Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,897

niceali24' Alıntı:
ya arkadaşlar bu daıkın italya için bir ürün oluşturmuş bizim burda da 3 aydır satılıyormuş satıcının anlatıkları bu.diğer daikından bir farkı yokmuş.18  binliği 3630.salon tipi ne demek ya ben anlamıyorum ve burda yazılanları okurken kullandığınız terimleri çözemiyorum.ben ve benim gibi klimadan anlamayanlar için daha açıklayıcı bir dil kullanın lütfen.klimadan iyi anlayanların konuşup fikir alış verişi yaptığı bir forumsa biz çekilelim aradan...

@niceali24 Arkadasım Begendıgınız Klıma Model Kodunu Tam Olarak Yazarsanız

Urunu Arastır Bulur Sıze Daha Fazla Yardımcı Oluruz

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941
Cvp: Klima Tavsiyesi 2016

DümDüzMurat' Alıntı:
Bu arada salon tipi olma ihtimali çok dusuk. O fiyata ne salon tipi olur ne adam akıllı daikin. Maalesef durum bu.

tabiki olmaz salon tipi ve daıkın.dakına yetişmekte anlamakta zor artık arkadaş hersene birdünya isim buluyor var olanlarla değiştiriyor sonrada yeni seri die yediriyor insanlara.yersen daıkın yemezsen patates :)

J Çevrimdışı
1 Eki 2016
14
Hala açıklarsa model kodunu almanız ve araştırıp size daha iyi bilgi vermemiz daha sağlıklı olur.

Bu arada sanırım cihazı siz kafanizda bitirmissiniz umarım size kotu şeyler söylemek zorunda kalmayiz

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

niceali24' Alıntı:
satıcı bana 10 saate 70-80 tl yakar diyor

satıcı herşeyi söyler kardeşim.lambadan cin bile cıkartır.bunların en gerçeği yalanla başlar yalanla biter.bu piyasa sırtlan larla dolu.bırakın satıcıyı diğer forumlarda söyler.işin içine para kazanma olayı girdimi herşey malesef değişik oluyor direk yalanları süsleyip veriyorlar gazı insanlara.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

Sota' Alıntı:
niceali24' Alıntı:
satıcı bana 10 saate 70-80 tl yakar diyor

Akdenız ıcın Bıle Yuksek Rakam

24 saatte Okadar Yakması Gerekır

sota siesta serisi daıkında salon tipinde var gözüküyor doğal olrak bana göre gene salon tipi olma ihtimali yüksek.ama bu paraya asla salon tipi klimada olmaz.biryerde bir yanlışlık var.ha salon tipiyse yakıt splirte göre çok farklı olur.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,897

ghostkiller1' Alıntı:
Sota' Alıntı:
Akdenız ıcın Bıle Yuksek Rakam

24 saatte Okadar Yakması Gerekır

sota siesta serisi daıkında salon tipinde var gözüküyor doğal olrak bana göre gene salon tipi olma ihtimali yüksek.ama bu paraya asla salon tipi klimada olmaz.biryerde bir yanlışlık var.ha salon tipiyse yakıt splirte göre çok farklı olur.

Bır Karsama Var Evet

Nıcealı24'ten Arkadasımızdan Oyuzden Klımanın Tam Model Kodunu Istedım

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

niceali24' Alıntı:
50NB7 BU GALİBA BANA SATMAK İSATEDİKLER ARKADAŞLAR VERDİĞİM KODU GOOGLEDEN Bİ BAKARMISINIZ

niceali24 kardeşim daıkın n serisini yeni çıkardı.kırpa kırpa kırpılmış vasatmı vasat parasını haketmeyen daıkın logolu patates klima.bizim yerlilerle yarışmak için ne yapacağını şaşırdı daıkın.adına leke sürmeye hızla devam ediyor.artık daıkın benim için bitti zaten.hiçbnirşekilde güvenmiyorum bu markaya.satın aldığı yan sanayi fabrikalarında üretipte diğer modellerinde kullanmadığına benim kim emin edebilecek hiçkimse.o yüzden bırakın n serisini iki üç model üstü bile alınmaz daıkının.tamammen isme para vermiş olup karşılığını tam anlamıyla alamazsınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt