Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,897

atakan' Alıntı:
Ustalara bir sorum daha olacak. Mission ve blanc'da havayı sağa ve sola yönlendiren kanatçıklar kumandadan ayarlanabiliyor mu?

Blanc Modellinde Bu Ozellik Mevcut ama Mission Icin Birsey Diyemicem
Katalogunda Göremedim

A Çevrimdışı

Ali_S

Yeni Üye
30 Ağu 2016
6

Sota' Alıntı:
atakan' Alıntı:
Ustalara bir sorum daha olacak. Mission ve blanc'da havayı sağa ve sola yönlendiren kanatçıklar kumandadan ayarlanabiliyor mu?

Blanc Modellinde Bu Ozellik Mevcut ama Mission Icin Birsey Diyemicem
Katalogunda Göremedim

Mission taktırdım geçen hafta cumartesi.
Ustaya sordum sağ sol kanat hareketi mevcut değilmiş.

A Çevrimdışı

Ali_S

Yeni Üye
30 Ağu 2016
6

Merhaba arkadaşlar,
Geçen hafta cumartesi Midea Mission montajı yapıldı.
Elektrik işleri ile bir ilgimiz yok dedikleri için iş başa düştü o yüzden fotoğraf çekemedim.
Wifi kit içinden çıkmadı. Modern klima ile de görüşmüşler temin edip bana ileteceklerini söylediler.
Yeni modellerde fiyata dahilmiş. Eskilerde ücretliymiş.
Montajdan sonra çalışıp çalışmadığını test edecek kadar kullanabildik sadece.
Ama dış ünitenin dibine kadar gitmeden çalışıp çalışmadığını anlayamadığımı söyleyebilirim.
17 dereceye ayarlı iken gözlemime göre ses konusunda şu anda gayet başarılı. Kullanıldıkça sesinin çok fazla artmayacağını ümit ediyorum.

Birde şöyle bir ayrıntı var;
Örneğin baymakta (diğer klimaları bilmiyorum) elektrik beslemesi iç üniteden yapılıyor.
Yani iç ünite neredeyse (salon yatak odası vs) yanında bir yerlerde mutlaka elektrik hattı olacak.
Kırma dökme yaparım derseniz gizleyebilirsiniz.
Mission da elektrik dış üniteye veriliyor. Yani iç ünitenin arkasında sadece bir delik açılarak bütün hortum gider elektrik bağlantıları yapılabiliyor.
Böylece görüntü kirliliğide olmamış oluyor.
Haftaya kullanmaya başlayacağım inşallah.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,897

Hayirli Olsun Ali Bey

İstisnalar Hariç
Tüm Klimalar Dıştan Besleme

Yaz Bitti ama Ürünu Biraz Kullanıp Degerlenme Yapmanizi
Bekliyoruz

Tekrardan Hayirli Olsun

A Çevrimdışı

atakan

Yeni Üye
4 Eyl 2016
13

Sota' Alıntı:
durbre' Alıntı:
@sota ha bu arada panasonic i sürekli tavsiye etmişsin. o markanın alabileceğim sadece ULTRA EFFICIENCY  serisi var. bunu da mundar edeceksin büyük ihtimal ama sorayım yine de. bu seri ile midea nın blanc / mission klimaları arasında kalite farkı nasıl?

Midea Blanc , Mission , Panasonic Effeciency Arasında Secım Yapılacak Olsa Ben Panasonıc Secerdım

Kagıt Ustunde Mıssıon Daha Verımlı, Daha Fazla Ozellıklı Gozuksede
Ic Unıte Hava Debısı Oldukca Dusuk Buda Ortamdaki Havayı Gerektıgı Kadar Surküle Edemıyecegı Anlamına Gelır
Sayın @Sota, sizin ve @ghostkiller1 in tavsiyesi üzerine mission siparişini bugün vermiştim. Fakat iç ünite hava debisi hakkındaki yorumunuz aklımı karıştırdı.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,897

Sayın @atakan Mıssıon Modelının Hava Debısı Dusuktur Dogrudur

Kullanacak Alana Uygun Kapasıte Secılırse Hıcbır Sıkıntı Olmayacaktır.

Sızın Odanın Alanı Nekadardı.

C Çevrimdışı

coderMX

Yeni Üye
9 Ağu 2016
16

Arkadaşlar, duvardaki buvattan yani ana sigortadan gelen elektrik kablosu klimanın iç ünitesine mi bağlanıyor yoksa dış ünitesinemi bağlanıyor?

E Çevrimdışı

emin_43

Yeni Üye
8 Eyl 2016
6

selamın aleyküm klima alacam da 18000 yada 24000 btu luk 3000 TL ye kadar fiyatı olan klima önerirmisiniz enerji tüketimi düşük olan tercihen 24 lük ama

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,897

emin_43' Alıntı:
selamın aleyküm klima alacam da 18000 yada 24000 btu luk 3000 TL ye kadar fiyatı olan klima önerirmisiniz enerji tüketimi düşük olan tercihen 24 lük ama

a.slm emın bey

Butcenız 24luk Klımalar ıcın Oldukca Dusuk, Haa O Fıyata Bulanamaz mı Bulunur

ama Ne Evıme Takarım O Cıhazı Nede Onerırım

18lik Midea Blanc 2800-2900 Cıvarı

24Luk Mıdea Blanc 3600-3700 Cıvarı

Oncekı Hafta 3500 Bır Abımıze Aldık 24lük Midea.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt