Maksat muhabbet olsun ...

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Geçtim geçtim 😁sürekli kullandığım yol olduğu için sık sık karşılaşıyorum bu durumla ve sinir edici 😁
Aaaah ah. Sinir olunan şeyleri şöyle bir düşündüm de. Keşke köprü olsaydı mı deseydik. Bu arada sizin orada bir de suyun altına girip çıkan bir yol vardı yanlış hatırlamıyorsam. O bayağı ilgimi çekmişti.

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
44
Ooo, iyi bari ,acaba daha bekliyor mu demiştim :) , bu arada cam silecek kolunu temizlemen lazım, kısa sürede 2€ verip alırsın ,bak demedi deme :hihi
2 euro çok 50 cent 🤣şaka bir yana motordan ara ara şıkırti gibi ses geliyor. V kayışı sipariş ettim ama şarj dinamosu rulmanı da opabilir. Zira ısınınca soğuyunca bu ses gelip gidiyor, bazende marşı geç alıyor. Karmaşık bir durum ve biran önce çözmem lazım, silecek sonra 🤣🤣

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
2 euro çok 50 cent 🤣şaka bir yana motordan ara ara şıkırti gibi ses geliyor. V kayışı sipariş ettim ama şarj dinamosu rulmanı da opabilir. Zira ısınınca soğuyunca bu ses gelip gidiyor, bazende marşı geç alıyor. Karmaşık bir durum ve biran önce çözmem lazım, silecek sonra 🤣🤣
Dizel miydi o?

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Bu köprünün yan tarafında altından yol var 😁
Doğru hatırlıyormuşum. O çok hoşuma gitmişti benim. Adamlar suyu yola da taşırmamışlar pek güzel.

584a98f60f254728e0385439.jpg

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,418
65
Çiğli'ye gittiğimde arkadaşın arabayı da AOSB ye götürdük ,ses geliyor diye.Beni de götürdü yanında azıcık anlıyorum diye ,usta bize neler söyledi neler,arabayı lifte alınca ben de baktım tabii çok anlamadım ama öğrenmiş oldum :) , ondaki tıkırtı salıncak lastiklerinden çıktı.İhmale gelmez, 4 tekere güvenilmez,bir an önce yaptırtmaya bak ama usta ecnebi olsun :)

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Çiğli'ye gittiğimde arkadaşın arabayı da AOSB ye götürdük ,ses geliyor diye.Beni de götürdü yanında azıcık anlıyorum diye ,usta bize neler söyledi neler,arabayı lifte alınca ben de baktım tabii çok anlamadım ama öğrenmiş oldum :) , ondaki tıkırtı salıncak lastiklerinden çıktı.İhmale gelmez, 4 tekere güvenilmez,bir an önce yaptırtmaya bak ama usta ecnebi olsun :)
Ecnebiler pahalı diyor ama Akigo35 Akigo35 üstat Sayın Emmi. Bence yöntemi öğrenir, malzemeyi de 20' de biri maliyetle temin edip halleder kendisi. (Aman gözümüz değmesin de, kıskandığım çok mu belli oluyor. :) )

🧿

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
44
Ecnebiler pahalı diyor ama Akigo35 Akigo35 üstat Sayın Emmi. Bence yöntemi öğrenir, malzemeyi de 20' de biri maliyetle temin edip halleder kendisi. (Aman gözümüz değmesin de, kıskandığım çok mu belli oluyor. :) )

🧿
Benim tanıdık usta var ama evet malzemeyi Almanya'dan alıyorum söyle söyleyeyim, Türk bir malzemeci var epey büyük bir işletme. Oksijen sensörüne 96 euro dedi aynı markayı 16 euroya sipariş ettim. Neden pahalısınız diye sorduğumda biz tamirciler servis yapıyoruz ve o parçalar çıkma vs diye saçmaladı 🤣

Geri
Üst Alt