacaklar maalesef durum bundan ibaret rabbim yine hepimizi daha kötü sonuçlardan korusun inşallah :bilmiyom 🙌
Geçmiş olsun.

Geri
Üst Alt