slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Samsung fiyatına göre kompresör ve yazılım olarak gerçekten güzel çıkarıyor ama kondenser ve evapta bakır yerine alüminyum kullanıyor.

Kullandığı alüminyum teknolijisi yakından takip ediyorum forumda konusu var.
"Durafin"

90 gün boyunca tuzlu suya maruz bıraklarak yapılan testler olumlu olsa dahi açık alanda alüminyuma güvenmem.!
İşin içine alaşım girdiği zaman oranlardaki farklardan dolayı ben bir durup düşünürüm Başkan. Sonuçta elde edilen son ürün saf aluminyum değil. :ok

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
İşyerinde 3 eksenli tamamen alüminyumdan imal edilmiş 10+10mt uzayabilen merdivenimiz var.
Deniz şartlarında 40 yıldır hizmet veriyor.
Samsung fiyatına göre kompresör ve yazılım olarak gerçekten güzel çıkarıyor ama kondenser ve evapta bakır yerine alüminyum kullanıyor.

Kullandığı alüminyum teknolijisi yakından takip ediyorum forumda konusu var.
"Durafin"

90 gün boyunca tuzlu suya maruz bıraklarak yapılan testler olumlu olsa dahi açık alanda alüminyuma güvenmem.!
O zaman?

B Çevrimdışı

berkayk

Yeni Üye
23 Haz 2023
7
30
Merhaba,

Salon-Mutfak birleşik, holler ile birlikte yaklaşık 30m2 alanı soğutabilecek bir klima arıyorum. 18btu yeterli olur diye görünüyor ama marka model tavsiyelerinize ihtiyacım var. İzmir'de bir apartmanda arakat bir dairede oturuyorum. Cam ve balkonlar kuzeydoğu ya bakmakta ev güneş almıyor sadece yan cepheden güneş alıyor diyebilirim. Yalıtım ise çok iyi. Salon ve mutfak birleşik, hol ve antre arasında kapı bulunmuyor. Bütçe 15.000 TL aşağı yukarı oynayabilirim tavsiyelere göre.

Screenshot_36.png

F Çevrimdışı

Fıratt

Aktif Üye
28 Ağu 2022
130
39
Mitsubishi electric in yeni bir kliması çıkmış noviro serisi diye anladığım kadarıyla bu yeni model environun üstü legendera nın altı gibi bir ürün olmuş A+++ plasma quad plus filtre melcloud gayet güzel bir özellik hemen hemen legenderaya kafa tutmuş ve legenderadan ucuz

Geri
Üst Alt