Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440
Gündüz evde çocuklar olsa 7 / 24 açarım klimalı odanın kapısını 5 m2 koridor , 14 m2 yatak odası o zaman soğuğu kırar konforu daha iyi olurdu. Sabahtan akşama kadar ev boş öyle olunca mecburen sabahları kapatmak zorunda kalıyorum. Açık bırakırım ama korkuyorum yangın falan çıkar diye ne olur ne olmaz.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,897

@warrior Hocam Hayirli Olsun Tekrardan Gule Gule Kullan
Oda Nemlendirmek Icin Al Bu Cihazdan Kullan
Set Ettigim Nem Yuzdesini Bulunca Hemen Duruyor 2 Puan Dusunce Tekrardan Calisiuor
1 Yildir Kullaniyorum

LOOBEX MH 602

7VQ2lPiep4DI1d1F8zL6W69wQBrvcrFB3ayWbZCTCtyWbWzir1A-B1MSX4qbnht2UpvPMH7z3TG03tRjJkSmnJSkC3u4ftIdFAd5HbGIm68Ua061WWa1uHzLdLrQt0WHs1lMp7y7cZ97L-svpiTF5PbkjqIPStt1qNkPBBc5HmigqHghp1huceK7zflkP-R2DWW95E4arS5Eong0Wmo5SbT46QlGtpIy8BkZmx68nw=w325-h225-nc

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

Demokrasi de çareler tükenmez Çavuş ;)) Çaycıyı dayarım , devamlı kaynar durur bayağıda buhar veriyor biraz sonra derken , Çaycıyı koydumda geldim bile ;))

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,897

Ay Sonunda Elektrık Faturasıda Cuzdanına Dayanırsa Ozaman Hep Beraber Gulerız :)

Caycıyla Oda Nemlendırmek Oldukca Malıyetlı Olur Bılgıne

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440
Hacı çaycı akşamdan sabaha kadar çalışır bizde sıkıntı yok, oldu olacak toz ve tüyler içinde birşeyler alalım tam olsun. ^_^ çalıştığım odamda sabahtan akşama çaycı çalışır akşamlarında sabaha kadar evde önceden ısınmaya kullanmadım klimayı odun sobası hem de teneke soba közde oldumu şiş atar kebap bile yapardım içeriye duman koku vermezdi ah ah o günler ahhhhu hacı çavuş:)

O Çevrimdışı

Oscvritas

Yeni Üye
18 Kas 2016
6
Cvp: Klima Tavsiyesi 2016

warrior33' Alıntı:
Hacı çaycı akşamdan sabaha kadar çalışır bizde sıkıntı yok, oldu olacak toz ve tüyler içinde birşeyler alalım tam olsun. ^_^

Selamlar @warrior33 hocam. Bende izmirde ikamet etmekteyimde birkaç gün içerisinde ME SF50 yada EF50 alıcam gibi duruyor. Siz hangi bayiden alışveriş yapmıştınız acaba? Bi mahsuru yoksa sorabilirmiyim

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

Merhaba forumumuza hoş geldiniz, sefalar getirdiniz ben Mersin deyim ,İzmirde değilim , yanlış hatırlamıyorsam @ghostkiller1 üstad gerekli açıklamayı yapmıştı size kampanyada en güzel indirimler kıriginami serilerinde eğer arada fazla fark yoksa en tepe segmentten alın ben Mersin bayilerinin birinden aldım . Me bayilerini koruduğu için başka şehirden alımlarda yetkili servisler kurulum yapmıyor maalesef aynı şehirde olsak tabiki verirdim bayi adı.

H Çevrimdışı

hasancan

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Sota' Alıntı:
Set Ettigim Nem Yuzdesini Bulunca Hemen Duruyor 2 Puan Dusunce Tekrardan Calisiuor
1 Yildir Kullaniyorum

LOOBEX MH 602

7VQ2lPiep4DI1d1F8zL6W69wQBrvcrFB3ayWbZCTCtyWbWzir1A-B1MSX4qbnht2UpvPMH7z3TG03tRjJkSmnJSkC3u4ftIdFAd5HbGIm68Ua061WWa1uHzLdLrQt0WHs1lMp7y7cZ97L-svpiTF5PbkjqIPStt1qNkPBBc5HmigqHghp1huceK7zflkP-R2DWW95E4arS5Eong0Wmo5SbT46QlGtpIy8BkZmx68nw=w325-h225-nc

S.a hocam bu elektiriği çok harcarmı bizde bir çaycı var mubarek klimadan fazla yakıyor 1200 w

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

Biraz acele edin derim, tabiki size kalmış bir durum , Kasım başı dolar 3.12 civarında idi, geçen hafta cuma günü dolar 3.40 gördü , o gün sonunda 3,37 ile kapandı, fedin faiz arttırımı sinyali, Suriye karışık Iraka girme düşüncesindeler , Avrupa birliği ile Kılıç kalkan oynuyoruz. Me nin bu ürünlerini bu fiyata bir daha bulmak imkansız diye düşünüyorum, Bayiler bu durumda çok tedirginler ve malı olanda yok diyebiliyor, ME kampanyada değişikliğe gidebilir yada her an sonlandırabilir diye düşünüyorum. Tabiki karar verecek olan sizlersiniz.

O Çevrimdışı

Oscvritas

Yeni Üye
18 Kas 2016
6

warrior33' Alıntı:
Merhaba forumumuza hoş geldiniz, sefalar getirdiniz ben  Mersin deyim  ,İzmirde değilim , yanlış hatırlamıyorsam @ghostkiller1 üstad gerekli açıklamayı yapmıştı size kampanyada en güzel indirimler kıriginami serilerinde eğer arada  fazla fark yoksa en tepe segmentten alın ben Mersin bayilerinin birinden aldım . Me bayilerini koruduğu için başka şehirden alımlarda yetkili servisler kurulum yapmıyor maalesef aynı şehirde olsak tabiki verirdim  bayi adı.

Dalgınlığıma gelmiş sizi izmirde yaşıyormuş gibi hatırladım  afedersiniz. Yinede cevap verdiğiniz için teşekkürler. iyi akşamlar

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,897

hasancan' Alıntı:
Sota' Alıntı:
1 Yildir Kullaniyorum

LOOBEX MH 602

S.a hocam bu elektiriği çok harcarmı bizde bir çaycı var mubarek klimadan fazla yakıyor 1200 w

Bu Urun Yanılmıyorsam 40w Olması Lazım Tuketımı Olducak Dusuk

Hatta Bu Urunde Set Ettıgın Nem Yuzdesıne Ulasınca Calısmayı Kesıyor 2 Puan Dusunce Tekrar Calısıuor

Sureklı Calısarak Icerıyı Bogucu Hale Getırmıyor

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

Fena değilmiş olabilir, alınabilir. @Sota resim yükleme siteleri iş yerinde engelli. Üyelik olmaksızın resim yükleme siteleri varmı .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt