Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O Çevrimdışı

ozay07

Yeni Üye
17 Ocak 2017
21

ghostkiller1' Alıntı:
erkut303' Alıntı:
Hayırlı akşamlar arkadaşlar banada bu ay elektirik faturası 340tl geldi iki klima 7/24 çalışıyor iyimi sizce

erkut kardeşim sana bana göre az bile gelmiş.çatı katındasın bir yana sen çok sıcağı seviyorsun derecen yüksek.artı iki klimaydı senin.fujitsuda 18 lik .bu paraları dandik klima kullananlar tek klimada ödüyor.maşallah diyelim.

ghostkiller1 hocam merhaba,

midea mission klima için ege ticaretten başka daha uygun alınabilecek bir site var mı?   :s
internetten alınan klimayı servis ücretsiz olarak takıyor mu?

http://www.ege-ticaret.com/MIDEA-MISSION-MSMBBU-09-INV-SPLIT-KLIMA,PR-88.html  2132 tl
http://www.ege-ticaret.com/MIDEA-MISSION-MSMBBU-12-INVSPLIT-KLIMA,PR-89.html   2460 tl

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

ozay07' Alıntı:
ghostkiller1' Alıntı:
erkut kardeşim sana bana göre az bile gelmiş.çatı katındasın bir yana sen çok sıcağı seviyorsun derecen yüksek.artı iki klimaydı senin.fujitsuda 18 lik .bu paraları dandik klima kullananlar tek klimada ödüyor.maşallah diyelim.

ghostkiller1 hocam merhaba,

midea mission klima için ege ticaretten başka daha uygun alınabilecek bir site var mı?   :s
internetten alınan klimayı servis ücretsiz olarak takıyor mu?

http://www.ege-ticaret.com/MIDEA-MISSION-MSMBBU-09-INV-SPLIT-KLIMA,PR-88.html  2132 tl
http://www.ege-ticaret.com/MIDEA-MISSION-MSMBBU-12-INVSPLIT-KLIMA,PR-89.html   2460 tl

merhaba kardeşim.benim bildiğim gördüğüm kadarıyla yok.fiyatları az artmış olsada şuan için uygun gözüküyor orası.ama genede bayilerden sıkı pazarlıkla bilgi almak lağzım.
internetten alınan klimayı midea servisleri ücretsiz takıyor.ege ticarette zaten sorun yok.çok alan lar oldu bir sıkıntı geri dönmedi bu konuda.ordanda alırken 2016 modeli istiyorum dieyin.gerçi 2017 ler geliyormuş ne kadar farklılıklar olur bilemiyorum şu an için.

şuda varki n11 veya gittigidiyor üzerinden banla puanı çek gibi birşeyleri birleştirip kombo yapabilirseniz uygunada denk gelebilir belki.

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

erkut303' Alıntı:
91a1ef628db68549ed5b0659a1bbcd0e.jpg
35f3ed32f82f29fce93d048c2a1b0b60.jpg

benim faturada bu iki klima 7 / 24 çalışıyor maşallah diyelim

Maşa Allah Süphan Allah.

dedim dünde yazacaktım size yazınısı gördüm ama sonra bulamadım inanmazsınız :)

D Çevrimdışı

deepstroke

Yeni Üye
10 Eki 2016
11
Merhabalar evim icin 12000 klima almayi dusunuyorum hem isitma hemde sogutma icin kullanabilcegim uzun yillad sikinti yasamayacagim 20 mt odamda kullanabileceğim tavsiyelerinizi bekliyorum bursadayim yalitimli evim var tavsiyelerinizi bekliyorum uygun fiyata alabileceğim tavsiyelerinizi de bekliyorum max 3000 tl butcem var fazlasini kaldirmam zor olacak

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941
Cvp: Klima Tavsiyesi 2017

deepstroke' Alıntı:
Merhabalar evim icin 12000 klima almayi dusunuyorum hem isitma hemde sogutma icin kullanabilcegim uzun yillad sikinti yasamayacagim 20 mt odamda kullanabileceğim tavsiyelerinizi bekliyorum bursadayim yalitimli evim var tavsiyelerinizi bekliyorum  uygun fiyata alabileceğim tavsiyelerinizi de bekliyorum max 3000 tl butcem var fazlasini kaldirmam zor olacak
merhaba daha önce size bilgi vermiştik öyle hatırlıyorum.sanırım hala alamadınız.size yazdığımız zaman alabilseydiniz karlıydınız çünki klimalara zam geldi.ben gene sıralama yapayım size siz değerlendirin.

CARRIER X-POWER GOLD DUVAR TİPİ 53UQV035H İNV.SPLİT KLİMA

MİDEA MİSSİON 12000 BTU İNVERTER KLİMA MSMBBU-12

HITACHI RAS14QHA İNVERTER SPLİT KLİMA

Panasonic KIT-UE 12 RKE inverter Klima

D Çevrimdışı

deepstroke

Yeni Üye
10 Eki 2016
11

Haklisiniz size sordugum zaman alabilseydim 300 tl 400 tl kardaydim ama maddi durumdan oturu o zaman alamadim. Bugun mitsubishi bayilerini aradim acikcasi MSZ-hj35VA serisine 3100 tl civarinda fiyatlar verenler pldu bazi bayilerde yaza dogru kampanya cikar bekleyin dedi bazilari beklemeyin daha zamlancak dedi. MSZ-DM35VA icin 3400 civarinda fiyat aldim. Yani 12000 almasam fiyati indirmis olurum bana yetermi diyede dusunuyorum. Bilemedim kararsizim. Tavsiyeleriniz icin oncelikle tesekkurler. Verdiğiniz tavsiyeler arasindaki sorunsuz, filtresi ısıtma sogutma kapasitesi iyi olan ve enerji tasarruflu ilk olarak hangini onerirsiniz. Yarin birde o markalarin saticilariyla goruseyim istiyorum

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

deepstroke' Alıntı:
Haklisiniz size sordugum zaman alabilseydim 300 tl 400 tl kardaydim ama maddi durumdan oturu o zaman alamadim. Bugun mitsubishi bayilerini aradim acikcasi MSZ-hj35VA  serisine 3100 tl civarinda fiyatlar verenler pldu bazi bayilerde yaza dogru kampanya cikar bekleyin dedi bazilari beklemeyin daha zamlancak dedi. MSZ-DM35VA icin 3400 civarinda fiyat aldim. Yani 12000 almasam fiyati indirmis olurum bana yetermi diyede dusunuyorum. Bilemedim kararsizim. Tavsiyeleriniz icin oncelikle tesekkurler. Verdiğiniz tavsiyeler arasindaki sorunsuz, filtresi ısıtma sogutma kapasitesi iyi olan ve enerji tasarruflu ilk olarak hangini onerirsiniz. Yarin birde o markalarin saticilariyla goruseyim istiyorum

kardeşim biz bir noktayı atladık sanırım.sizin ev arakat ve yalıtımlıydı değilmi ve 20 m2 .siz direk 12 lik dediğiniz için bizde 12 liğe kitlendik.bakın me herkonuda üstündür.herşekilde sizi rahat ettirir bunda kesinlikle şüpheniz olmasın.sf25ve   size yeterli gelir.bütçenize göre alabileceğinizi düşünüyorum.kesinlikle sıkı bir pazarlık yapın.liste fiyatı yanlış bilmiyorsam 3.265.yani demem oki kaliteli klima alın birdaha arkanıza bakmayın.diğer markalara yönelirsek işte o zaman 12 lik gerekir.yada gene 9 luk klima alıp hiç kapatmadan kullanmanız gerekir ısıtmada.soğutma için 9 luk çok çok yeterli zaten onda sıkıntınız olmaz.

size me dm nin fiyatını fazla söylemişler 80 tl kadar.sf bariz olarak verimli performanslı klimadır diğer iki modele göre.

gelelim size verdiğim önerilere.mission verim ,tüketim ve performans ürünüdür içlerinde.ama bayilerden alırsanız bir anlamı kalmaz çünki fazla fiyat çekiyorlar.tabiki genede araştırın bayileri kesinlikle.

hitachi dersek kalite ve performans ta diğerlerini ezer.zaten ara btu bir klima.gerek varmı ara btu ya size yok.ama burda fiyat rol oynar.bayisi var sizin orda hitachinin .fiyatlarına bir bakın.

alarkoda çok iyi klima.missionla arasında verimde farklılıklar var ama performansta da alarko önde gözüküyor teknik veriye göre.yani ısıtma modunda btu fazlalığı var.

panasonic zaten en son seçim olsun.

bana göre sıralama derseniz:

me sf25ve

me dm35

hitachi  (fiyatları diğerleriyle aynı ise)

alarko (buna öncelik verme sebebim müşteri hizmetleri mideadan çok çok iyidir.)

midea mission

bu sıralamada me hariç diğerlerinde fiyat en büyük etken olur

D Çevrimdışı

deepstroke

Yeni Üye
10 Eki 2016
11
Sf 25 yoneliyirum direk sizi fiyat konusunda yine bilgilendirecegim pazarlık konusunda da siki bir pazarlik yapmayi dusunuyorum

D Çevrimdışı

deepstroke

Yeni Üye
10 Eki 2016
11

sf25 modelini şu an fiyat olarak çok yüksek söylüyorlar 3400 tl fiyat verdiler. internetten alıp ücretsiz montaj hakkımız olabiliyormu ve yazı beklesem kampanylardan yararlanmak için daha uyguna bulabilirmiyiz. 2-3 ay once 2800 olan klima şimdi 3400 tl talep ediliyor.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

deepstroke' Alıntı:
sf25 modelini şu an fiyat olarak çok yüksek söylüyorlar 3400 tl fiyat verdiler. internetten alıp ücretsiz montaj hakkımız olabiliyormu ve yazı beklesem kampanylardan yararlanmak için daha uyguna bulabilirmiyiz. 2-3 ay once 2800 olan klima şimdi 3400 tl talep ediliyor.

Kusura bakma kardeşim sana da seviyesizler yüzünden dönemedim. Görüyorsun işte ne kendini bilmez insanlar var.

Sf25 e fazla fiyat çekmişler gibi geldi.bütün bayilerden fiyat alın derim.zamlar zaten gelmiş durumda yaza indirim işi zor gibi.ancak 12.ayı beklerseniz olabilir birşeyler.ne yapacakları hiç belli olmaz.dolar düşmedende asla tatlı indirim olmaz.ithal ürün ler bunlar.

2 3 ay önce kampanyası vardı.çok güzel fiyatlara verdiler.birdaha olacağını sanmıyorum.
Me nin internet satışı yok.firma prosedürü gereğide il dışından alınan klimalarda montaj yapılmıyor.

D Çevrimdışı

deepstroke

Yeni Üye
10 Eki 2016
11
Haklisiniz kendini bilmez insan malesef cok fazla. Ssoyle bir tavsiyede bulundular me sf25 cinde uretim yapiliyormus sanirim ben emin degilim bana general klima onerisnde bulundular yakin bir tanidigimiz 12.000 btu orjinal japon uretimi olduğunu ve 2750 tl fiyat cektiler ben bu konuda hic bilgim olmayan bir markanin riskine giremedim acikcasi.sizinde degerlendirmenizi bekliyorum bursadaki butun bayileri yarin aramayi düşünüyorum 3400 tl dediler en son bugun baskada indirim yapmamaya calisiyolar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt