Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H Çevrimdışı

hasancan

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Cvp: Klima Tavsiyesi 2016

warrior33' Alıntı:
İyi akşamlar beyler. Aksilik aksilik aksilik 2100 fiyat veren herife  güvenim olmayınca  27 Ekimde görüştüğüm Me bayisini aradım bugün kampanya dahilinde ürünüm kalmadı dedi ve Aralığın 10 gibi gelecek dedi. 27 Ekimde Sf 25'e peşin 2900 diyen adam şimdi 3100. Sf 35' e de 3550 diyor. 20 gün önce iskonto yaptım dedi Aradan 20 gün geçti , her yeni gelen mal zamlı olabiliyor dedi. Şimdi kiracilik ıvır zıvır böyle olur mu şöyle olur mu demiyorum Sf 35 alacam 3100 veren 450 daha ekler okadar . Yarın başka Me bayilerinde de fiyat alıcam hangisi peşin paraya iskonto yaparsa ondan alacam yeter usandım artık.

Bence al bir mission bak keyfine aylarca araştırma yaptım en iyisi o haftaya bende taktırıyorum izmir buca yetkli servisiyle görüşmem sonucu artık şüphemde kalmadı adamlar malının arkasında zaten kötü bir ürün olsa şimdi onlarca kişi formlara dolardı bir tane şikayet yok hergün şikayetim.com a girip inceliyorum formları geziyorum 1 tanesi çıkıp kötü dememiş üstelik servisin söylediğide abi ben belki 50 tane taktım hepsi teşşekür ediyor dedi zaten bende şikayet görmediğim için kesin emin oldum yeni ürün değil neredeyse 2 senedir piyasada

M Çevrimdışı

metinmetin

Yeni Üye
1 Tem 2016
9

mitsubishi electric inverter MSZ-FH Kirigamine Duvar Tipi Split  klima almıştım. Yazın soğutmada çok memnun kaldım. Kış ayında şimdilik ısıtmadan memnunum. 1 ay sonra doğalgaz fiyatı ile klima fiyatları karşılaştıracağım bakalım klimanın ne kadar karı olacak [font=Helvetica, Arial, sans-serif]i

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

warrior33' Alıntı:
İyi akşamlar beyler. Aksilik aksilik aksilik 2100 fiyat veren herife  güvenim olmayınca  27 Ekimde görüştüğüm Me bayisini aradım bugün kampanya dahilinde ürünüm kalmadı dedi ve Aralığın 10 gibi gelecek dedi. 27 Ekimde Sf 25'e peşin 2900 diyen adam şimdi 3100. Sf 35' e de 3550 diyor. 20 gün önce iskonto yaptım dedi Aradan 20 gün geçti , her yeni gelen mal zamlı olabiliyor dedi. Şimdi kiracilik ıvır zıvır böyle olur mu şöyle olur mu demiyorum Sf 35 alacam 3100 veren 450 daha ekler okadar . Yarın başka Me bayilerinde de fiyat alıcam hangisi peşin paraya iskonto yaparsa ondan alacam yeter usandım artık.

gene iyi fiyat vermişler.sf nin kampanyalı fiyatlarının baya altında.özellikle 35 lik baya inmiş güzel rakam.me keşif ekibi yeterli demişse sorun yok.sonuçta sonradan sorumlu oluyor bu olaydan

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

metinmetin' Alıntı:
mitsubishi electric inverter MSZ-FH Kirigamine Duvar Tipi Split  klima almıştım. Yazın soğutmada çok memnun kaldım. Kış ayında şimdilik ısıtmadan memnunum. 1 ay sonra doğalgaz fiyatı ile klima fiyatları karşılaştıracağım bakalım klimanın ne kadar karı olacak [font=Helvetica, Arial, sans-serif]i

fh klima gibi klima evimde kullanıyorum.bunu kullanan zaten başka klimayı gözü görmez başka klima gerçekten.farklılığını hissettiriyor.benim evimde kombi tesisatı da var.uzun testler sonucu gördümki klima doğalgaza göre benim evimde benim kullanımımda yarı yarıya fark ettiriyor.o yüzden kombi kullanmıyorum her odada klima var.faturalardanda klimalardanda çok çok memnunum.sizinde karınız olacaktır bayağı inşallah

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

hasancan' Alıntı:
warrior33' Alıntı:

Bence al bir mission bak keyfine aylarca araştırma yaptım en iyisi o haftaya bende taktırıyorum izmir buca yetkli servisiyle görüşmem sonucu artık şüphemde kalmadı adamlar malının arkasında zaten kötü bir ürün olsa şimdi onlarca kişi formlara dolardı bir tane şikayet yok hergün şikayetim.com a girip inceliyorum formları geziyorum 1 tanesi çıkıp kötü dememiş üstelik servisin söylediğide abi ben belki 50 tane taktım hepsi teşşekür ediyor dedi zaten bende şikayet görmediğim için kesin emin oldum yeni ürün değil neredeyse 2 senedir piyasada
çok kişiye önerdim missionu birtane ters bir geri dönüş olmadı.para ve verim orantısında bu klima şuan bana göre piyasanın en iyisidir.klima gerçekten çok güzel ve fiyatları çok makul derecede.

H Çevrimdışı

hasancan

Kayıtsız / Doğrulanmamış

ghostkiller1' Alıntı:
hasancan' Alıntı:
çok kişiye önerdim missionu birtane ters bir geri dönüş olmadı.para ve verim  orantısında bu klima şuan bana göre piyasanın en iyisidir.klima gerçekten çok güzel ve fiyatları çok makul derecede.

Haklısın hocam çoğu forumda mideaya yaptırılan klimaları öneriyorlar tuhafıma gidiyor kendi markasını almak varken aynı firmaya ucuza mal etmiş markaları almak afedersin kendi payıma ahmaklıktıraralarındaki fiyat farkıda 200 tl civarı ve bakıyorum kapış kapış gidiyor komik geliyor bana

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

hasancan' Alıntı:
ghostkiller1' Alıntı:
çok kişiye önerdim missionu birtane ters bir geri dönüş olmadı.para ve verim  orantısında bu klima şuan bana göre piyasanın en iyisidir.klima gerçekten çok güzel ve fiyatları çok makul derecede.

Haklısın hocam çoğu forumda mideaya yaptırılan klimaları öneriyorlar tuhafıma gidiyor kendi markasını almak varken aynı firmaya ucuza mal etmiş markaları almak afedersin kendi payıma ahmaklıktıraralarındaki fiyat farkıda 200 tl civarı ve bakıyorum kapış kapış gidiyor komik geliyor bana

çok güzel bir noktaya değinmişsiniz teşekkür ederim.gerçektende durum bu.malesef herkes aynı düşünemiyor.anlatıyorsun durum bu diyorsun gene anlamıyor yada anlamak istemiyorlar.halbuki 100 lira kar edecem derken diğer tarafta yatan fırsatı kaçırıyorlar.onuda bırakın fiyatı birçok klimadan düşük olduğu halde halen fasona gidiyorlar.bunlarda tabiki yönlendirmenin önemi çok.

herkez kendi satışı doğrultusunda,fikirleri doğrultusunda,vs vs yönlendiriyor.diğeri çıkıyor en iyisi bu bir diğer yok bu .aradada olan bilinçsiz insanlara oluyor.ben şunu gördüm kardeşim doğru söyleyeni pek sevmiyor bizim milletimiz.illa yalan dolan olacak o zaman seni dinliyorlar.ondan sonrada ağlıyorlar klimamın motoru yandı ,bilmem şu hatayı veriyor cart oluyor curt oluyor olur tabi sen önce doğru konuşan insanlara birboktan anlıyormuşsun gibi muhalefet yapma.araştır gör bak ne alıyorsun.onun bunun gazıyla lafıyla şişirmesiyle iş yapanların sonu çok iyi olmuyor malesef.

insanları anlamak malesef çok zor.doğruyu konuşursun inanmazlar gider Allahın adından başkasını yalan söyleyene inanır.sonrada tutar en iyisi benim klimam der orda burda salakça yazar.sen zaten klimadan anlasan o çöpü evine sokmazsın be insan neyin havasını atıyorsun aptallığınınmı.birde bakmışsın forumlarda ağlıyorlar noldu benim klima cortt oldu.ee hakeden cezasınıda çeksin bu böyle.

anlayacağınız herkes sizin gibi göremiyor bakamıyor düşünemiyor.kapılmışlar bir alamete gidiyorlar işte.şu bir gerçektir arkadaş bir marka örneğin midea fason yaptığı klima ile kendi klimasını aynı yaparmı salakmı bu firma bu kadar.dışındaki sac görüntü o bu şu aynı diye içidemi aynı be insan.mantığa ters gelen bir olayı firma yaparmı hiç.gelin anlatın insanlara.

piyasada öyle bir gaz veren karaktersiz satıcılar varki utanmıyor üst kapasite bir midea ile en alt kapasite fason üretilen klimayı aynı tutuyor.neymiş dış ünite aynıymış.bu kadar düz mantık yada şeytanlık olabilirmi arkadaş.para için yemedikleri yapmadıkları atmadıkları takla kalmıyor.herzaman dediğim gibi bu piyasa sırtlanlarla dolu.herkez arkasını ,aklını ,cebini korumak zorunda yoksa hiç anlamazsınız ensenize biniverirler.

H Çevrimdışı

hasancan

Kayıtsız / Doğrulanmamış

ghostkiller1' Alıntı:
hasancan' Alıntı:

çok güzel bir noktaya değinmişsiniz teşekkür ederim.gerçektende durum bu.malesef herkes aynı düşünemiyor.anlatıyorsun durum bu diyorsun gene anlamıyor yada anlamak istemiyorlar.halbuki 100 lira kar edecem derken diğer tarafta yatan fırsatı kaçırıyorlar.onuda bırakın fiyatı birçok klimadan düşük olduğu halde halen fasona gidiyorlar.bunlarda tabiki yönlendirmenin önemi çok.

herkez kendi satışı doğrultusunda,fikirleri doğrultusunda,vs vs yönlendiriyor.diğeri çıkıyor en iyisi bu bir diğer yok bu .aradada olan bilinçsiz insanlara oluyor.ben şunu gördüm kardeşim doğru söyleyeni pek sevmiyor bizim milletimiz.illa yalan dolan olacak o zaman seni dinliyorlar.ondan sonrada ağlıyorlar klimamın motoru yandı ,bilmem şu hatayı veriyor cart oluyor curt oluyor olur tabi sen önce doğru konuşan insanlara birboktan anlıyormuşsun gibi muhalefet yapma.araştır gör bak ne alıyorsun.onun bunun gazıyla lafıyla şişirmesiyle iş yapanların sonu çok iyi olmuyor malesef.

insanları anlamak malesef çok zor.doğruyu konuşursun inanmazlar gider Allahın adından başkasını yalan söyleyene inanır.sonrada tutar en iyisi benim klimam der orda burda salakça yazar.sen zaten klimadan anlasan o çöpü evine sokmazsın be insan neyin havasını atıyorsun aptallığınınmı.birde bakmışsın forumlarda ağlıyorlar noldu benim klima cortt oldu.ee hakeden cezasınıda çeksin bu böyle.

anlayacağınız herkes sizin gibi göremiyor bakamıyor düşünemiyor.kapılmışlar bir alamete gidiyorlar işte.şu bir gerçektir arkadaş bir marka örneğin midea fason yaptığı klima ile kendi klimasını aynı yaparmı salakmı bu firma bu kadar.dışındaki sac görüntü o bu şu aynı diye içidemi aynı be insan.mantığa ters gelen bir olayı firma yaparmı hiç.gelin anlatın insanlara.

piyasada öyle bir gaz veren karaktersiz satıcılar varki utanmıyor üst kapasite bir midea ile en alt kapasite fason üretilen klimayı aynı tutuyor.neymiş dış ünite aynıymış.bu kadar düz mantık yada şeytanlık olabilirmi arkadaş.para için yemedikleri yapmadıkları atmadıkları takla kalmıyor.herzaman dediğim gibi bu piyasa sırtlanlarla dolu.herkez arkasını ,aklını ,cebini korumak zorunda yoksa hiç anlamazsınız ensenize biniverirler.

Hocam ağzınıza sağlık bakın ben altı üstü bir klima alacağım ister inanın ister inanmayın 1 aydır formlardan çıkmıyorum inciği boncuğu her şeyi araştırıyorum yok tüketim yok şusu yok busu peki neden? hocam para kolay kazanılmıyor dişimizden tırnağımızdan artırarak alacağız bu klimayı kimleri kimleri telefondan aradım belki komik gelecek size ama modern klimanın teknisyeniyle telde konuştum hava debisi için bile tek söylediği bana güle güle kulan demek oldu bana haa şu var aldım arızalı çıktı kul yapısı sonuçta ben olayın orasındada değilim adamlar açık ve net malının arkasında duruyor keşife gelen servisin dediği bana abi sökeriz hiç sorun değil dediği an bitti benim için herşey
ben şuna inanıyorum kimsenin AHI kimseye kalmaz 3 kuruş için insanları dolandıranları yanlış bilgilendirenlerin Allah mutlaka çıkarır onlardan onlardan çıkarmazsa çoluk çocuğundan çıkarır

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440
Selamun Aleyküm cümleten hayırlı cumalar dilerim arkadaşlar. An itibariyle ME SF 35 modelini 3.450 tlye aldım yarın montaj yapılacak

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440
Arkadaşlar telefonunun azizliğinden dolayı kaç zamandır cevabını veremediğim malum forumun adminine yazacağımı yazdım. Bir daha da asla giriş yapmayacağım. Malum forumun android uygulaması nughat yani android 7 ye uygun olmaması ve güncellemesi geldikçe güncellediğim crome den kaynaklı donma ve klavye kaybolmasını çözünce ancak bugün deftere yazacağımı yazıp noktayı koyup, kalemide kırdım bir daha da girmem malum foruma. Benim yerim doğruyu söyleyen ve hakikatten yana olanların yeridir her daim. Her birinize selam ederim.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

warrior33' Alıntı:
Selamun Aleyküm cümleten hayırlı cumalar dilerim arkadaşlar. An itibariyle ME SF 35 modelini  3.450 tlye aldım yarın montaj yapılacak

aleyküm selam.hocam hayırlı uğurlu olsun sonunda en iyisini yaptınız.bu fiyat şu an için şaka gibi çünki gerçekten süper ötesi bir fiyata almışsınız.kıskandım açıkcası :) böyle fiyatı şu anda bulmak çölde su bulmaya benzer harbi süper rakam.demekki liste fiyatlarına ona buna şuna bakmak yerine direk görüşüp pazarlığa girmek en iyisi.inşallah diğer arkadaşlar için örnek olur.

bundan sonra kafanızda ailenizde rahat olur inşallah bu klimayla.35 lik doğru seçim olmuş heryönden sizin çin.kurulum yapılsın artık detaylı resim ve bilgilerinizi paylaşırsınız hocam.

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

Sağolasın üstadım tşk ederim. Üstadım Me kampanya ya başladığında dolar 3.22 civarıydı. Arkadaş ortalık yangın yeri , Iraka girilecek, suriyenin içindesiniz Avrupa birliği Türkiye ye rest çekiyor. Eeee bizimkiler boş dururmu. Reste rest çeken çekene kılıçlar çekilmiş Eeee dolar 3.40 görmüş, Euro rekor yenilemiş kampanya her an son bulabilir, bazı bayiler fırsatçılık yapmak için malı olsada , malım yok diyor dururmuyum ben, beni tutabilene aşk olsun. Elimdeki tası tarağı attım ne işim varsa bırakıp öğlen arası parayı hesaplarına aktarıp, karşılıklı imzalar atıldı. Kısmet olursa yarın öğleden önce montaj yapilacak. Telefondan resim yüklemeyi bilmiyorum. İş yerinin interneti arızası giderilmeye çalışılıyor, ağdaki çalışma nedeniyle bazen kesiliyor bazen veriyorlar. Pazartesi yada salı internette sıkıntı olmazsa resimleri atarım.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

warrior33' Alıntı:
Sağolasın üstadım tşk ederim. Üstadım Me kampanya ya başladığında dolar 3.22 civarıydı. Arkadaş ortalık yangın yeri , Iraka girilecek, suriyenin içindesiniz Avrupa birliği Türkiye ye rest çekiyor. Eeee bizimkiler boş dururmu. Reste rest çeken çekene kılıçlar çekilmiş Eeee dolar 3.40 görmüş, Euro rekor yenilemiş kampanya her an son bulabilir, bazı bayiler fırsatçılık yapmak için malı olsada , malım yok diyor dururmuyum ben, beni tutabilene aşk olsun. Elimdeki tası  tarağı attım ne işim varsa bırakıp öğlen arası parayı hesaplarına aktarıp, karşılıklı imzalar atıldı. Kısmet olursa yarın öğleden önce montaj yapilacak. Telefondan resim yüklemeyi bilmiyorum. İş yerinin interneti arızası giderilmeye çalışılıyor, ağdaki çalışma nedeniyle  bazen kesiliyor bazen veriyorlar. Pazartesi yada salı internette sıkıntı olmazsa resimleri atarım.

hocam kurulum işi ne oldu kuruldumu sizin kadar bizde meraklıyız burda bizide sevindirin :)

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

Selamun Aleyküm cümleten hayırlı akşamlar arkadaşlar. Öğlen geldiler 3 saatte temiz bir kurulum yapıldı, kangal borudan kesip havşa ile açtılar izolasyonu vs 3 metre boruya 25 dakika vakumlama yapıldı kaçak kontrolü yapıldı. Teşekkür ettim gittiler. Kumanda sı biraz karışık, kullanma kılavuzu nu okuyorum ama pek anlayabilmiş değilim . İ save tuşu Anladığım kadarıyla odanın uygun sıcaklığı, fan hızı ve hava akış yönü galiba. Yanlışsa düzeltim arkadaşlar sizlerin yardımıyla öğreneceğiz artıkın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt