Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941
Cvp: Klima Tavsiyesi 2017

deepstroke' Alıntı:
Vakumlama konusunda me servis tavirlari nasildir. Nasil bir yol izlememizi onerirsiniz

Kardeşim vakumlama olması gereken bir işlem olduğu için me servisleri bu konuda iyiler.hiçbir bahane şu bu size sunamazlar.öyle bir şansları bile yok.çünki me servislerine bu konuda çok katı kurallar uyguluyor.

Olduki aralarından çıktı birtane işte o zaman yandı.siz durumu genel merkeze bilditdiğinizde ve direk değişim istediğinizde me bu klimayı sıfırıyla değiştiriyor ve hata yapan servisede gerekli cezayı kesiyor.neden bu kadar katı me çünki olmazsa olmaz işler yapılmazsa cihazın herşeyinden çalınmış opuyor haliylede sizler mağdur oluyorsunuz.me müşteri rahatlığını ve memnuniyetini ön safhada tudduğu için hata yapana acımıyor.keşke herfirma bunu yapsa ülkemizde ama yok.vakumlama yapılmayan klimayı değiştüren sıfırıyla tek ve tek firma me dir.onun için kafanız çok rahat olsun.en ufak sıkıntıda me halleder .alırken biraz pahalı gelsede klimaları on numara hizmeti on numara.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

deepstroke' Alıntı:
Hocam bilgileriniz icin cok cok tskler kismetse bu hafta halletmek istiyorum. Sizin dogru yolu gostermeniz yardimci olmaniz sayesinde insanlar 100 200 fazla verip uzun yillar kullanabilcekleri klimalara sahip olabiliyorlar.

Rica ederim kardeşim keşke elimizden daha çok şey gelse.amacımız sizlersiniz gerisi teferruat.forum olarak şatış pazarlama vs işimiz olmadığından sadece insan odaklı forum olduğumuzdan herşeyi rahatça yazabiliyor sizleri uyarabiliyor ve piyasa,piyasadaki sırtlanlar hakkında yazabiliyoruz.
Diğer karhane forumları malesef para kazanma odaklı olduğundan herşeyi işlerine geldiği gibi yazıp insanımızı evirip çevirip kandırıyorlar.insanlarımıza yanlış bilgiler veya farklı yollardan girip kendi benimsedikleri fikirleri empoze ediyorlar.şu insanlar bir uyansa bir bilgilense heleki diğer forumlarda ve piyasada ne dümenler dönüyor bir anlasa kimse kandırılmayacak ama nerde.inşallah herşey daha iyi olacak

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

XaPoX' Alıntı:
Sayın @ghostkiller1
hol dediğimiz yer 3 metre ve salona koyduğumuz zaman klimayı salon kapısı,hol ve mutfak tam karşıda kalıyor
ve genelde bu şekilde kullanıyor burdaki komşular.
Ayrıca salon 30 değil 20 m diğer yerlerle toplamda 35 m yi geçmez

Salonun kapısına bakacak şekilde montaj yapılırsa daha iyi olur.iklimlendirme bozukluğu yaşanır bu kesin .klimanın bulunduğu oda ile sondaki mutfak arasında mutlaka farklılık olacak.ama siz ben rağzıyım dediğinize göre sıkıntı yok.ve hiç kapatmadan çalıştırırsanız rejime daha güzel girer ev ve çok sıkıntı yaşamayabilirsiniz.

Soğutma için hep dediğim yüksek mevla bağlamayın.ama almışkende paranıza göre iyisini alın.samsung lar sizinde bildiğiniz gibi aliminyum ve asla önermiyorum.

İlk önerim fiyat-verim-performans ürünü olan midea mission.
Sonrasında blanc modeli.blanc da işinizi çok rahat görür.bazı kullanıcılar dış ünite sesli diyor bazılarına göre ses yok.değişken bir durum olduğundan netbirşey söylemek yanlış olur.

Seçenek karşıdan bakıldığında sizin bütçenize göre çok gözüksede malesef içi dolu olan şuanlık bu klimalar benim gözümde.dahada yukarısına gerek yok bütçenizi zorlamanında anlamı yok.keşke alternatifler çok olsa ama içi boş teneke parçalarına para vermeyin.

Klima işi bir yıllık değil .dersenizki param çok sürekli değiştiririm ozaman hiç sorun yok hepsinide alabilirsiniz.bazı kişilerin parası çok olduğundan insanlara bu fikri empoze ediyor.para kolaymı kazanılıyorki çöpe atalım birkaç yılda.herklima bir olsa keşke de hiçbirimiz böyle uğraşmasak.malesef ülkemiz bu anlamda çöplük misali.önüne gelen marka klima yapıyor yaptırıyor.
Bugün birçok insan sanıyorki satılan hermarka klima yapıyor.örneğin popüler marka bosch.yok klima üretimi fason yaptırılıyor.bosch kalitesine güvenen insanımızda gerçekten bosch aldığını düşünüyor.fason klima ile üretici klimasını bir tutamayız.asla üretici kendi tekneloji ve ekipmanlarını birebir koymaz.adam salakmı kendini adını markasını öldürsün.anlayacağınız işin içinde çok işler var.

E Çevrimdışı

erkut303

Aktif Üye
23 Kas 2016
300
54

Arkadaşlar kusura bakmayın dün bir mesaj paylaşmıştım birol ikidebir beni rahatsız ediyor diye bana mesaj atıyor diye. amacım paylaşmak açıklama yazmaktı eşim biraz rahatsızdır dün akşam o yüzden tam olarak yazamadım kusura bakmayın yanlış anlaşılma oldu.

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

erkut303' Alıntı:
Arkadaşlar kusura bakmayın dün bir mesaj paylaşmıştım birol ikidebir beni rahatsız ediyor diye bana mesaj atıyor diye. amacım paylaşmak açıklama yazmaktı eşim biraz rahatsızdır dün akşam o yüzden tam olarak yazamadım kusura bakmayın yanlış anlaşılma oldu.

..

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

erkut303' Alıntı:

@erkut303 arkadaşım öncelikle çok geçmiş olsun.

mesajınız eksik olunca maalesef bu kanı ortaya çıktı bende direkt göremediğim için mesajı silinmiş çünkü. özelden istedim ghost arkadaştan yazınızı. insan gerçekten farklı ve çok çeşitli yoruyor çünkü onun yazsısını atınca bir türde reklam gibi olmuş. altındada bir açıklama olmayınca. artık sağlık olsun forumlarda bu meseleler oluyor.

ama şunlarıda demek isterim yazdıklarınıza daha doğrusu mbirolun size yazdıklarına bunları o hararetle irdeleyemesekte bilinen şeyler.

herkese yapıyor bunu adam olsa benim gibi ortaya yazar..

ama yazamaz çünkü her attığı yalan o yüzden yazamaz cevabının buradan gideceğini biliyor kendisine.

ancak özelden milleti bu şekilde etkilemeye çalışır kendi dükkanı varmış bizler serseriymişiz. ben şahsen daha ayrıldıktan sonra olayı bilen 3-4 kişiyi geçmez paylaştığım kişi. ihtiyacım yokki bu tür ahlaksızlara. insan böyle yakalanır işte. zaten ilk yakalanmasıda değil. ben o forumdayken bile neleri yakalandı. dh den bana saldrıtmak için adam çağırmalarmı dersiniz

mbo8qr.png

yine geçenlerde adanalı boraadana isimli birisiydi yanlış hatırlamıyorsam kendi forumunda saçma sapan mailler atmayın diye yazmıştı kendi forumunun istek bölümüne. çırpındıkça bok abattığını göremediğine üzlmüyorsam Allah biliyor bunu. kötü laflar ettiğimede üzülüyorum ama sataştımıda etmeden duramıyorum sinsilik ediyor oradan buraya it köpek gibi laflar gönderiyor. e insanında sabrı bir yere kadar zaten ghostkillerle aralarında bir durum var o çoktan canını okuyor önceleri kızsamda kendisine şimdi beni bukadar delirttiyse kimleri delirtmemiştirki diyorum. bu kendisne izmirde tonlarca müşteri bulan mat35 meşhur gürcan1 nickli dh üyesine bile sağlam kazık attı sonrada herkes kötü oluyor.. ben kötüyüm zaten nediyeyim artık çok selam.

E Çevrimdışı

erkut303

Aktif Üye
23 Kas 2016
300
54

Arkadaşlar bu foruma okadar alıştımki hergün bakmadan kendimi alamıyorum birbirimizi görmesekte forum sayesin tanıştık ve bizi bilgilendiriniz ne mutlu siz deyerli arkadaşlarıma

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

erkut303' Alıntı:
Arkadaşlar bu foruma okadar alıştımki hergün bakmadan kendimi alamıyorum birbirimizi görmesekte forum sayesin tanıştık ve bizi bilgilendiriniz ne mutlu siz deyerli arkadaşlarıma

hayırlı akşamlar erkut kardeşim.malesef elimizde olmayan sebeblerden dolayı ufak bir kriz yaşadık sende kusurumuza bakma.zaten söylenen laflar o kendini bilmez herife.aksisi olamaz.çünki seni gerçekten forum ailesi olarak seviyoruz.birden şok yaşadık bizlerde.

malum kişi olduğunda mesele en ufak tavizim yok.göz göre göre insanın kanını emen , türü belli olmayan namussuz ......yaratık benim olduğum yerde adı bile anılamaz.

herneyse tatsız meseleyi unutalım gitsin.sayende yoğun bir spor yapmış olduk bizde :)

değerli düşüncelerin içinde ayrıca teşekkür ederim kendi adıma ve forum adına.dostluğumuz baki olsun dünya küçük bakarsın bize senin dükkanda çay ısmarlıyorsun :)

A Çevrimdışı

ayhangunay

Aktif Üye
20 Ocak 2017
75
Iyi aksamlar arkadaslar nasilsiniz?
Bende bekkiyorum hala marta 2017 missionlar cikacakmis belki iyilestirme.gln yaparlar birsey gordulerse..

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,927

ayhangunay' Alıntı:
Iyi aksamlar arkadaslar nasilsiniz?
Bende bekkiyorum hala marta 2017 missionlar cikacakmis belki iyilestirme.gln yaparlar birsey gordulerse..

Iyı Aksamlar

Yenı Serıler Martta Gelecek Olsada, Bıraz Ugrasmanız Gerekebılır Yenı Serıyı Almak Icın

Eskı Serıyı Bıtırıp Yenı Serıyı Oyle Cıkar Gıbıme Gelıyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt