Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S Çevrimdışı

saviorangel

Kayıtsız / Doğrulanmamış

https://tavsiyeforumu.com/konu-ahlaki-olmayan-bir-durum-lutfen-okuyunuz.html

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,897

cesar020' Alıntı:
cesar020' Alıntı:
forumu biraz daha kurcalayınca nasıl az tercih edilen ve sıkıntılı bir modele yoğunlaşmışım fark etmiş oldum :) midea modelleri için güzel yorumlar yapılmış genelde o halde yukarıdaki sorumu midea için değiştiriyorum. elegance 18'lik modeli mi yoksa blanc 18'lik modeli mi önerirsiniz arkadaşlar? ikisi arasında yaklaşık 700 lira fark var. bu fiyat farkına değecek kadar fark var mı iszce aralarında? ve benim kullanma koşullarım göz önüne alındığında hangisi daha mantıklı? şimdiden çok teşekkür ederim.

ben de bi tavsiye alırsam çok memnun olurum :)

Kusura bakmayınız evle uğraştığım için yetişemiyorum foruma. Arkadaşlarında işi var hastalıkları var giremiyorlar. Ben o susaklara bir haber edeyim baksınlar buralara. :)

Elegance midea modeli değil.

Mission demek istediniz herhalde. Misiison dediyseniz tabi öndedir.

Gree ve ürünlerinden uzak durun bir o foruma bir bu foruma savrulmayın aldığınız son cevap olabilir burada.

O kadar uyarıyoruz kimseninde uşaklığını yapacak değiliz bir oraya bir buraya gelipte aynı soruları sorup laf taşımaya karşıyız. Biz klimacı değiliz fakat klimadan anlamayanda değiliz kendisini profesör görenlerin yalanlarını çok rahat yakalayacak teknik bilgimizde vardır.

Vakit buldukmu doğruyu yazıyoruz bu işten çıkarımız yok işsiz klimacılar gibi pusuda beklemiyoruz. Siidik zoruyla insanlara iyi davranma yüzsüzlüğümüzde yok. Delileri ergenleride ne yazarsa yazsın diye forumda tutmuyoruz forum boş kalmasın diye. Kamuranalirızaya aliveli78 e derya78 e selamlar ;)

Göz göre göre sensör sorunlu gree üretimi york sigma lomo vb gazlanıyor.

Airfel gazlanıyor. Airfell midea üretimi olsada birçok özelliği çalınmış. Airfele daikin servis güvencesi kandırmacasına gidiliyor. Bunlara dikkat edin buraya gelip gelmesenizde biz insanlık görevimizi baştan yapalım gerisi size kalmış.

Bu forumun kuruluş amacınıda herkes biliyor insanları sahtekarlardan vaktimiz olduğunca kurtarmaktır.

C Çevrimdışı

cesar020

Yeni Üye
5 Kas 2016
4

Sota' Alıntı:
cesar020' Alıntı:
ben de bi tavsiye alırsam çok memnun olurum :)

Kusura bakmayınız evle uğraştığım için yetişemiyorum foruma. Arkadaşlarında işi var hastalıkları var giremiyorlar. Ben o susaklara bir haber edeyim baksınlar buralara. :)

Elegance midea modeli değil.

Mission demek istediniz herhalde. Misiison dediyseniz tabi öndedir.

Gree ve ürünlerinden uzak durun bir o foruma bir bu foruma savrulmayın aldığınız son cevap olabilir burada.

O kadar uyarıyoruz kimseninde uşaklığını yapacak değiliz bir oraya bir buraya gelipte aynı soruları sorup laf taşımaya karşıyız. Biz klimacı değiliz fakat klimadan anlamayanda değiliz kendisini profesör görenlerin yalanlarını çok rahat yakalayacak teknik bilgimizde vardır.

Vakit buldukmu doğruyu yazıyoruz bu işten çıkarımız yok işsiz klimacılar gibi pusuda beklemiyoruz. Siidik zoruyla insanlara iyi davranma yüzsüzlüğümüzde yok. Delileri ergenleride ne yazarsa yazsın diye forumda tutmuyoruz forum boş kalmasın diye. Kamuranalirızaya aliveli78 e derya78 e selamlar ;)  

Göz göre göre sensör sorunlu gree üretimi york sigma lomo vb gazlanıyor.

Airfel gazlanıyor. Airfell midea üretimi olsada birçok özelliği çalınmış. Airfele daikin servis güvencesi kandırmacasına gidiliyor. Bunlara dikkat edin buraya gelip gelmesenizde biz insanlık görevimizi baştan yapalım gerisi size kalmış.

Bu forumun kuruluş amacınıda herkes biliyor insanları sahtekarlardan vaktimiz olduğunca kurtarmaktır.

cevabınız için çok teşekkür ederim. iki forum arasında böyle bir dava olduğunu arkadaş link atınca öğrendim. farkedeceğiniz üzere tek amacım doğru bilgiyi almaktı. farketmeden bi çatışmanın arasında kalmışım :) elegance modelinden kastım şu linkteki klimadır: 
http://urun.n11.com/klima/modernstar-msew-18-elegance-split-klima-P120029961

yukarıda belirttiğim şekilde kullanım sağlayacağım. verdiğim linkteki ürünü tavsiye eder misiniz?

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440
Hayırlı akşamlar cumleten arkadaşlar. 14 metrekare arakat 2 metre kare pencere ve 4 metrekare sürgülü kapı Me keşfe mühendis arkadaş bizzat geldiler Sf 25 yeterli dediler sizin fikrinizi almak isterim arkadaşlar. Akdeniz bölgesi. Camlar tek cam ve 2 mm. kalınlığında alt kat zemin depo bir cephe açık . Diğer 18 metrekare odayada 4 metrekare pencere orayada sf25 yeterli gelir dediler. @9köy @Ghostkiller1 @Şota üstadlarımın fikirlerini almak isterim. Kampanya doğrultusunda sözlü olarak ta fiyat aldık . Kağıt üzerinde teklif gelecek daha sizlerin düşüncesi benim için önemli.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,897

@cesar020 Midea En Baz Modeli ModernStar Ankara Soguklarinda Isini Pek Gormez Uzulerek Soyluyorum
Isitmada Kullanmak Uzere Daha Kaliteli Serilere Bakmani Tavsiye Ederim
Mission Modeli Olabilir
2. Bir Durum Klimayla Digeri Odalari Isitmazsin
Sicak Hava Diger Odalara Akmaz
Yukselip Oldugu Yerde Kalir

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

Greeyi iade aldılar baştan pazarlığını yapmıştım onun ancak gree ye beni itende mideacı olmuştu mission almıştım ev taşıyacam diye taktirmamıştım, hocam Panasonic de gelecek beğenirseniz veririz dediler her neyse ,Panasonic geldi rke modelinden almak istedim,adam bir kuruş inmedi liste fiyatı muhabbeti çekti . Bende liste fiyat3 bin tl lik mission u 2,300 veriyorsunda Panasonic ğe indirim yapmayıp mideaya yönlendirme yapıyorsun deyip, zorla kimsenin cihaz aldıramayacağını söyledim , parayı iade edin deyip sinirle gidip gree almıştım. Baştan her şeyi masaya yatırıp kavgası baştan yapmıştım. Her neyse bir şeyler alıcaz artık , vigo elektrikli konvektör var 2500 waat onunlada kışı çıkarabiliriz. Kampanya da güzel bir teklif gelirse bu günlerde alabilirim. Olmazsa Mayıs kampanyalarını beklicem. Ha bu arada , dh kışın klima ile ısınma başlığında yazdığım yoruma iki sazan direk daldı ,beni tanımıyorlar geçen cuma, bende yazdım ben sizleri iyi tanırım,ama siz beni tanımazsiniz ,sizin methiniz diğer forumlarda mevcut, meşhur ettirmeyin kendinizi sen ve diğeri niçin yazdığınızı iyi biliyorsunuz, siz bana hafif gelirsiniz çekin arabanızı yol alın diye yazdıydım. Admin bey efendi onların ve benim yazdığını silip banada 4 kasımda uyarı vermiş . Kaç gündür giremiyordum bu gün girdim gördüm. Zamanın olmayınca birşeyler yazamadim. Yarın fırsatın olursa yazicam. Biri diyor ki hangi klimaymış o diyor ME SF için , diğeri de teneke klimalar hangileri gibi birşey yazıktı. Admin olayı anladı yarım saat içinde silmiş. Yarın yazacamda burdanda 2 kelime geçim admin efendiye, art niyetliere bir şey yok doğruları konuşana uyarı , La admin senin yasanla yaşamıyorumki senin uyarımı dikkate alım seninde onlardan bir farkın yok farkın olsa onları forumda tutmazdın ... Hadi ben yalan yanlış yazıp iftira ettim benim yorumumumu sildin . La derya78 mi 87 ile rizelinin yorumlarınızı niye sildin, onlardamı yalan konuşuyor. La forumun anasını ağlattınız bir tane doğru düzgün dürüst birisi yok . Balık baştan kokar. Fdh klima bölümü nü yedirdiniz yediniz la. Allaha havale ediyorum sizi. 2004 den beri takip ederim , El birliğiyle yediniz bitirdiniz forumu La yürüyün gidin işinize admin...

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,897

@warrior Hocam
Baska Bayı Varsa Mersınde Lısteye Bakmadan Konusuyorum, Gerekırsede Sana Adanadan Alırım Gelırım :)
Mıdea Mıssıon Tekrardan Gundeme Alabılırsınız

Hıcırıne Yok Dersenız ME Yola Devam :)

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

Eyvallah Ahmet hocam , sağolasın. Cümleten günaydın hayırlı sabahlar. missiona adana da ne kadar diyorlar üstadım.İşin açığı şubat ayında 500 tl lik taksidim bitiyor acele etmek kendimi sıkıştırmak istemiyorum. En mantıklısı Mayısı beklim diyorum.

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440
Dün geceden bu yana telefondan dh mobil uygulaması ve tarayıcıdan admin beye 2 satır yazacam, ama yazdırmıyor 1 kelime yazamadan klavye kayboluyor , donup kalıyor her iki yerde de anlam veremedim. Buraya rahatlıkla yazabiliyorum, oraya yaşamıyorum. Admin tarafından bir kısıtlama gibi birşey mi yapıldı acaba siz anlarsınız bu işten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt