Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,875
Hayatımızın her aşamasında bu tarz çıkıntılık yapan sivri insanlar hiç bitmiyor.

Cins, kılkuyruk insanlar ya.

Duymazdan gelip yok sayıyorum ben bu tarz insanları.

94 bin teklif verende aynı işi yapacak, altın kaplama mı yapacak sanki.

Apartmanında ki insanlar şanslı ki sen gibi piyasayı bilen, yapılan işleri takip eden, az çok o işlerden anlayan birisi var.

Yapılan hizmetin parası çok olunca daha kaliteli bir işçilik olmuyor, başında durmalı yapılan işleri göz ucuyla denetlemeli, yoksa bütün ustalar baştan savma işçilik yapar geçer.

Akşam kafayı yastığa koyduğunda vicdanın rahatsa gerisi önemli değil ustam.
Bu konuda kafam çok rahat binanın su,elektrik,bahçe,mekanik işlerini dışarıdan adam çağırmadan biz yapıyoruz.

H Çevrimdışı

hardcrss

Aktif Üye
26 May 2021
136
33
Sigma comfort klimam yaklasik 1 haftadir araliksiz yatak odasında calisiyor. Bu aralar denizlide hava asiri sicak dışarıya çıkılmıyor. Evin diger odalari 31 derece civarlarında iken klima 27 dereceye ayarli. Gece uyurken sesi rahatsiz etmiyor. Klimayi actigimdan beridir de odada hafızalı termometre var. En dusuk 26, en yuksek 27.3 derece olmus odanin ici. Odayi ara sira havalandirmak icin kisa sureli acip kapatma da dahil.

T Çevrimdışı

tabula rasa

Yeni Üye
6 May 2020
48
36
Sota Sota ,servis yaygınlığı (servis de tanıdık) ve garanti süresinden dolayı Arçelik / Beko klima almayı düşünüyorum, LG'yi de bu grubun ürettiği biliniyor, örneğin Dual Eco'nun muadili olan Arçelik / Beko klimaların ne gibi farklılıkları var? LG yerine bu markaları alırsam pişman mı olurum sizce?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,875
Sota Sota ,servis yaygınlığı (servis de tanıdık) ve garanti süresinden dolayı Arçelik / Beko klima almayı düşünüyorum, LG'yi de bu grubun ürettiği biliniyor, örneğin Dual Eco'nun muadili olan Arçelik / Beko klimaların ne gibi farklılıkları var? LG yerine bu markaları alırsam pişman mı olurum sizce?
özellik olarak hiçbir farkları yok lakin
doğruluğunu teyit edemedigim bir duyum aldim.
Arcelik-Beko kullanilan kompresor LG farkli olduğu yönünde.

T Çevrimdışı

tatsumaru

Yeni Üye
1 Tem 2021
12
43
Hatay Reyhanlı da bulunan evim için, resimde görünen salonda bulunan 18.000 lik klimanın yerine yeni 24.000 lik klima almayı düşünüyorum.
Adem beyin Midea klima test videolarını da izledim. Test değerleri harika gözüküyor. Öncelik elektrik tüketiminde cimri modeller olacak şekilde, benim gibi hiç klimadan anlamayan birine ne tavsiye edebilirsiniz. ( Bütçe en fazla 9-10 bin TL ) Şimdiden teşekkürler.

IMG_20210701_223251a0d9ec8dcaecef38.jpg

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,875
Hatay Reyhanlı da bulunan evim için, resimde görünen salonda bulunan 18.000 lik klimanın yerine yeni 24.000 lik klima almayı düşünüyorum.
Adem beyin Midea klima test videolarını da izledim. Test değerleri harika gözüküyor. Öncelik elektrik tüketiminde cimri modeller olacak şekilde, benim gibi hiç klimadan anlamayan birine ne tavsiye edebilirsiniz. ( Bütçe en fazla 9-10 bin TL ) Şimdiden teşekkürler.

IMG_20210701_223251a0d9ec8dcaecef38.jpg
Merhaba, oda kaç m2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt