Kim Bu Yakışıklılar?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
FB_IMG_1605201412978.jpg

FB_IMG_1605201450600.jpg

Bu da ben... İlki 4 yaşimdaki halim Adem Helvacı Adem Helvacı hocam gibi uzun saçlı bir çocukmuşum Diğeri de bir kaç yıl önceki halim. Forum ahalisine selam olsun.
Abimin bir fotosu var, bulursam eklerim, 4 yaşınızdaki halinize çok benziyor ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
Güzel Annem vefat edince, eskilere bakmaya anca cesaret edebilmeye başladım.
Ben önce annem,ardından da babam vefat edince bırak fotoğrafları ,evimize dahi gidemiyorum ki kiraya verirken kiracılarla bizim mahallede hiç görüşmedim,görüşemedim.
Geçen gün (depğrem sonrası) ,arkadaşım aradı "alocum bende şarjlı matkap var,atıl duruyor ,atla izbana gel al,senin olsun güle güle kullan" dedi,(hırsızlık olayını duymuştu),gittim ama bizim eski mahalledeymiş ,inan oraya gidemedim,"burada bekliyeyim ,sen al bana getir" dedim(Çiğli-izban)
Bu arada annem 2004,babam 2010 yılında vefat etti.Neyse :)

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,456
Ben önce annem,ardından da babam vefat edince bırak fotoğrafları ,evimize dahi gidemiyorum ki kiraya verirken kiracılarla bizim mahallede hiç görüşmedim,görüşemedim.
Geçen gün (depğrem sonrası) ,arkadaşım aradı "alocum bende şarjlı matkap var,atıl duruyor ,atla izbana gel al,senin olsun güle güle kullan" dedi,(hırsızlık olayını duymuştu),gittim ama bizim eski mahalledeymiş ,inan oraya gidemedim,"burada bekliyeyim ,sen al bana getir" dedim(Çiğli-izban)
Her ikisine de Allah Rahmet eylesin. ?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Hepsine Allah gani gani rahmet eylesin :(

Geri
Üst Alt