Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E Çevrimdışı

emin_43

Yeni Üye
8 Eyl 2016
6

emin_43' Alıntı:
selamın aleyküm klima alacam da 18000 yada 24000 btu luk 3000 TL ye kadar fiyatı olan klima önerirmisiniz enerji tüketimi düşük olan tercihen 24 lük ama

Anladım York Sierra serisi nasıl peki onuda önerenler var aslında Babam alacak Klima 24 lük istiyor o yeni geçeceğimiz evin oraya hemen Doğalgaz gelmeyebilir diye düşünerek tamam bakarız artık

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,897

@emin_43 Arkadasım

Su Konuyu Incelemenızde Fayda Var

https://tavsiyeforumu.com/konu-gree-uretimi-airfel-york-ve-turevlerinden-uzak-durun.html

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,897

emin_43' Alıntı:
Gree lomo ve York Sierra iyi dedi başka forumdakiler ama bilemedim şimdi

Emin Arkadasım Google Girip ''Gree H5 Hata'' Yazarsan

Gree Üretimi Olan, Kendi Klimaları Dahil Airfel ve York Klımaların Hatalarını Gorursun Kullanıcı Sıkayetlerını Bolca Okursun

Sana O Klıma Al Dıyen Kısıye Sor

Sag Kolun Mat35 Nıcklı Arkadasa YORK Satmıssın, Mat35 YORK Klımasını Nıye Iade Ettı Dıye Sorman Yeterli

Bız Satıcı Degılız O Yuzden Cıkarımız Menfaatımız Kazancımız Yok Bu Iste

Gree Fason Olarak Aırfel Uretım Yapardı Bu Hatalar Nedenıyle Vazgecıp Artık MIDEA Uretım Yaptırmakta

Tercıh Sızın...

E Çevrimdışı

emin_43

Yeni Üye
8 Eyl 2016
6
Bugün bir satıcı mağaza ile konuştum York kendi üretmiyor o yüzden bir iyi bir kötü çıkıyor oldukça riskli dedi o yüzden vazgeçtim ondan zaten teşekkürler genelde peki midea dan sonra ne önerirsiniz

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,897
Cvp: Klima Tavsiyesi 2016

emin_43' Alıntı:
Bugün bir satıcı mağaza ile konuştum York kendi üretmiyor o yüzden bir iyi bir kötü çıkıyor oldukça riskli dedi o yüzden vazgeçtim ondan zaten teşekkürler genelde peki midea dan sonra ne önerirsiniz

York'un Uretımını Yapan Fırma Gree'dır

Bakın Ufak Bır Arastırma Yaparak Nasıl Sonuca Ulastınız

Halbukı Bız Burda Sıze Bu Cıhazları Onermedık, ama Malum Forumda Bu Cıhazı Sıze Onerdıler Hemde Peformanslı Dıyerek

Butcenız Dogrulsunda Cok Fazla Secenegınız Yok

Bıraz Butce Arttırıp Mıdea Mıssıon Bakabılırsınız Daha Kullanıpta Sıkayet Eden Duymadık

Panasonıc Ultra Efectıfy Serısı Bakabılırsınız

2 Aydır Sogutma Testıne Tabı Tuttugum LG Sırıus Smart Var

Isıtmasını Test Etmedıgımız ıcın Bırsey Dıyemıyecegım

Tek Kusuru Dıs Unıtesı Bıraz Seslı, Tuketım Konusunda Gayet Basarılı

LG Konusunu Sadece Ekstra Bılgı Olarak Verdım Alın Demıyorum

E Çevrimdışı

emin_43

Yeni Üye
8 Eyl 2016
6
Evet sonu com olan forum York Sierra demişti ama almayiz onu bütçe arttiracaz yada 18 lik alacağız kışın ısıtma içinde kullanacak 1 yada 2 sene doğalgaz gelene kadar midea alırız artık Panasonic te 2. Tercih olur

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

emin_43' Alıntı:
Evet sonu com olan forum York Sierra demişti ama almayiz onu bütçe arttiracaz yada 18 lik alacağız kışın ısıtma içinde kullanacak 1 yada 2 sene doğalgaz gelene kadar midea alırız artık Panasonic te 2. Tercih olur

emin kardeşim size bu klimaları tavsiye eden kişi bu piyasada insanların kanını emen bir sahtekar bir satıcıdır.sattığı mallar doğrultusunda hareket eder.sizde düşününki aynı ürünleri satsanız onları iyi diyeceksiniz tabiki değilmi.bu adamda sattığı birkaç markayı göklere çıkarıyor diğerlerini kötülüyor.ama göklere çıkardığı klimalarda üç kuruşluk merdiven altı klimalardır.insanlara sorundan başka birşey üretmeyen,vermeyen,satmayan bu klimaları sadece netde gazlayan birol ve yandaşlarıdır.kimse malına mındar demez kusura bakmayın.bu gün hangi bayiye gitseniz en iyisi benimki der.bu adamdan nasıl olurda adillik beklersiniz olamazki.birincisi kişilğinde yok ikincisi adam satmadığuı mallara iyi dermi demez.

kendisi me ile airfeli bir tutacak kadar hatta me den daha iyi diyebilecek kadar asalağın tekidir.gözünü para hırsı bürümüş bu kan emiciye inanırsanız çok ağlarsınız.piyasada ağlayanların çoğu bu adam yüzünden ve dh deki kancık ado yüzündendir.

hergün birdünya sorun ları olan klimaları insanlara önermede yönlendirmede bu iki sahtekarın üstüne yoktur.bizim böyle bir derdimiz yok çok şükür.çünki bu işin ticaretini yaparak kendimize paçalı don almıyoruz.neden bu adamlar paçalı don giyiyor başka türlü yedikleri boklar nasıl akacak paçalarından haramzadelerin.

E Çevrimdışı

emin_43

Yeni Üye
8 Eyl 2016
6

Evet farkettim Birol'un dediklerinin pek doğru olmadığını dışarda bi bakınca satıcılara onun göklere çıkardığı York için sıkıntılı marka dediydiler ha Teyzem York almış randımanlı ama oldukça riskli anladığım kadar Midea Blanc ve Mission iyidir peki Midea nın modernstar gibi diğer serileri nasıl

S Çevrimdışı

sawash35

Aktif Üye
29 Tem 2016
82
Biri 9luk biri 18lik dusunuyorum 5000 yada 5500 civari daha oncede yazmistim detayli servis satis sonrasi hizmet hem isitma hem sogutma icin izmirdeyim kiraciyim salon icin 12 lik yeterli ama ev degisikligi olasiligi icin 18lik dusunuyorum ayrica kisin mutfagida biraz olsun isitmak istiyorum butcem yeterli olsaydi sf serisi isterdim ama malasef butcemi asiyor hem kira hem kredi odemem var

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,897

sawash35' Alıntı:
Biri 9luk biri 18lik dusunuyorum 5000 yada 5500 civari daha oncede yazmistim detayli servis satis sonrasi hizmet hem isitma hem sogutma icin izmirdeyim kiraciyim salon icin 12 lik yeterli ama ev degisikligi olasiligi icin 18lik dusunuyorum ayrica kisin mutfagida biraz olsun isitmak istiyorum butcem yeterli olsaydi sf serisi isterdim ama malasef butcemi asiyor hem kira hem kredi odemem var

Fiyat Aldiniz mi Xpowergold icin

S Çevrimdışı

sawash35

Aktif Üye
29 Tem 2016
82
Hayir bayramdan sonra hem kesif hemde fiyat arastiricam uygun fiyat veririlirse daisekia,ethera, sf bakicam toshiba fujitsu me panasonic uygun fiyatli alt serilerinimi yoksa carrier gold misssion yada muadili tercih etmeliyim sizce dedigim gibi satis sonrasi servis hizmet onemli sorun yasamak istemiyorum tabi verimlilik isitma sogutma guclu olsunda istiyorum edit:xpower gold nakit 5000 civari 9luk ve 20000lik pazarlikla alabilirim diye dusunuyorum ege ticarete bakmistim birde goldun 9lugu neden A++ deilde A+ budurumda beni dusunduruyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt