Koronavirüs aşısı yaptırmak zorunlu mu? Aşı zorunlu mu olacak?

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Şu pandemi milletin aklını iyice bozdu.

Bugün pastanede kadının biri "uzak durur musunuz beyefendi" diye birden çemkirdi. Halbuki 1,5 metre kadar mesafemiz vardı. Satış elemanlarıyla arasında da yarım metre vardı onlara laf yok. Kadının normal olmadığı belli. Masumlar Apartmanındaki Safiye karakteri gibi aynı. Üslupsuzca bağırdığı için tepem attı, Sizden daha iyi biliyorum kuralları, ailemde birçok sağlıkçı var deyip birkaç laf söyledim. Çıktım hala arkamdan laf ediyor, kendisinin doktor olduğunu iddia ediyor. Sesiniz buraya kadar geliyor, uzatmayın dedim. Arabaya bindim ne yapıyor diye bakıyorum. Kendi arabasının kapısını ellemiyor pastane elemanlarına açtırıyor, o çalışanların canı yok mu? Bir doktor böyle davranıyorsa hastalara nasıl faydası olacak? Allah'ından bul dedim gittim.

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,291
Nerdeyse tüm ülkede haftasonu yasaklar başladı!

Her kim benim özgürlüğümü kısıtladı dikkatsizce kalabalıklara girdi bu virüsün yayılmasına yardımcı oldu Allah şahit hakkımı helal etmiyorum! Ankara ve çok şehir sorumsuzlar yüzünden kırmızıya döndü!

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Nerdeyse tüm ülkede haftasonu yasaklar başladı!

Her kim benim özgürlüğümü kısıtladı dikkatsizce kalabalıklara girdi bu virüsün yayılmasına yardımcı oldu Allah şahit hakkımı helal etmiyorum! Ankara ve çok şehir sorumsuzlar yüzünden kırmızıya döndü!
Aslında bi iki değil Türkiye geneli artmakta, ve en çok kızdığım olay çarşıdan gelen kolu komşu diyor "ya çok kalabalık çarşı" diyorum senin ne işin var çarşıda , tur attım. Arkadaş sen atarsan o atarsa bu virüs kaybolmaz. İnanın pandemiden beri e-bebek haricinde AVM ye, alışveriş haricinde markete girmedim. Hiç bir yerde oturup ne çay ne kahve ne yemek yemedim. Allah yardımcımız olsun, aşı da olsan çift maske takıyorum ben desende bulaşıyor bulaşmaya devam edecek, bence bı iki sene sürecek bu

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,291
Aslında bi iki değil Türkiye geneli artmakta, ve en çok kızdığım olay çarşıdan gelen kolu komşu diyor "ya çok kalabalık çarşı" diyorum senin ne işin var çarşıda , tur attım. Arkadaş sen atarsan o atarsa bu virüs kaybolmaz. İnanın pandemiden beri e-bebek haricinde AVM ye, alışveriş haricinde markete girmedim. Hiç bir yerde oturup ne çay ne kahve ne yemek yemedim. Allah yardımcımız olsun, aşı da olsan çift maske takıyorum ben desende bulaşıyor bulaşmaya devam edecek, bence bı iki sene sürecek bu
Bu virüsü kimin yaydığını canlı yayında gördük ama pişkin pişkin açıklama yaptılar. Hiçbir ideolojik görüş (parti ayırt etmiyorum) insan hayatından öte değildir ama malesef bizim insanımız fanatik şekilde parti destekliyor. İşin birde umursamaz avm&cafe tayfası var. Hangi birine laf yetiştireyim bilemedim cidden şöyle bir yerde yaşayasım var!

23952032-035A-4A2F-853B-6AFC5BB03E03.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bu virüsü kimin yaydığını canlı yayında gördük ama pişkin pişkin açıklama yaptılar. Hiçbir ideolojik görüş (parti ayırt etmiyorum) insan hayatından öte değildir ama malesef bizim insanımız fanatik şekilde parti destekliyor. İşin birde umursamaz avm&cafe tayfası var. Hangi birine laf yetiştireyim bilemedim cidden şöyle bir yerde yaşayasım var!

Hadi gel gidelim? ben böyle yerlere dünden razıyım

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Normalleşme ile insanlar hiç görmemiş gibi gezmelere başladı. Hala ev gezmeleri devam ediyor. Kafeler desen kalabalık. Aile büyüklerini bile maske ile 2 saat kadar görüyoruz. Annem ve babam bugün aşılarını oldular. Sinovac aşısı yapıldılar. Pfizer daha gelmemiş. Haberlerde duydum 65 yaş üstünün %35'i aşı yapılmamış, böyle giderse diğer gruplara da sıra hızlı gelebilir.

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Daha virüs yok diye ortalıkla bağıran süper zeki ayık insanlarımız var. Ne yaparsan yap daha gözüyle gördüğüne inanmayan bu salaklar varken boşuna çabalıyoruz. Millet sürekli dışarda zaten cumartesileri dışarda gezip kaynaşmayı görev edinmişler. Aşı gelse onu da olmayı reddedip bi çıkış yolunu daha tıkayacak tonla adam var ki aşı yok ortalıkta çok az geldi. Kısaca gelecek pek iç açıcı durmuyor, Allah yardımcımız olsun.

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Dedemlerin tanıdıkları karı koca entübe durumdaydı. Adam dün vefat etmiş, eşinin de durumu ağır ama dedemler hala inanmıyor bu durumlara. Kongrelere katılanların da testleri pozitif çıkmaya başladı, twitter sağ olsun her şeyden haberdar ediyor. Sağlık çalışanlarına hiç ayıp olmadı zaten.

hareketliperde Çevrimdışı

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35

33 yıldır burada yaşamanın hayalı ile yaşıyorum. zira komşu köyüm burası :kiskis

Geri
Üst Alt