Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

aydın42' Alıntı:
aydın42' Alıntı:
Merhaba ayrıca bir konuyu açmak istedim ama yapamadım. Şu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. 12000 lik bir klima almak istiyorum.Şu 4 klima içinde alınabilirlik sıralaması yaparsak nasıl olur? 1., 2., 3, 4., sıraya hangilerini koymalıyız? 

lg AS-W126H4A0 
daylux TTXN35U 
Airfel LTXN35U 
Baymak Elegant Plus 12 

Cevaplarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.

şunları ban sıralayabilecek kimse yok mu acaba?
aydın kardeşim hoşgeldin sefalr getirdin forumumuza.listenizdeki klimaların alayı sakat .birkere lg,daylux,baymak  çöpünde çöpü yazık paraya.sota kardeşim size adam gibi klima önermiş mission.bu klima listenizdekilerden 10 gömlek üstündür.yaz kış sizi hertürlü rahat ettirir.olmadı midea blanc serisi alın.biraz daha ucuzdur missiondan.ama gene listenizdekilerden çok çok iyidir.

Mahirefe Çevrimdışı

Mahirefe

Yeni Üye
4 Ağu 2016
2

l1oYoB.jpg

Merhaba. Benim salonun ölçüleri kabaca böyle. Çizmeye gerek duymadığım içerde 2. WC, 2 ayrı seans odası ve yatak odası var. Burası home office.
Marka tercihim yok. Kafamdaki bütçe içinde (2500 civarı) olsun ve servisi rahat olsun yeter. Bu arada evde köpek de var. Aynı zamanda nem de alsa süper olur (yaz için. istanbulun nemi malum). Dış duvarın ısı yalıtımı çok iyi. En ağır kışta bile çok az kere eşofman altı giydim evde.

Düşüncem şuydu ki: 18000'lik birtane taktırsak salondaki iki pencere arasına tepeye ve içerdeki odaların kapısını da kapatsak koridorun dibinde sağdaki yatakodasını dahi hafif serinletirdi.

Bu arada eşim der ki "klimalar kışın daha hesaplı olur, bence kışı bekleyelim" Ne dersiniz?

Teşekkürler şimdiden.

M Çevrimdışı

morfeusgt

Yeni Üye
26 Haz 2016
2

Me' nin sf 24luk modeli hangisi oluyor sogutma amacli  alinacak mekan adana 
Yada 2.secenek  Midea mission   yada blanc  bu 2 marka  bu modellerden birini alacagiz.

E Çevrimdışı

eczozy

Yeni Üye
5 Ağu 2016
3

ARKADAŞLAR ACİL YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR!!!
50 m2 işyerim için 24000 btu'luk klimaya ihtiyacım var 
Bütçem ancak 4000 tl civarı olabilir.
Fjtherma FTWX24, GREE GWHR24RD bir de MİDEA MSR12F24 modelleri arasında kaldım.
Bunların dışında da tavisye edeceğiniz bir model var ise memnun olurum. En geç pazartesi ya da salı günü karar vermem gerekiyor. 
Bu arada iş yerim zemin kat, ısı yalıtımı gayet iyi ve genellikle (%90) soğutma özelliği kullanılacak.
Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum.

D Çevrimdışı

Darth Vader

Yeni Üye
26 Haz 2016
14

@Sota hocam merhaba tekrardan. 2-3 hafta kadar önce bir klima tavsiyesi istemiştim sizden. Me msz sf 35 ve tavsiye etmiştiniz fakat yakınımda bulunan bayinin bana 5600 lira fiyat vermesiyle klima alma işini biraz beklemeye almıştım. Sizden ricam 3000 liram var ve ME klima almak istiyorum nasıl bir şey tavsiye edersiniz, önceki mesajımı aşağıya alıntılıyorum.

Darth Vader' Alıntı:
Merhabalar arkadaşlar. 1-2 gündür forumu takip ederek bir fikir arıyorum klima adına çünkü bugüne kadar hiç klima kullanmadım, yazın vantilatör, kışın ufo kullandım. 2 günlük arayışım sonucunda öğrendiğim her odanın hikayesi farklı soğutulmak istenen alan ölçüleri vs. Bu yüzden aşağıda paylaştığım odayı iklimlendirme için sizden yardım istiyorum.
* Hanımda bende çalıştığım için evde geçirilen süre akşam 20:00dan sabah 08:00'a kadar.
* Klima eğer 2000 wattlık ufodan daha az enerji harcıyor ise hem ısıtma hem soğutma için kullanılacak.
* Evim Aydın/ Didimde , güney ve doğu cephesinden neredeyse sabah 9dan akşam 7:30a kadar güneş alıyor.
* Salonum "L" şeklinde ve dış duvarların ikisinde de pencere var krokide görebileceğiniz gibi.
* Klimayı konumlandırmak için tek uygun duvar resimde çizdiğim duvar gibi diğer taraflarda pencere veya akvaryumun üzerine geldiği için düşünemiyorum.
Aslında limitim 2000-2500 civarı fakat eğer birisi fiat diğeri ferrari olacaksa dedemden biraz yardım alıp 4000-4500 civarına çekebilirim bu yüzden bir adet "Midea" bir adet "Mitsubishi" tavsiyesi verebilirseniz çok sevinirim.

gobOm0b4a391fc871003c9.jpg

A Çevrimdışı

aydın42

Yeni Üye
1 Ağu 2016
6

ghostkiller1' Alıntı:
aydın42' Alıntı:
şunları ban sıralayabilecek kimse yok mu acaba?
aydın kardeşim hoşgeldin sefalr getirdin forumumuza.listenizdeki klimaların alayı sakat .birkere lg,daylux,baymak  çöpünde çöpü yazık paraya.sota kardeşim size adam gibi klima önermiş mission.bu klima listenizdekilerden 10 gömlek üstündür.yaz kış sizi her türlü rahat ettirir.olmadı midea blanc serisi alın.biraz daha ucuzdur missiondan.ama gene listenizdekilerden çok çok iyidir.

Çok çok teşekkür ederim, sizin tavsiyenizle inş midea blanc a bakıyorum

D Çevrimdışı

Darth Vader

Yeni Üye
26 Haz 2016
14

Bende Aydın Didim'de oturuyorum, Adana'dan bir tık daha uzak güneşe resmen. Çevrede ne kadar ME bayisi varsa aradım, hepsi 5000 civarı fiyat çekiyor. Doğru düzgün bir fiyat verecek bayi aranıyor :)

S Çevrimdışı

saviorangel

Kayıtsız / Doğrulanmamış

eczozy' Alıntı:
Bunların dışında da tavisye edeceğiniz bir model var ise memnun olurum. En geç pazartesi ya da salı günü karar vermem gerekiyor. 
Bu arada iş yerim zemin kat, ısı yalıtımı gayet iyi ve genellikle (%90) soğutma özelliği kullanılacak.

forumumuza hoş geldiniz.sefalar getirdiniz.kardeşim fjtherma ve gree kafadan eleyiniz.midea alabilirsiniz.

E Çevrimdışı

eczozy

Yeni Üye
5 Ağu 2016
3

saviorangel' Alıntı:
eczozy' Alıntı:

forumumuza hoş geldiniz.sefalar getirdiniz.kardeşim fjtherma ve gree kafadan eleyiniz.midea alabilirsiniz.

Teşekkür ederim hoşbulduk. 
Bugün satıcı arkadaş da gree'yi çok övmüştü. En büyük üretici falan diye. Sizlerin yorumunuzu görmeseydim büyük ihtimalle gree alacaktım. Ancak sanırım midea'ya doğru kayıyorum.
Peki midea da önereceğiniz bir model var mıdır? herhangi bir modelini alabilir miyim? Bir de 4000 tl civarı alınabilecek 24000btu'luk en optimum cihaz midea mıdır?

S Çevrimdışı

saviorangel

Kayıtsız / Doğrulanmamış

eczozy' Alıntı:
saviorangel' Alıntı:

Teşekkür ederim hoşbulduk. 
Bugün satıcı arkadaş da gree'yi çok övmüştü. En büyük üretici falan diye. Sizlerin yorumunuzu görmeseydim büyük ihtimalle gree alacaktım. Ancak sanırım midea'ya doğru kayıyorum.
Peki midea da önereceğiniz bir model var mıdır? herhangi bir modelini alabilir miyim? Bir de 4000 tl civarı alınabilecek 24000btu'luk en optimum cihaz midea mıdır?

güncel gree klimalar sorunlu sizi kandrımaya çalışan çok olur inanmayın kimseye.midea özellikle mission öneririm.en optimum derken hemen hemen. yanısıra uğur markalarada bakabilirsiniz onlarda midea üretimdir.
şimdik dikkat edin yenii airfellerde midea üretimdir.ama onları ürettirenler sanarsam kaliteyi bozduruyorlar daha ucuza ürettirdikleri için.şimdiden şikayetler başladı kompresör gazlıyormuş kesik kesik üflemeler uyku modunun sağlıklı çalışmaması gibi.dikkatli olun çok goygoycusu vardır tudmuşlar daikin garantisi diyorlar inanmayın daikin önce kendi markalarından çogu modeli kendi üredsin. satın aldığı fabrikaların markalarına daikin ismi basmasın.

S Çevrimdışı

saviorangel

Kayıtsız / Doğrulanmamış

morfeusgt' Alıntı:
Me' nin sf 24luk modeli hangisi oluyor sogutma amacli  alinacak mekan adana 
Yada 2.secenek  Midea mission   yada blanc  bu 2 marka  bu modellerden birini alacagiz.

me sf 24 lük yok gf olarak bakabilirsiniz.

S Çevrimdışı

saviorangel

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Mahirefe' Alıntı:
l1oYoB.jpg

Merhaba. Benim salonun ölçüleri kabaca böyle. Çizmeye gerek duymadığım içerde 2. WC, 2 ayrı seans odası ve yatak odası var. Burası home office.
Marka tercihim yok. Kafamdaki bütçe içinde (2500 civarı) olsun ve servisi rahat olsun yeter. Bu arada evde köpek de var. Aynı zamanda nem de alsa süper olur (yaz için. istanbulun nemi malum). Dış duvarın ısı yalıtımı çok iyi. En ağır kışta bile çok az kere eşofman altı giydim evde.

Düşüncem şuydu ki: 18000'lik birtane taktırsak salondaki iki pencere arasına tepeye ve içerdeki odaların kapısını da kapatsak koridorun dibinde sağdaki yatakodasını dahi hafif serinletirdi.

Bu arada eşim der ki "klimalar kışın daha hesaplı olur, bence kışı bekleyelim" Ne dersiniz?

Teşekkürler şimdiden.

forumumuza hoşgeldiniz sefalar getirdiniz. düşünceniz başarılı olur fakat arka odalarla salon aynı serinlikte olmaz tabiki
klima fiyatları deişkendir kışın illaki ucuz olcak die beklenirse bakmışsınız dolar artmış yanısırada klima fiyatları.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,882

Darth Vader' Alıntı:
@Sota hocam merhaba tekrardan. 2-3 hafta kadar önce bir klima tavsiyesi istemiştim sizden. Me msz sf 35 ve tavsiye etmiştiniz fakat yakınımda bulunan bayinin bana 5600 lira fiyat vermesiyle klima alma işini biraz beklemeye almıştım. Sizden ricam 3000 liram var ve ME klima almak istiyorum nasıl bir şey tavsiye edersiniz, önceki mesajımı aşağıya alıntılıyorum.

Darth Vader' Alıntı:
Merhabalar arkadaşlar. 1-2 gündür forumu takip ederek bir fikir arıyorum klima adına çünkü bugüne kadar hiç klima kullanmadım, yazın vantilatör, kışın ufo kullandım. 2 günlük arayışım sonucunda öğrendiğim her odanın hikayesi farklı soğutulmak istenen alan ölçüleri vs. Bu yüzden aşağıda paylaştığım odayı iklimlendirme için sizden yardım istiyorum.
* Hanımda bende çalıştığım için evde geçirilen süre akşam 20:00dan sabah 08:00'a kadar.
* Klima eğer 2000 wattlık ufodan daha az enerji harcıyor ise hem ısıtma hem soğutma için kullanılacak.
* Evim Aydın/ Didimde , güney ve doğu cephesinden neredeyse sabah 9dan akşam 7:30a kadar güneş alıyor.
* Salonum "L" şeklinde ve dış duvarların ikisinde de pencere var krokide görebileceğiniz gibi.
* Klimayı konumlandırmak için tek uygun duvar resimde çizdiğim duvar gibi diğer taraflarda pencere veya akvaryumun üzerine geldiği için düşünemiyorum.
Aslında limitim 2000-2500 civarı fakat eğer birisi fiat diğeri ferrari olacaksa dedemden biraz yardım alıp 4000-4500 civarına çekebilirim bu yüzden bir adet "Midea" bir adet "Mitsubishi" tavsiyesi verebilirseniz çok sevinirim.

gobOm0b4a391fc871003c9.jpg

Bıldıgım Kadarıyla Hazıran Sonunda ME Kampanyası Bıtecekte Denıyordu
Arayıp Gorusmek Lazım Kampanya Durumunu

Bulundugunuz Bolgede Iyı Fıyat Alamıyorsanız Baska Yerden Urunu Alıp Montaj Yaptırmak Mitsubishide ''Pek Mumkun Degıl''

Panasonıc Ehterea Modelıne Gozatabılırsın 3400 Cıvarı Fıyatı
Mıdea Mıssıon Modelıde 2400 alabılırsınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt