Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
J Çevrimdışı
1 Eki 2016
14
Cvp: Klima Tavsiyesi 2016

sawash35' Alıntı:
Japonyapistiricisi bilgilendirmen icin cok tesekkurler ozellikle birkullanici olarak bilgi vermen beni cok rahatlatti zaten sota ve ghostkiller ustalar secimimde cok yardimci oldular

Rica ederim, kullanımı vs ile ilgili her zaman yardımcı olurum. Türkçe kullanma klavuzlarını montajda attılarsa iletebilirim. Gerçi siteden de indirebilirsiniz. Ben her gece yatmadan önce okurum kitap gibi :)

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941
Cvp: Klima Tavsiyesi 2016

sawash35' Alıntı:
Japonyapistiricisi bilgilendirmen icin cok tesekkurler ozellikle birkullanici olarak bilgi vermen beni cok rahatlatti zaten sota ve ghostkiller ustalar secimimde cok yardimci oldular

swash35  kardeşim rahat olun seçiminiz on numara oldu bütçeniz doğrultusunda.zaten fiyatıda gerçekten çok çok uygun aldınız.bu me ler warya yakmıyor meretler resmen elektiriği kokluyor karşılığında ise hiç cimri değil size verebildiği kadar veriyor.bende aynı zamanda kullanıcısıyım.çok marka deneyimim oldu gerek evimde gerek çevremde me den ötesi yok kardeşim kendi deneyimimden gördüğüm ve anladığım bu.heleki yazın hiç yakmıyor arkadaş.benim kullanım doğrultumda bu yaz bana 3 tane klima evin elektirği dahil 108 tl geldi  oda bir ay sadece diğerleri  85-98 tl olarak geldi.evin elektirik tüketimi genelede 55-65 arası.biliyorum birçok insana şaka gibi geliyor ama böyle durumlar üç klima taş patlasa 40 tl yakmıştır oda bir ay sadece.

kışın ise ben sıcağı çok seven biriyim en fazla klima başına 60 tl yakıyor benim kullanım düzeyimimde.tabi herkesin kullanımı ve mekan durumu farklı olduğundan bu rakamlar farklılık gösterebilir ama ne olursa olsun me yakmıyor kokluyor.4 sene öncesi arçeliğe 180 tl verilen günleride bilirim kışın.ısınılamadığıda cabası.içiniz rahat gönlünüz hoş olsun verdiğiniz her kuruşu hakeden ve size geri dönüş sağlayan bir marka aldınız.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

sawash35' Alıntı:
Tesekkur ederim ghost killer hem indirimden dolayi hemde tavsiyeleriniz isiginda bir secim yaptim

rica ederim kardeşim siz mutlu olursanız bizlerde oluruz, sizler üzülürseniz bizlerde üzülürüz.siz demek biz demek.tabi klimaları aldım kaçtık yok ona göre :) herzaman gerek deneyimleriniz olsun gerek başka şeyler olsun bilinki bekleriz.bizler burda biz aileyiz.illa klima olması şart değil heranlamda hertürlü yardımlaşmayı sohbetimizi devam ettirmeyi arzularız.bu forum hepimizin rahatça güvenle kullanabileceği forumdur.bizim maddi anlamda çıkar ve kar gözetimimiz yok bizim en büyük kazancımız siz değerli kardeşlerimizsiniz.

A Çevrimdışı

ahmed

Yeni Üye
1 Eki 2016
23

HAYIRLI GECELER ARKADAŞLAR SİZLERE İKİ KLİMA DANIŞACAĞIM LÜTFEN FİKRİNİZİ PAYLAŞIRMISINIZ
 1- LG  SMART SİRİUS DELUXE INVERTER 12 BTU FİYAT 2800 TL
 2 PANASONİC ETHEREA KIT E12  QKE 12 INVERTER FİYAT 3450 TL
 BURADA ASIL SORMAM GEREKEN LG KLİMADAN ISITMA OLARAK RANDUMAN ALIRMIYIM YOKSA HİÇ MACERAYA GEREK YOK AL PANASONİC RAHAT ET Mİ DERSİNİZ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

E Çevrimdışı

Erden ÖZDEN

Yeni Üye
1 Eki 2016
4

Sota' Alıntı:
Erden ÖZDEN' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar,

Evimize klima taktırmak istiyoruz, genel itibariyle tavsiye için sorduğunuz soruları kendimce cevaplayım
Mevki: Antalya
Evimiz müstakil olup, klima taktırmayı düşündüğümüz yer mutfak ve salon birlikte ortak alan 25m2
Isı yalıtımı yok
Klimayı yazın soğutma amaçlı kullanacağız, ayrıca babamlar Eylül, Ekim ve Kasım aylarında da evi kullanıyor bu dönemlerde de ısınma amaçlı kullanılacak.
Maksimum 2.500,00-TL vermeyi planlıyorum.

Komşularımız Arçelik, Beko ve Vestel marka klimalar kullanıyor, forumda yaptığım araştırmalarda bu markaların pek tavsiye edilmediğini gördüm. 
Uygun fiyatlı modem olarak Midea' nın  tavsiye edildiğini okudum fakat bu markanın sanırım Antalya' da servis hizmeti yok yada ben internetten bulamadım.
Bana Erden Kardeşim senin yerinde olsam şu sebeple şu markanın şu modelini seçerim diyerek tavsiyede bulunursanız sevinirim, şimdiden ilginize teşekkür ederim...

Mıdea Antalyada 22 Tane Servisi Var :)

Sürekli Kullanmak Kaydıyla 7/24

Midea Missinon 12lik Tavsiye Ederım

Ac Kapa Kullanırım Dersen 12lık Sınırda Kalır Pek Tat Vermez 15lik Daha Yerınde Karar Olur

Mission Ortalama 2400 Lıraya Bulabılırsın
İlginiz ve paylaştığınız bilgi için teşekkür ederim

E Çevrimdışı

Erden ÖZDEN

Yeni Üye
1 Eki 2016
4

ghostkiller1' Alıntı:
Erden ÖZDEN' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar,

Evimize klima taktırmak istiyoruz, genel itibariyle tavsiye için sorduğunuz soruları kendimce cevaplayım
Mevki: Antalya
Evimiz müstakil olup, klima taktırmayı düşündüğümüz yer mutfak ve salon birlikte ortak alan 25m2
Isı yalıtımı yok
Klimayı yazın soğutma amaçlı kullanacağız, ayrıca babamlar Eylül, Ekim ve Kasım aylarında da evi kullanıyor bu dönemlerde de ısınma amaçlı kullanılacak.
Maksimum 2.500,00-TL vermeyi planlıyorum.

Komşularımız Arçelik, Beko ve Vestel marka klimalar kullanıyor, forumda yaptığım araştırmalarda bu markaların pek tavsiye edilmediğini gördüm. 
Uygun fiyatlı modem olarak Midea' nın  tavsiye edildiğini okudum fakat bu markanın sanırım Antalya' da servis hizmeti yok yada ben internetten bulamadım.
Bana Erden Kardeşim senin yerinde olsam şu sebeple şu markanın şu modelini seçerim diyerek tavsiyede bulunursanız sevinirim, şimdiden ilginize teşekkür ederim...

25 m2 için normal şartlarda 12000 btu yeterli gelir.ama burda mutfak faktörünü göze aldığımızda ara btu bir klima olsa çok güzel olur.fakat düşük bütçeli ara btu klima yok.bu durumda oraya ya 18 lik alacaksınız yada 12 lik alıp hiç kapatmadan kullanacaksınız.ben sizin yerinizde olsam :

http://www.ege-ticaret.com/MIDEA-MODERN-STAR-MSEW-18-INVKLIMA,PR-212.html

12 lik dersek .

http://www.ege-ticaret.com/MIDEA-MISSION-MSMBBU-12-INVSPLIT-KLIMA,PR-89.html

http://www.ege-ticaret.com/PANASONIC-KIT-UE12RKE-INVSIPLIT-KLIMA,PR-65.html

linkler farazidir.kendiniz araştırmanızı yapınız.

Paylaştığınız linkleri inceledim benim için faydalı oldu, ilginize teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt