Kredi çekip dolar almak

M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
Ledger in bir zafiyeti var bence ama bilemiyorum. Sadece anahtar kelimeleri bilmek erişmeye yetiyor sanırım.
Kripto para kumar oldugu için riskini göze alıyorum.

Altın veya doviz gibi yatirim araci da değil bu yuzden güvenli liman olarak asla görmedim. ama 6 ayda vurgun yaparak para kaldırdığım çok oldu.

Ağlayacağım parayı borsalara yada ledger'a yatırmam.

M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
Vatanıma feda olsun, Reyizimiz kurtarıcımız ehonomiyi şaha galdırdı o yeter benim için :kas

images.jpeg-913b68b798e9cfe3a.jpg

Bir keyif çayı iç reis.

Aarslan Çevrimdışı

Aarslan 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
220
33
Bu dolar alanlara laf atan kişiler ya gerçekten safsınız yada birilerine prim yapmak için kurnazlık yapıyorsunuz. Dün akşam özellikle dolar ve altın benzerini zor görebileceğiniz şekilde aşırı dalgalandı ve birileri parasına büyük paralar kattıktan sonra amacına ulaştı. Şuanda tekrar döviz topladıklarına eminim ve bu kişiler ile aynı safta olduğunuza da eminim demek istediğimi anlayan anladı çok söze gerek yok.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bu dolar alanlara laf atan kişiler ya gerçekten safsınız yada birilerine prim yapmak için kurnazlık yapıyorsunuz. Dün akşam özellikle dolar ve altın benzerini zor görebileceğiniz şekilde aşırı dalgalandı ve birileri parasına büyük paralar kattıktan sonra amacına ulaştı. Şuanda tekrar döviz topladıklarına eminim ve bu kişiler ile aynı safta olduğunuza da eminim demek istediğimi anlayan anladı çok söze gerek yok.
kenarda kıyıda parası olanlar $ alsın güzel bir yatırım fırsatı bu durum ama kredi çekilip $ alınmaz ..

konu başlığı kredi çekip $ almak mantıklı bir tercih değil bu durum...

paran varsa $ almak akıllıca yapılmış yatırım olur..

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
$ Tersi pistir adamı maymun eder almak istediğini alamazsın dm grubunda yaşadık gördük,
Alırsın da $ araya girip aldırmaz kaç kere araya girdi $ namusuzu siz bilmezsiniz ne satıcılar gördük biz :haha

RUHİTAN Çevrimdışı

RUHİTAN 

Aktif Üye
11 Tem 2021
260
64
Bu iktidar sayesinde kavramların anlam olarak nasıl değiştirildiğini bizzat yaşadık... Örneğin;
Zam değil, düzenleme
İstifa değil, affolma
Faiz yükseltme yok, kur farkını ödeme var... (Örtülü faiz)
Peki kasasında para olmayan merkez bankası bu farkı nasıl ödeyecek? Bol bol karşılıksız para basarak... Karşılıksız para bastığınızda ne olur?
O kadar ekonomi bilgim yok... :alala:haha:kiskis
Sadece, Şubat sonunda enflasyonun üç haneli rakamlara çıktığını görürsem, şaşırır mıyım, acaba?

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
(4) Bu uygulama kapsamında açılan Türk lirası mevduat veya katılma hesapları bu maddenin ikinci fıkrasında belirtilen destekten bir defaya mahsus olarak faydalanabilir.

Bir defayı anlıya madım:alala

Geri
Üst Alt