Maksat muhabbet olsun ...

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Kullanmıyor yatıyor araç yatırım olarak yatsın diyorsun :kiskis
O kadarını bilmiyoruz. Sayın Emmi bakımını yapar, yattığı yerde aküyü bağlı tutmaz, yağına tuzuna bakar. (Suyuna mıydı?) :haha Bakma anlamam dediğine, bizi cebinden çıkarır kendisi. Bizzat gördüm de söylüyorum. (Şuraya bir de nazar boncuğu. :haha🧿)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,376
65
Emmi araba evde yatıyor kullanmıyorsun da satmıyorsun da bu açmaz nasıl çözülecek :haha1
Kullanmıyorum evet ,yani garajımız olsa "garaj arabası" derim de ,şimdilerde "park arabası" diyorum :)
Bu arada müteahhit birisi bana "ver arabayı ödemeden sayalım,sana 1+1 daire vereyim" dedi (Çiğli'ye gitmiştim ya belediyeye, o zaman arkadaş tanıdığına söyledi satılık toyota diye) ,arabayı vereceğim,ön ödeme olacak,gerisini yavaş yavaş ödeyeceğim ,öyle teklif de aldım yani :)

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Kullanmıyorum evet ,yani garajımız olsa "garaj arabası" derim de ,şimdilerde "park arabası" diyorum :)
Bu arada müteahhit birisi bana "ver arabayı ödemeden sayalım,sana 1+1 daire vereyim" dedi (Çiğli'ye gitmiştim ya belediyeye, o zaman arkadaş tanıdığına söyledi satılık toyota diye) ,arabayı vereceğim,ön ödeme olacak,gerisini yavaş yavaş ödeyeceğim ,öyle teklif de aldım yani :)
Şu araziye 500 teklif eden değil değil mi? :rant1

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ara ara bakımını yap her sene vergisini öde muayenesini yaptır aracı kullanma çekilecek iş değil Emmi.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,376
65
Ara ara bakımını yap her sene vergisini öde muayenesini yaptır aracı kullanma çekilecek iş değil Emmi.
Baya oldu yıldırım birisi bana "abicim bu km orijinal mi "demişti iyi mi :haha1 , bu arada gerçek 2.ci sahibiyim :), adama "neden sordun" dedim ,"99 model araba 167binde olamaz" dedi iyi mi , o zaman 166.küsür km idi :hihi

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Dün kaza sonrası konuşuyorduk konu o zaman açılmıştı,ama genelde "satma alattin bey" diyenler çoğunluktaydı.İki kişiye ağzımdan çıktığı fiyata (ki dönmem asla) "tamam alıyorum" derlerse veririm.İkisine de 320 vermiştim.
Faiz'e versen hergün 3-5 gelir Emmi kullanıyorsan araç olması iyi ama araç bakıcısı olmak içinde araç sahibi olunmaz.

Geri
Üst Alt