Maksat muhabbet olsun ...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
kurucu üyesi olduğum forumumuza,da gelip güzel paylaşımlar yapabilirsiniz
Forum kurallarını herkese kapatmışsınız :) ,olmamış ,dışarıdan gelen okumalı kuralları,ona göre üye olmalı ,sadece üyelere açık olması bence hata :ok

tavsiye-220.png

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Tam bir modern aile saadeti olmuş emmi
İnan ben düğünden gelmeden hanım uyumaz beni beklerdi,bunu hep belirttim,kaçta gelirsem geleyim ayaktaydı, tam 17 yıl :) ,gece düğünden 02 -04 evdeydim,gündüz 06:30 ayakta ve doğru iş ,şimdi uyuyamıyoruz ,Dr.da gittik yardım almaya ama ilaç kullanmak istemedik :)

S Çevrimdışı

serhan 

Aktif Üye
10 Ara 2017
271
Bu arada kulaklarımın da iyi duymadığını belirteyim ,çünkü kabinler tam arkamdaydı ,250w :)
Belli bir yaştan sonra çok da duymak iyi değil zaten bazı şeymeri duymamak gerek
Ne güzel 17 yıl gece gündüz beklemiş şimdi nerde öyle bizi Z kuşağı bitirecek gibi gözüküyor tiktok lanet gibi çöktü ülkemize saçma sapan insanlar ünlü olmuş binlercee küçük çocukta o saçma insanların özentisi peki bu çocuklar yarın anne-baba olduklarında ne olacak???
geleceğimiz karanlık :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Belli bir yaştan sonra çok da duymak iyi değil zaten bazı şeymeri duymamak gerek
Ne güzel 17 yıl gece gündüz beklemiş şimdi nerde öyle bizi Z kuşağı bitirecek gibi gözüküyor tiktok lanet gibi çöktü ülkemize saçma sapan insanlar ünlü olmuş binlercee küçük çocukta o saçma insanların özentisi peki bu çocuklar yarın anne-baba olduklarında ne olacak???
geleceğimiz karanlık :)
Aslında uzay çağı çocuğu onlar ,Z ,M değil bana göre ,bilmedikleri bir şey yok,biz 4 yaşındaki arkadaşın torununa cevap vermek için dört döndüğümüzü biliyorum,ne desek diye düşündük durduk,4 yaşında daha mübarek ,öyle şeyler soruyordu ki ,sonunda mustafa (babası) , " alo dedeyi bırak şimdi al şu telefonu" dedi :)
Şimdi bu çocuktan ne beklenir,4 yaşında elinde telefon ,bir de öyle güzel oyun oynuyor ,şaşarsın mübarek :haha

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,673
59
Tabii benim görüşümdür :)

Forum kurallarını herkese kapatmışsınız :) ,olmamış ,dışarıdan gelen okumalı kuralları,ona göre üye olmalı ,sadece üyelere açık olması bence hata :ok

tavsiye-220.png
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Dostum açmak sorun değil olur olmaz yorumlar yapılıyor altına sadece okuyup beğenseler sorun yok ilgisiz şeyler yazılıyor ondan dolayı bende kapatmak zorunda kaldım bilginize.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Dostum açmak sorun değil olur olmaz yorumlar yapılıyor altına sadece okuyup beğenseler sorun yok ilgisiz şeyler yazılıyor ondan dolayı bende kapatmak zorunda kaldım bilginize.
Ben onu demedim :)
Açma zaten,ama foruma kim girerse girsin okumalıı kuralları ,siz okumayı gizli yapmışsınız :)

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,673
59
Ben onu demedim :)
Açma zaten,ama foruma kim girerse girsin okumalıı kuralları ,siz okumayı gizli yapmışsınız :)
ben cevaplara kapattım ancak diğer dostumuz forum sahibi olan karakus dostumuz yapmış onu ben kendisini bilgilendiririm açar inşallah zaten hemen her forum,da olan kurallar geçerli.:ok??

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
ben cevaplara kapattım ancak diğer dostumuz forum sahibi olan karakus dostumuz yapmış onu ben kendisini bilgilendiririm açar inşallah zaten hemen her forum,da olan kurallar geçerli.:ok??
Elbette iyi olur ,her forumda aynıdır ama ,belki sizde bizden farklı bir kural olabilir ,veya hiç forum kültürü almamış kişi "bakayım neymiş kurallar" dediğinde görmesi lazım,gizli olunca ,okumak için üye olmak gerekiyor.
Ne bileyim ,mesela sizde erotik serbest olabilir ,bizde olmaz,sizde keyler tabiri caizse "pat "diye yazılabilir,bizde olmaz ,yerli platformlar sizde açık açık yazılabilir bizde yazılmaz, bu böyle uzar gider :)
Yani kısaca foruma girip bir şey yazan kişi neyin serbest neyin sakıncalı olduğunu bilmeli bence :ok

Geri
Üst Alt