Kredi çekip dolar almak

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
10 bin TL dolar aldım arkadaşlar. Bir kaç ay içinde misliyle artar kâra geçerim diye düşünüyorum.
Kredi aylık ödemesi ne kadar dosya masrafları düştükten sonra net ne kaldı ne kadar $ aldın detay ver kaç yüz $ var elinde :haha

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Şimdi haram diye girmeyen biz olacağız fakat haramzade balinalar %14leri garantilemek icin mevduata gececek ama mevduatla yetinecek mi bunlar? 15i aldik yeter mi diyecekler yoksa dovizi yükseltip ekstra ne kazansak kâr mi diyecekler
Şeytan ayrıntıda gizli dolar bazlı mevduat faizi mevduatını bu sisteme yatıranlar sistemi korumak için oyunu kime verecek :haha

L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
O tren çoktan kaçtı . Bu saatten sonra kredi çekip dolara girmek 15 yaşındakı çocuğa 50 bin lira emanet etmek gibi birşey. Artık devlet garanti veriyor ben doların daha da düşeceğini düşünüyorum.

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
O tren çoktan kaçtı . Bu saatten sonra kredi çekip dolara girmek 15 yaşındakı çocuğa 50 bin lira emanet etmek gibi birşey. Artık devlet garanti veriyor ben doların daha da düşeceğini düşünüyorum.
Ekonomistim ben diyen biri mi ???

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,144
Vatandaşın kredi çekip aldığı dolardan birşey olur mu bilmem, şahsen bu işlerede girmem zaten. Beni düşündüren doların sert düşeceğini önceden haber alan yandaşın, candaşın çektiği dolarlardır. Milyon, milyon çekiyorlar çünkü dolarları, bence onların peşine düşülmeli.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Vatandaşın kredi çekip aldığı dolardan birşey olur mu bilmem, şahsen bu işlerede girmem zaten. Beni düşündüren doların sert düşeceğini önceden haber alan yandaşın, candaşın çektiği dolarlardır. Milyon, milyon çekiyorlar çünkü dolarları, bence onların peşine düşülmeli.
Maalesef bunu kabul edemeyen milyonlar var.

L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
Zoruna giden kısım tam olarak ne peki? Niye sinirlendin?
Zoruma giden at gözlüğü takanlar. Sabit fikirliler . Başka düşünceleri benseyemeyenler vb uzadıkça uzar. Bir insan bir soru soruyorsa farklı fikirleri kendince değerlendirmek için sorar. Hoşuna gitmeyen bir cevap aldığında aşağılamaya çalışmaz .
Ekonomistim ben diyen biri mi ???
Arkadaş burada kabaca tabirle (sen ne anlarsın lan) demek istiyor. Ben de diyorum ki siz çok biliyorsanız ne diye soruyorsunuz . Kendinizi iyi hissetmek için fikirdaş arıyorsanız o zaman konuyu başka amaçla açmışsınız. Bu kurdan bende dolar aldım fakat kriptoya yatırdım.

Son düzenleme:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Arkadaş burada kabaca tabirle (sen ne anlarsın lan) demek istiyor. Ben de diyorum ki siz çok biliyorsanız ne diye soruyorsunuz . Kendinizi iyi hissetmek için fikirdaş arıyorsanız o zaman konuyu başka amaçla açmışsınız. Bu kurdan bende dolar aldım fakat kriptoya yatırdım.
Orada bence sadece gönderme yapmış, size bir şey söylememiş.:alala

M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
Zoruma giden at gözlüğü takanlar. Sabit fikirliler . Başka düşünceleri benseyemeyenler vb uzadıkça uzar. Bir insan bir soru soruyorsa farklı fikirleri kendince değerlendirmek için sorar. Hoşuna gitmeyen bir cevap aldığında aşağılamaya çalışmaz .

Hangi coinlere yatırım yaptınız ?.
Ledger kullanıyor musunuz.

Merak ettim.

S Çevrimdışı

Srmn15

Yeni Üye
17 Ara 2021
15
64
Bugün Çankaya (İzmir) döviz bürolar önünde uzun kuyruklar vardı.
Herkes dolar alıyor.

Geri
Üst Alt