Maksat muhabbet olsun ...

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,413
65
Dün akşam üzerine doğru balkonda derlemeler yapıyordum ,birden bir gürültü koptu ,yolda giden araç birden durunca hanıma "kaza oldu ,felaket" dedim.Çünkü çok büyük metal sesi gelmişti.Diğer pencereye koştum baktım Belçika plakalı araç bizim sokak başında öylece duruyor ama herkes yan duvara koşuyor.Beni kan tutar, daha önce de anlatmıştım uzun zaman önce anılarımda,üst komşu gidip baktı ve bana seslendi "alattin abi ,gel" dedi.,indim aşağıya baktım ki ne göreyim ,bir araba bizim apartmanın bahçesinde çam ağacının üzerine çıkmış ,ağaç kırılmış ve arabayı da tutmuş(frenletmiş) Üç kişi var, 2 erkek bir kız ,işten çıkmışlar eve gidiyorlarmış,Belçikalı sola dönmek için sinyal vermişmiş (ben görmedim sinyali,yukardan baktığımda) çocuklardan sürücü görmemiş ona ve sağda çocuklara çarpmamak için sola kırmış ve kaldırıma vurup araç zıplamış ve çam ağacına vurup durmuş.Öyle anlattılar ama ben inanamadım açıkçası ,ama çok şükür çam ağacı arabayı frenlemiş.Normalde orada bizim üst kat komşumuz ve oğlu sigara içerler orada, o gün 5-10 dakika önce yemek yemek için eve çıkmışlar ,yoksa Allah korusun çok kötü şeyler duyardık,ayrıca aracın bahçeye girdiği yede mutlaka araba park ederdi ,ve o kaldırım bayağı da kalabalık olurdu,Allahtan ne park eden araba ne de işten eve gidenler varmış.Ben ve yöneticimiz ismail tabii gençlerin yanından ayrılmadık 00:00 a kadar ,çünkü çekici o saatte geldi.Araba pert gibi görünüyor ama yapılabilir ,inanın çocuklarıda bir çizik dahi yok,veya ben göremedim.Kemer kurtarmış bence.

WhatsApp-Image-2023-08-10-at-22.29.00.jpg

WhatsApp-Image-2023-08-10-at-22.29.01-fix.jpg

NOT: Logoyu silmemişim

Son düzenleme:
slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Dün akşam üzerine doğru balkonda derlemeler yapıyordum ,birden bir gürültü koptu ,yolda giden araç birden durunca hanıma "kaza oldu ,felaket" dedim.Çünkü çok büyük metal sesi gelmişti.Diğer pencereye koştum baktım Belçika plakalı araç bizim sokak başında öylece duruyor ama herkes yan duvara koşuyor.Beni kan tutar, daha önce de anlatmıştım uzun zaman önce anılarımda,üst komşu gidip baktı ve bana seslendi "alattin abi ,gel" dedi.,indim aşağıya baktım ki ne göreyim ,bir araba bizim apartmanın bahçesinde çam ağacının üzerine çıkmış ,ağaç kırılmış ve arabayı da tutmuş(frenletmiş) Üç kişi var, 2 erkek bir kız ,işten çıkmışlar eve gidiyorlarmış,Belçikalı sola dönmek için sinyal vermişmiş (ben görmedim sinyali,yukardan baktığımda) çocuklardan sürücü görmemiş ona ve solda çocuklara çarpmamak için sola kırmış ve kaldırıma vurup araç zıplamış ve çam ağacına vurup durmuş.Öyle anlattılar ama ben inanamadım açıkçası ,ama çok şükür çam ağacı arabayı frenlemiş.Normalde orada bizim üst kat komşumuz ve oğlu sigara içerler orada, o gün 5-10 dakika önce yemek yemek için eve çıkmışlar ,yoksa Allah korusun çok kötü şeyler duyardık,ayrıca aracın bahçeye girdiği yede mutlaka araba park ederdi ,ve o kaldırım bayağı da kalabalık olurdu,Allahtan ne park eden araba ne de işten eve gidenler varmış.Ben ve yöneticimiz ismail tabii gençlerin yanından ayrılmadık 00:00 a kadar ,çünkü çekici o saatte geldi.Araba pert gibi görünüyor ama yapılabilir ,inanın çocuklarıda bir çizik dahi yok,veya ben göremedim.Kemer kurtarmış bence.

WhatsApp-Image-2023-08-10-at-22.29.00.jpg
Allah korumuş. Gerçekten kalabalığın olmaması v.b. tamamen Allahtan. Konuşulacak çok şey var ama susuyorum. :rant1

Not: Görseli kaldırınca bende kaldırdım. Ne olur ne olmaz.

osmanke Çevrimiçi

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,035
60
Bende erken kaçıyorum bu gece üzerinize afiyet baş ağrısı başladı ve gözlerim ağrıyor güzel bir cumartesi sabahına uyanmanız dileklerimle hayırlı geceler herkese

5924e6156fd3e9e707fa9dd9c1abd50ac968b63e0483df43.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst Alt