Koronavirüs maalesef Türkiye'de de tespit edildi.

metinmert Çevrimdışı

metinmert

Aktif Üye
13 Mar 2019
241
Screenshot_20200716_190829.jpg
Adam çok önce farketmişti durumu. Sayıları düşük göstermek için yapılan algoritma değişikliğini.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Adam çok önce farketmişti durumu. Sayıları düşük göstermek için yapılan algoritma değişikliğini.
Kimin sözüydü hatırlamıyorum.
"Üç tür yalan vardır: Yalan, kuyruklu yalan, istatistik." Bu vaka-hasta olayında ortaya karışık yapılmış sanki.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Lağım çukurundayız ve su içme ihtiyacı hasıl oluyor... Çukurun neresi temizse oradan içelim telaşındayız...

(ülkenin genel durumu)

A Çevrimdışı

Alperentoy

Süper Üye
12 Nis 2019
647
Bildirge sansüre tabi tutulmaya başladı.
Prof. Dr. Temel Yılmaz, Belçikalı 394 tıp otoritesi ve 1.340 sağlık profesyonelinin Belçika hükümetine hitaben yayınladığı bildirgeyi yorumladı. Prof. Yılmaz, bildirgedeki "Bugün bu ilaçlara eklenen yeni antiviral ilaçlarla artık COVID -19 ölümcül hastalık olmaktan çıktı, hastalık kısa sürede iyileşebiliyor." açıklamasına dikkat çekti.

Güzel ele almış açıklayıcı yorumlamış, uyanık olmamız lazım.

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Bu süreç eğitim dünyasını da epey etkiledi. Bir meslek lisesinde ücretli öğretmendim. Bazı sebeplerden ötürü görevi bırakmak zorunda kaldım. Sebeplerin biri de öğrencilerin online derslere katılım göstermemesiydi. Haliyle bu durum ücretime de yansıyordu. Whatsapp gruplarından defalarca derse davet ediyordum ya gelen olmuyordu ya da çok az oluyordu. Mesajları da görüyorlardı üstelik. Devam zorunluluğu olmadığı için bir şey diyemiyorsunuz. Yarın üniversiteye gittiklerinde benzer dersler karşılarına çıkacak o zaman ne olacak? Ben başka yerde iş bulurum ama öğrenciler kaybettiği günlerin değerini biraz geç anlayacak. Emeklerimiz hep onlar için. Bazen gençlikte bazı şeyler idrak edilmiyor.

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Bu süreç eğitim dünyasını da epey etkiledi. Bir meslek lisesinde ücretli öğretmendim. Bazı sebeplerden ötürü görevi bırakmak zorunda kaldım. Sebeplerin biri de öğrencilerin online derslere katılım göstermemesiydi. Haliyle bu durum ücretime de yansıyordu. Whatsapp gruplarından defalarca derse davet ediyordum ya gelen olmuyordu ya da çok az oluyordu. Mesajları da görüyorlardı üstelik. Devam zorunluluğu olmadığı için bir şey diyemiyorsunuz. Yarın üniversiteye gittiklerinde benzer dersler karşılarına çıkacak o zaman ne olacak? Ben başka yerde iş bulurum ama öğrenciler kaybettiği günlerin değerini biraz geç anlayacak. Emeklerimiz hep onlar için. Bazen gençlikte bazı şeyler idrak edilmiyor.
Etkilemediği ne var ki hocam . Dezenfekte ve maske sektörü hariçtir heralde ?️

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Elon Musk; bir günde dört test yaptırdığını ve ikisinin negatif ikisinin de pozitif çıktığını, aynı cihaz aynı hemşire aynı kişi ile yapılan işlemlerin farklı sonuç vermesinin tuhaf olduğunu açıkladı...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Elon Musk; bir günde dört test yaptırdığını ve ikisinin negatif ikisinin de pozitif çıktığını, aynı cihaz aynı hemşire aynı kişi ile yapılan işlemlerin farklı sonuç vermesinin tuhaf olduğunu açıkladı...
Belki musk olduğu içindir :)
Bu arada bizim apartmandaki komşuların durumu gayet güzelmiş,artık iş başı yapabilirsiniz denmiş,(beni aradı telefonla,meşkule attım,sonra ben aradığımda "neden açmadın alo" dedi,ben de "açmadım bulaşmasın diye" dedim :hihi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt