Maksat muhabbet olsun ...

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Evet aynen ,ama ben çok yufka yürekliyimdir hanıma nazaran,sanki bir ara anlatmıştım,çalışırken bizimle uğraşan biri hastalanmıştı ,ben duyunca gittim ziyaretine ,adam beni görünce başladı ağlamaya"kırk yıl düşünsem geleceğin aklıma gelmezdi" dedi iyi mi :) Sonra helalleştik zaten 3-4 gün sonra vefat etti.,neyse :)
Allah kabul etsin. Yüreğinize sağlık. Belki de kimlerin çalmasını beklemişti o kapıyı. Belki de bizim bu huyumuz kötüdür, eksiktir bazılarına göre ama, yapacak birşey yok ben "Biz böyleyiz" diyip geçiyorum Sayın Emmi. Allah rahmet eylesin.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,471
65
Allah kabul etsin. Yüreğinize sağlık. Belki de kimlerin çalmasını beklemişti o kapıyı. Belki de bizim bu huyumuz kötüdür, eksiktir bazılarına göre ama, yapacak birşey yok ben "Biz böyleyiz" diyip geçiyorum Sayın Emmi. Allah rahmet eylesin.
Yok ben yapamıyorum ,bazen farklı durumlar da yaşıyorum onu da belirteyim :) Zaten o zaman hastane odasında epey oturup konuştuk o kişi ile ,tek sırdaşım var söylemiş olmam lazım size geldiğimiz gün, çalgıcı selman diye çocukluk arkadaşımdır ,bir tek ona anlattım ki rahatlayayım :) Ya ben 3 kişi ile gömülen cenaze biliyorum ümit maalesef ,hatta "bu cenazeyi neden buraya getirdiniz" diyen de oldu inan,adamın kendi köylüsü , köyüne gömülmesini istemedi, ben de "siz olmasanız da buraya gömeceğiz" dedim, 3 kişiydik Gaziemir'den giden,diğerleri afedersin şey gibi geldiler gömerken ki aslında bana göre de haketmişti böyle durumu merhum, ama artık yaşamıyordu,söylensen duymaz ,kızsan bilmez adam artık bir ölü neyse işte ,hadi git yat mübarek :)

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hayır olsun Sayın Emmi. Kedimizi kaybettik. Çocuklara söyleyemiyorum.
Evin neşesi gitmiş insan üzülüyor işte duygusal bağ oluşuyor evin bireyi gibi oluyor.
Ömürleri kısa oluyor birde rahat durmuyor kediler. Uygun zamanda bir şekilde söylersin artık. 3-5 gün moraller bozulacak gözler onu arayacak öyle boşluk oluyor işte hayvanda olsa ev halkından biriydi üzülmemek elde değil.

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,049
60
81ef3a6af19598d399ace61f2c4c63af33227a7a23980871.jpg

caps8ad410b3464ea0de8.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,471
65
Maçı seyrettim analızler ve birde traş oldum anca oldu :clap2 :ok
Misafir vardı ,izleyemedim maç falan, yarında Çankaya'ya gideyim diyordum o zaman da kayınbiraderler gelecekmiş ,abi kesin erken gelir konuşmak için çocukları geç gelebilir belki ,mecbur evdeyim koca gün (belki gideceği yere beni de götürebilirmiş),velhasıl yarın bakalım neler göreceğim :)

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Misafir vardı ,izleyemedim maç falan, yarında Çankaya'ya gideyim diyordum o zaman da kayınbiraderler gelecekmiş ,abi kesin erken gelir konuşmak için çocukları geç gelebilir belki ,mecbur evdeyim koca gün (belki gideceği yere beni de götürebilirmiş),velhasıl yarın bakalım neler göreceğim :)
Yarın oldu bile Emmi 00:00 geçtik :haha

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,471
65
OH ne güzel milletin kayınbiraderi var birde gelip alacak gittiği yere götürecek mis bizde evde çakılı git,gidebilirsen :bilmiyom :ok
2 ay önce Milas'a gidiyorlarmış ,beni de götürdüler ,Bodrum'a gideceklerdi bir gün ,"gelirmisin enişte" dedi (71 yaşında bana enişte diye hitap eder hep) gelirim demiştim belki oraya gideriz baba-oğul ve ben :)

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,049
60
2 ay önce Milas'a gidiyorlarmış ,beni de götürdüler ,Bodrum'a gideceklerdi bir gün ,"gelirmisin enişte" dedi (71 yaşında bana enişte diye hitap eder hep) gelirim demiştim belki oraya gideriz baba-oğul ve ben :)
Eee enişte olmak kolay değil öyle ama önce kafa uyması lazım birde saygı tabii bende,de enişte var ama biraz hani derler ya büyük burunlu diye işte öyle şukadar diyeyim tayyip ayarında öz enişte dinci değil ama kimseyi sallamaz bildiğinden şaşmaz karunlardan diyeyim okadar :fiskos :ok

Geri
Üst Alt