Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

Hiç değiştirmenize gerek yok @momentomorey Sf seriside çok güzel Ef ve Fh serisiyle aklınızı kurcalamayın derim . Her serinin kendine göre avantajları ve dezavantajları var. Tekrardan hayırlı uğurlu olsun. Güzel bir klima aldınız az yakan çok koşan bir klima.

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

Sf serisi eksi 15 dereceye kadar ısıtma yaparken 150 tl fark verip alacağın klima eksi 10 dereceye kadar ısıtma yapıyor. Boş verin bence buradan inceleyebilirsiniz @momentomorey
https://klima.mitsubishielectric.com.tr/urunler/ev-ofis-klimalari/split-klimalar/msz-ef-25-50veb-kirigamine-zen.aspx

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

Rica ederim @momentomorey sizlere yardımcı olabildiysek forum üyeleri olarak, ne mutlu bizlere bizlerde sizler gibi tüketiciyiz. Diğer forumlarda gerçek tüketici bulmak çok zor satıcı dolu insanlara teneke kılmaları allayıp pulluyorlar ve sonra insanlar madur oluyorlar. Sizleri bundan sonraki zamanlarda da forumumuzda görmek isteriz , cihazın performansı, tüketimi ,kullanım konforu hakkında düşüncelerinizi paylaşmanızı da bekleriz. Maalesef insanlar işi bittikten sonra uğramıyorlar hiç hoş değil, bu durum. Tekrardan hayırlı uğurlu olsun çok güzel bir klima aldınız. Güzel günlerde kullanın. ;)

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

momentomorey' Alıntı:
Vallahi klimacıya mesaj attım 150 tl farkla alabileceğimizi söyledi.

Hayırlısı olsun kardeşim güle güle kullanın inşallah.içiniz rahat olsun asla pişman olmayacağınız bir klima aldınız.montaj ve sonrası fotığraf ve değerli fikirlerinizi bizimle paylaşırsanız memnun oluruz
Ayrıca fiyatını çok uyguna almışsınız gerçekten.peşin para herşeyi değiştiriyor işte böyle

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,897

3461717_0_b.jpg

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,897

momentomorey' Alıntı:
midea için bayiye gittim. şimdi yan çiziyorlar. 3200 dedikleri klimaya şimdi 4200 tl diyorlar. 
midea fairwind 18000 btu yu 3200 dedim diyor. bense mission modelini istemiştim. ne yapsak bilemedim...

midea fairwind i önerir misiniz???

3500liraya Egetıcaretten Satınal Midea Missionu O Bayide Gelip Paşa Paşa Kursun

Buda Lınkı

http://www.ege-ticaret.com/MIDEA-MISSION-MSMBBU-18-INVSPLIT-KLIMA,PR-90.html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt