Maksat muhabbet olsun ...

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Benim 2 sene önce Youtube'da kanalım vardı. Render alırken telefonumdan yapıyordum. iPhone kullanıyorum. Bilgisayardan pek render almadım
Genellikle yetiyordu diyorsunuz. E o zaman hemen konuda paylaşalım. Bu da alternatif olarak bir seçenek olsun, onun üzerinden de konuşulsun. Hatta aklımdaki diğer detayları o konu altından sorayım. 😉 :ok

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Eğer cep telefonu ile çekim yapmayacaksan telefondan render alman zor olur bilgin olsun. Yani önce çektiklerini telefona aktarman sonra render alman sonra da bilgisayara aktarman gerekir.
İşin o yönünü düşündüğümüzde bugün bir iphone temini de söz konusu sistemden ucuz olmayacak gibi geliyor? O kısmına ne dersiniz?

Sayın Emmi; siz geldiniz ben çıkıyorum gibi oluyor ama dün görüştüğümüzden beri hiç uyumadım. Günü öyle bir şekilde atlattım ama fazla gücüm kalmadı. Sakıncası olur mu?
I independent üstat sizin içinde kusura bakmayın diyeceğim. Ama illa kal derseniz, en fazla klavyenin üstüne düşerim o kadar. :)

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Diğer marka telefonlarda hangi program ile render yapılabilir bilmiyorum açıkçası ama forumda bir bilen çıkar elbette
İşin yazılım kısmına el atarız. Ancak önemli olan iphone üzerinde nasıl bir çalışma yapıldığı. Çünkü donanım bakımından aynı değil, çekirdek yazılımda avantajlı olduğu noktalar var, eğer maliyette başa baş gelirse tabii ki düşünülür ancak bahsettiğimiz sistemde mesela render dışında neleeeer neler yapılacak. :)

Geri
Üst Alt