Koronavirüs aşısı yaptırmak zorunlu mu? Aşı zorunlu mu olacak?

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
mrna aşısı virüsün dnasındaki en tehlikeli hücreden üretilip insana enjekte edilecek .vücüdumuzda virüs üretilecek. ölen ölecek kalan sağlar bizimdir hesabı olacak. bu arada ve bill gates vakfı bizim aşı üretecek labratuvarlara hatırı sayılır bağışlar yapıyormuş. türk aşısınada güvenmiyorum artık

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Yani aşı sonrası devletin emeklilerine ödediği aylık sayısında bir düşüş olacak :kiskis
Aynen öyle... Hatta, "aşı olduk ya anasını satayım bize bir şey olmaz gari" rehavetine kapılanlar daha erken diskalifiye olabilir... Allah'ım iyileri korusun...
Bak ,geliyorum Buca'ya ,karışmam ona göre :haha1
Abi, üzerine alınma hemen, bilinçli insanlar olması gereken şekilde yaşıyor, ecelimiz yine de oradan olursa da mukadderat... :krokop

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
MHRS sisteminde aile hekimi kısmına covid 19 aşı randevusu eklenmiş. Öncelik sıranız varsa orada görünüyor ve randevuyu alabiliyorsunuz.

polatz Çevrimdışı

polatz 

Aktif Üye
5 Tem 2020
55
38
Büyük konuşmuş gibi olmayayım ama zorunlu kılınsa bile ben aşı olmak istemiyorum. Ne Çin ne Almanya'daki ikisinede güvenmiyorum. Ama yerli aşı olurum. Tabi yerli diye gidip ne vururlar bilemiyorum :sirit

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt