I Çevrimdışı

ilkere

Yeni Üye
15 Ağu 2023
35
44
IMG-20231105-WA0005.jpg

Merhabalar;

Dış ünite güneye bakmaktadır. Saat 11:00 sonra sürekli güneş almaktadır. Sıcaktan nasıl koruyabilirim ?

1 Çevrimdışı

1071HALİL1453

Yeni Üye
25 Eki 2023
10
37
midea prime var bende de istenilen sıcaklığa ulaşınca soğuk üflüyor ufak ufak bu normal mi değilse çözümü var mı?
Bu markada kronik sorun bu. Parametre ayarları yükleniyor cihaza. Özdallar ın servisi İbrahim i çağırdım servis yükleyemedi parametreyi. Sonra kendim yükledim. Şaçma şapan bir klima almışız toprağım. Çok pişmanım bu markayı tercih ettiğime

O zaman hem 12000 hem de 18000 liği LG yapıştırıyorum. Midea almadığıma pişman olmam umarım :gul
İyiki Midea almamışsın yoksa başın çok ağrırdı. Ukâlâ bayi ile uğraşır dururdun

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,605
Bu markada kronik sorun bu. Parametre ayarları yükleniyor cihaza. Özdallar ın servisi İbrahim i çağırdım servis yükleyemedi parametreyi. Sonra kendim yükledim. Şaçma şapan bir klima almışız toprağım. Çok pişmanım bu markayı tercih ettiğime

İyiki Midea almamışsın yoksa başın çok ağrırdı. Ukâlâ bayi ile uğraşır dururdun
Min btu çok fazla düşürülürse ılıman olan bölgelerde soğuk üfleme problemini doğurur. 1kw alt çok inen cihazı kıyı bölgesinde oturanlar tercih etmesin.

1 Çevrimdışı

1071HALİL1453

Yeni Üye
25 Eki 2023
10
37
s.a sota hocam merak ediyorum da

ardahan göle türkiyenin en soğuk yerleşimi

- 30 / -40 dereceleri gören yer göle

ısıtabilen klima bulunur mu
Panasonic heatcharge -35 te çalışabilen tek cihaz. Norveç işveç ve Finlandiya da satış rekorları kırıyor

Min btu çok fazla düşürülürse ılıman olan bölgelerde soğuk üfleme problemini doğurur. 1kw alt çok inen cihazı kıyı bölgesinde oturanlar tercih etmesin.
Bu kış içinde Ahmet kardeşim . Cihaz termostada girince başlıyordu soğuk üflemeye. Meğerse iç fan hızının parametresini algoritmasını öyle dizayn etmişler beyefendiler. Bu yüzden ısıttığı evi tekraren croosfan ın etkisiyle soğutuyordu. Böyle dandik birşeyi ilk defa bu markada gördüm

2022 Yılı için şahsen, 2021 de bize gerek ÜRÜN ve gerekse HİZMET kalitesi anlamında ciddi bir fark hissettiren FG Europe ve MİDEA klimalarının da 2021 e nazaran daha da fazla ön plana çıkacağı düşüncesi içindeyim.

Yeni 4-5 modelin sahaya girecek olması güzel gelişme, bu modellerin performans ve malzeme kalitesi anlamında MİDEA PRİME modelinden daha etkili olacağı belirtiliyor lakin bize ne sunabilirler, Prime üzerine daha ne ekleyebilirler inanın ben bilmiyorum.

Sanıyorum ki Mart-Nisan ayında 2022 için inceleme amaçlı yollayacakları model belli olur, 2021 inceleme ürünümüz olan MİDEA PRİME yanında yeni gelecek olan modeli de AYNI KOŞULLAR İLE test edip sonuçlarını elbette paylaşacağız.

Belli aralıklar ile gerek SSH ve gerekse pazarlama departmanındaki yönetici arkadaşlar ile görüşmelerimiz devam ediyor. Baklım yeni ürünlerin lansmanlarını heyecanla bekliyor olacağız.

FG Europe gibi, Mehmet Atmaca Elektronik gibi cesur firmaların sayılarının artmasını temenni ediyoruz. MA Elektronik yarın yeni bir TV daha sevk ediyor test için, Speclerine baktım hakikaten şaşırdım, ürünün kendisi de umarım aynı derecede şaşırtır.

2022 Klima tavsiyeleri konusunda daha nice markaların nice modellerinde artık HALK FAYDASI sonuçlar verecek olan daha kaliteli ve yüksek verimliliğe sahip ürünlerin tartışılması ve tüketicilerin evlerinde yerlerini alması dileklerimle.
Yine tüketici dostu kardeşimiz reklamı döşemiş

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,605
Bu kış içinde Ahmet kardeşim . Cihaz termostada girince başlıyordu soğuk üflemeye. Meğerse iç fan hızının parametresini algoritmasını öyle dizayn etmişler beyefendiler. Bu yüzden ısıttığı evi tekraren croosfan ın etkisiyle soğutuyordu. Böyle dandik birşeyi ilk defa bu markada gördüm
termostat esnasında min. fan kademesi yada daha da altına inmesi gerekir.

Geri
Üst Alt