Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

Tekrar hoşgeldiniz sefalar getirdiniz @momentomorey belirttiğiniz metraj sınır ancak ara kat olması, mantolama ısıcamlı olması nedeniyle buraya ısıtma btüsü yüksek gerçekten hakkını veren 12000 btude bir klima işininizi görecektir. Ancak belirttiğim üzere hakını verecek klima bütçeniz düşükse size Midea Mission önerebilirim. İşinizi görecektir, Şehir dışında olduğunuzu belirtmişsiniz eve gelmemize yakın Wifi ile ile bağlanip klimayı açıp ısıtma ve soğutma yapabilirsiniz. Bütçede sıkıntı yoksa kısa sürede aç kapa yapmaz iseniz Sf-35 te işinizi görecektir.Yalnız midea Mission 17 btü ısıtma yapmakta, Me sf35 ise. 15 bin küsür btü ısıtma belirtmekte fayda var. Ancak çabuk konfor sağolasın derseniz ve illede Me alacam derseniz. Sf 42 alabilir siniz.

M Çevrimdışı

momentomorey

Yeni Üye
24 Kas 2016
48
@warrior33 haşbuldul sefa bulduk. İlgi ve alakanız için çok teşekkürler. Max bütçe 3500 tl. Midea 18000 btu yu sordum 3200 e bıraktı bayi. Bu nasıl? Sf 42 yi bilmiyorum o nekadar? Yada tam model yazar mısınız?

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440
ME kampanya sı var Aralık sonuna kadar kampanya fiyat listesi linkten var inceleyin . Bulunduğunuz şehirde ne bayilerini arayıp pazarlık yapın derim, ME almak isterseniz. Midea nın fiyatlarını da bayilerle görüşüp pazarlık yapabilirsiniz. Bütçe ve karar sizin.
https://tavsiyeforumu.com/konu-mitsubishi-electric-kasim-2016-kampanyasi.html

A Çevrimdışı

arsandemir

Yeni Üye
10 Kas 2016
3

warrior33' Alıntı:
Forumumuza hoş geldiniz @arsandemir Hayırlı cumalar. Şehirde belirtirseniz daha sağlıklı olur ve gün ışığını sabahtan akşama kadar mı almak ta. 28 metre  karelik bir alandan bahsediyorsunuz. Cihaz 7 / 24 çalışacaksanız  ısıtma btü değeri yüksek olan ama gerçek ten ısıtan karlanma ve defrost yapmayan iyi bir 12000 btü klima iş görür ancak son kat ve izolasyon olmaması ayrıca büyük pencerenizin olması nedeniyle 18000 btü değerinde bir klima daha sağlıklı olur sizin için cam tekmi çiftmi. O bütçeye mis gibi ME MSZ EF 42VE2W alırsınız paşalar gibi kullanırsınız.

izmir , inverter olsa iyi olur sabahtan saat:15:00-16:00 civarına kadar ışık alıyor. cam çift bu arada. en azından saat 17:00 gibi açalım diyoruz.

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

Midea mission 18000 btü fiyatlarına baktım şimdide 3,600 küsür görünüyor. Sizin aldığınız fiyat gayet güzel. Doların 3,47 yi gördüğü bir günde bence kaçırmayın derim. İşinizi fazlasıyla görür Midea mission , çok fazla tavsiye ettiğimiz ve şikayet bildirimi olmadığımız bir klima. ME Sf42 Mitsubishi Elektriğin orta segment bir kliması klimasıdır.

A Çevrimdışı

arsandemir

Yeni Üye
10 Kas 2016
3

özür dileyerek bana hangi klimayı tavsiye ettiğinizi anlayamadım kusuruma bakmayın . Çünkü karıştırdım falan demişsiniz . kafam karıştı ondan dolayı tekrar söyler misiniz lütfen . iyi akşamlar.

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440
Estağfurullah @arsandemir biraz önce size Me nin EF42 modelini önermiştim bütçeniz iyiyse. Kararı verecek olan sizlersiniz Mitsubishi Elektriğin Ef , Fe serileri ve Sf serileri Toshiba Daisaki, yalnız Toshiba nın belirttiğim modelin altından almayın en son Midea Mission tavsiye ederim.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,897

Arkadaslar Kusura Bakmayin
Benim Klima Montaj Oluyordu
Onla Ugras Gel Dus Al Vss Derken Bu Saate Oldu

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,897

arsandemir' Alıntı:
öncelikle merhaba ve hayırlı cumalar arkadaşlar.Benim bir sorum olacak klima alacağım 3000-4500 arası fiyat olacak. 6.50-4.30 ölçüler.3.kat , güneş ışığı alıyor, dış kaplama yok sadece sıva var , üstte ev yok , 40 watt aydınlatma , büyük pencereli 6.50 lik güneş alan cephe. Bunlar ev ve bütçe koşullarım ısınmaya kullanacağım sizce en iyi  klima hangisi olur . İyi günler hepinize.

4500 Liraya
Panasonic Etherea 15yada 18lik Alabilirsiniz
Mitsubsihi Electric SF42 Alabilirsiniz

Bunlara Ek Olarak

Midea Mission 18 Dusunebilirsiniz

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,897

momentomorey' Alıntı:
Merhabalar. 24 mtrekare salona klima almak istiyoruz. Isıtma ve soğutma amaçlı kullanılacak. Ev antalyada. Odanın konumu güney cephe. Ara kat. Mantolama var. İki kapı var biri balkon kapısı hiç kullanılmıyor. 2 metre pencere pvc ısı camlı pencere var.
Ne tavsiye edersiniz.? 18000btu mu 12000 btu mu? Birde marka önemli. Bu arada evde fazla vakit geçirmiyoruz çift olarak. Haftanın 3 günü iş dpolayısıyle şehir dışındayız. Kış aylarında bizi üşütmeyecek önxelikli olarak ısınma amaçlı klima öneriai verir misiniz?  İlk kez klima alacağız. Mayıs ayında da taşınacağız. Bütçe belirtmiyorum. Bu bahsettiğim koşullarda (en önemlisi taşınma) ne tavsiye edèrainiz.

Yalitim ve Evde Kisi Sayisi Dusunuldugunde
12lik Yeterli Gelecektir

Butce Belirtmenizde Fayda Var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt